Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 11.09.2019 o 07:18, krystian3769 napisał:

Dzięki 

Tak odpuściłem 

Władca pierścieni wygrał ?

Padł prawidłowy wybór ?

u Cb stały napęd Torsen ? 

Bo słyszałem ze w b9 w zależności od wersji silnikowej podobno nie we wszystkich jest  stały Torsen ? Tylko  nie dołanczny ale „odłączany „napęd ? 

Opublikowano
  • Autor

O ile mi wiadomo to mam jeszcze stały napęd.

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj odebrałem autko ze spa. Przeszło delikatną korektę lakieru plus została polożona powłoka ceramiczna ?

spacer.png

Jak znajdę czas i fajną miejscówkę pstryknę pare fotek ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
2 godziny temu, krystian3769 napisał:

Wczoraj odebrałem autko ze spa. Przeszło delikatną korektę lakieru plus została polożona powłoka ceramiczna ?

spacer.png

Jak znajdę czas i fajną miejscówkę pstryknę pare fotek ?

Ile dałeś bo mam parę cenników w Rzeszowie i się zastanawiam czy nie zrobić tego w Dębicy lub innym mniejszym mieście. Jest znacznie taniej, a równie dobrze. Na jak długo musiałeś zostawić samochód ?

Poza tym auto świetnie wygląda po tym zabiegu. Masz nówkę :-)

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor

Za korektę liczą 500

Powłoka tą ktorą mi zaproponowali z Fireballa akurat kosztowała 1700 

Był też tańsze i droższe.

Do tego jeszcze doszła konserwacja skór.

Za całość zapłaciłem 2000 pln

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie jestem mega zadowolony z efektu.

Czy przeplaciłem czy nie niewiem...

Z tymi powłokami słyszałem różne historiie...

Niby dali certyfikat i gwarancje ?

Opublikowano
13 minut temu, krystian3769 napisał:

Za korektę liczą 500

Powłoka tą ktorą mi zaproponowali z Fireballa akurat kosztowała 1700 

Był też tańsze i droższe.

Do tego jeszcze doszła konserwacja skór.

Za całość zapłaciłem 2000 pln

 

 

 

To taniocha bo w Rzeszowie za coś takiego w promocji 2700zł, a normalnie 3400 i auto zostawiasz na 4 dni. Jak długo Ci robili ?????

Opublikowano
  • Autor

Dwa dni. Zostawiłem przed pracą w środę a wczoraj wieczorem odebrałem. Ale tak na wszelki wypadek dziś pojechałem do pracy autem żony. Moje twardnieje w garażu ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor

Pozatym klocki do wymiany mam. Czekam na termin u mechanika bo Wandej już klocuszki przysłał ?

Opublikowano
7 minut temu, krystian3769 napisał:

Dwa dni. Zostawiłem przed pracą w środę a wczoraj wieczorem odebrałem. Ale tak na wszelki wypadek dziś pojechałem do pracy autem żony. Moje twardnieje w garażu ?

No bo już myślałem, że Ty czekasz w garażu aż stwardnieje i obserwujesz. ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, vvalery napisał:

No bo już myślałem, że Ty czekasz w garażu aż stwardnieje i obserwujesz. ?

Hehe

Zazwyczaj w garażu to ja miękne ?

Opublikowano

ja za C7 w Bydgoszczy płaciłem 3 tys. powłoka 5 letnia i 3 letnia + zabezpieczenia wnętrza + zabezpieczenie lamp + niewidzialna wycieraczka + zabezpieczenie felg no i oczywiście korekta. w 6-cio letnim aucie było jednak trochę roboty.. ale powiem Wam, że efekt świetny i nie żałuję ;)

Opublikowano
43 minuty temu, jedrekx napisał:

ja za C7 w Bydgoszczy płaciłem 3 tys. 

Wolałbym to przepic że wszystkimi na zlocie :decayed:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

hahaha :decayed:

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

Wolałbym to przepic że wszystkimi na zlocie :decayed:

???

Opublikowano
  • Autor

Mam plan zawitać na przyszłym zlocie. To może przygarniecie kropka ...? Stawiam wpisowe ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Krystian, z innej beczki. Czy mógłbyś sprawdzić jaką masz wersję MMI ? Czytałem coś że wersja jest przypisana do okresu produkcji i nie ma update. ?

Opublikowano
  • Autor

Spoczko sprawdzę.

Masz jeszcze u siebie licencje na Google Earth? Mnie niestety wygasła ?

Ciekawe ile wołają za wznowienie ?

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem tylko to 

spacer.png

spacer.png

Jak wiesz jak tu sprawdzić jaka to jednostka to podpowiedz. Sprawdzę jeszcze raz. Zdaje się że wszędzie zaglądałam 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
1 godzinę temu, krystian3769 napisał:

Znalazłem tylko to 

spacer.png

spacer.png

Jak wiesz jak tu sprawdzić jaka to jednostka to podpowiedz. Sprawdzę jeszcze raz. Zdaje się że wszędzie zaglądałam 

Mamy co do literki to samo. Mi też wygasło a niestety nie posiadam 10 cyfrowego kodu. Niestety został przegapiony lub zapomniany i muszę aplikować o nowy. Koszt na dwa lata pewnie ze 3K zł więc raczej mam to w d... Mam carplay i gogle maps lata.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.