Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic


krystian3769

Rekomendowane odpowiedzi

 W B8 mam 1BE i jezdziłem B9 też z 1BE i miałem wrażenie ,że jest bardziej miękko  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1BD i strasznie mnie wq...ia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dev napisał:

Mam 1BD i strasznie mnie wq...ia

za twarde? czy dla Ciebie za miękkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kris67 napisał:

 W B8 mam 1BE i jezdziłem B9 też z 1BE i miałem wrażenie ,że jest bardziej miękko  

W trybie dynamic na 19" wydaje mi się że nie jest wcale tak miękko. W odniesieniu do 1BV bardziej komfortowo ale na nierównej drodze czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Krystian, że też masz bez blokady kolumny kierownicy.... o co tu chodzi.... B8 i B9 jest bez tego czy to była opcja za dopłatą ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz usiebie blokady kierownicy ?

W mojej niema myślałem że to przez bezkluczykowy dostęp i start/stop. Nie wnikałem do tej pory ?

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, gdyby nie sprawdził kodu wyposażenia to bym pewnie nie wiedział do dzis :decayed: ogólnie mi to nie przeszkadza ale byłem zdziwiony, że auto tego nie posiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już za wszystko doliczają. BMW tez nie lepsze. Kumpel ma F30 i również w standardzie nie ma blokady. Dodatkowo BMW od 2015 zrezygnowało z fotochromu po prawej stronie. Nawet za dopłata nie ma tej opcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b9 f5 c7 nie ma blokady kierownicy. Jak sprawdzałem w mercedesach to też tego nie posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, krystian3769 napisał:

Hehe. To dobrze że nie kupiłem F30 a już za jedną dzwoniłem jak szukałem auta ?

Ogólnie z zewnątrz fajne auto tyle , ze w środku dalej to samo. Trochę pomniejszone wnętrze z serii 5. Fotele mi nie podchodzą... on ma hybryde i szczerze powiem ze nawet nawet. 30km zasięgu na bateri także jak ktoś ma do 20km prace to fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz fajnie wyglądają środka na żywo nie miałem okazji oglądać. Chyba bardziej podoba mi się środek audi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MaciekPL napisał:

W b9 f5 c7 nie ma blokady kierownicy. Jak sprawdzałem w mercedesach to też tego nie posiadają.

Może tak jak pisze Norbert jest to teraz opcja dodatkowa za którą trzeba dopłacić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krystian3769 napisał:

Może tak jak pisze Norbert jest to teraz opcja dodatkowa za którą trzeba dopłacić ?

W każdym jednym aucie bez stacyjki tego systemu nie ma. Czy to audi czy Mercedes. Inne marki modele pewnie rowniez :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, krystian3769 napisał:

Z zewnątrz fajnie wyglądają środka na żywo nie miałem okazji oglądać. Chyba bardziej podoba mi się środek audi.

 

No kumpel ma już 4 BMW i sam  mówi,  ze wnętrze  za dużo się nie zmieniło. Przyznał ze fotele dużo wygodniejsze i szersze w B8 :)  Jeżeli chodzi o jazdę to czuć roznice po między napędem  na tył a  na napędem na 4. Do tego dochodzi różnica w zawieszeniu. Mimo to  Obydwa aut fajnie sie prowadzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje pojeździć f11 3.0 Tdi xdrive 318 KM praktycznie full opcja i gdyby nie to że szukałem młodszego auta bo ta była z 12r brał bym ją...

Pięknie się to odpychało ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2019 o 12:10, Norbas napisał:

Widzę Krystian, że też masz bez blokady kolumny kierownicy.... o co tu chodzi.... B8 i B9 jest bez tego czy to była opcja za dopłatą ?? 

 MaciekPL nie dał za wygraną i rozkminił temat od strony praktycznej ?

Najświeższe info od Maćka. Po sprawdzeniu kilkudziesięciu aut na placu ? różnych marek. Wychodzi na to że w samochodach z automatyczną skrzynìą nie występuje blokada kierownicy.

 

 

Edytowane przez krystian3769
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pierwsza mała paczuszka na dużego moda ?

spacer.png

spacer.png

?

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...