Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, krystian3769 napisał:

Widzę że bierzesz pod uwagę złote

Też robiłem przymiarkę 

 

3FEB69D7-6CDB-431D-982E-259A6BB73C3F.jpeg

1CDC16DD-7DA4-45FB-90E2-0887FC1BF86A.jpeg
 

Ale jakoś nie miałem odwagi :dziura:

Poza tym idę w czerń. To jakoś mi nie grało. Choć w realu całkiem ciekawie te felgi się prezentowały.

Dobrze, że Pan Bóg odwiódł Cię od tej myśli .:naughty:

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, vvalery napisał:

Dobrze, że Pan Bóg odwiódł Cię od tej myśli .:naughty:

A powiem Ci że sklep w którym kupowałem zrobił casting na insta to te złote cieszyły się największym powodzeniem :kox: 

Także jak mawiał klasyk o gustach się nie dyskutuje …

Ja już chyba za stary jestem na takie błyskotki :glupek2: 
 

 

Opublikowano

:kox: po prostu petarda!

Opublikowano
2 godziny temu, krystian3769 napisał:

Ciężki wybór dobrać coś do b9 

Teraz widzę Ty masz ten sam dylemat :facepalm:

O ile jeszcze w 19” dobrać jakiś świeży oemowski wzór który podejdzie do naszej budy strasznej tragedii nie ma to już 20” jest posucha.  
 

Dzięki za foty, gust widzę mamy podobny. Jedynie wycofuje się z 20 tylko kupię 19. Za często opony przebijam :kwasny:

Ból głowy już mam od kilku tygodni i sam nie wiem co chce. :grin:

Opublikowano
15 godzin temu, krystian3769 napisał:

39B69D2D-2FCF-4072-A099-F94AB6F9EE57.jpeg.7d54d8b59faf9ce6161414b045f63055.jpeg

Co to za rolka? :giveheart:

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, D4NTE napisał:

Dzięki za foty, gust widzę mamy podobny. Jedynie wycofuje się z 20 tylko kupię 19. Za często opony przebijam :kwasny:

Ból głowy już mam od kilku tygodni i sam nie wiem co chce. :grin:

Miałem to samo. Już mnie mdliło od przeglądania tych felg :facepalm:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Dr_J napisał:

Co to za rolka?

Replika RS6 C8

Niestety ori do b9 nie wejdzie 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
Godzinę temu, D4NTE napisał:

Dzięki za foty, gust widzę mamy podobny. Jedynie wycofuje się z 20 tylko kupię 19. Za często opony przebijam :kwasny:

Ból głowy już mam od kilku tygodni i sam nie wiem co chce. :grin:

Przemyśl to jeszcze raz żebyś potem znowu nie szukał felg?

Opublikowano

Dzięki ;) Wyglądają obłędnie!

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Dr_J napisał:

Dzięki ;) Wyglądają obłędnie!

Jak zaczynałem rozglądać się za felgami brałem je pod uwagę jako pierwsze. W necie pojawiało się co raz więcej b9 z tym wzorem ale w 18” :facepalm: Tragedia obrzydły mi zupełnie. Później operacja chaos w głowie co kupić. Aż na grupie międzynarodowej FB wskoczyło srebrne B9 z tym kołem i wtedy mnie przekonało. Z dnia na dzień mnie osobiście podoba się coraz bardziej :decayed:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
2 godziny temu, D4NTE napisał:

Dzięki za foty, gust widzę mamy podobny. Jedynie wycofuje się z 20 tylko kupię 19. Za często opony przebijam :kwasny:

Ból głowy już mam od kilku tygodni i sam nie wiem co chce. :grin:

Tez tak miałem, ciężko coś dobrać fajnego i innego….

Opublikowano
4 godziny temu, krystian3769 napisał:

A powiem Ci że sklep w którym kupowałem zrobił casting na insta to te złote cieszyły się największym powodzeniem :kox: 

Także jak mawiał klasyk o gustach się nie dyskutuje …

Ja już chyba za stary jestem na takie błyskotki :glupek2: 
 

 

Ale ten casting był na odpuście w Kraśniku. :grin: Teraz masz gigantyczne piękne felgi. Gdzie kupowałeś w necie czy w jakimś sklepie z przymierzalnią ?

tutaj ?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, vvalery napisał:

Gdzie kupowałeś w necie czy w jakimś sklepie z przymierzalnią ?

SIDOVSKI.COM

Sidovski.com - Sklep tuningowy Stalowa Wola

 Nie zapłaciłem drożej jak na necie. Ogarnęli mi felgi i opony. Do tego montaż miałem w cenie. A wrazie W nie mam problemu z gwarancją?

Opublikowano
10 minut temu, krystian3769 napisał:
SIDOVSKI.COM

Sidovski.com - Sklep tuningowy Stalowa Wola

 Nie zapłaciłem drożej jak na necie. Ogarnęli mi felgi i opony. Do tego montaż miałem w cenie. A wrazie W nie mam problemu z gwarancją?

Super Krystian. Nawet jeżeli byłoby drożej to i tak się opłaca. Możesz przymierzyć, dotknąć i zobaczyć na żywca co jest najważniejsze. B)

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak. Ogólnie polecam. Chłopaki siedzą w branży jakiś czas i na spokojnie doradzą. Nie tylko odnośnie felg. 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
W dniu 22.03.2022 o 00:09, krystian3769 napisał:

Słuszne 20 :wink:

Jaki rozmiar opony?:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, D4NTE napisał:

Jaki rozmiar opony?:eusathink:

255/30

Opublikowano
W dniu 29.03.2022 o 20:10, krystian3769 napisał:

255/30

Jakie masz szerokie? Jeśli możesz proszę wrzuć fotkę koła z bliska? mniej więcej tak :-)

obraz.png.55d215876340f6826c5a35f44487b145.png

 

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, D4NTE napisał:
W dniu 29.03.2022 o 20:10, krystian3769 napisał:

 

Jakie masz szerokie? Jeśli możesz proszę wrzuć fotkę koła z bliska? mniej więcej tak :-)

9J ET30 także jest na zero z błotnikami 

Do jutra akurat nie mam auta. Jak odbiorę to wrzucę foty. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 31.03.2022 o 13:55, D4NTE napisał:

Jakie masz szerokie? Jeśli możesz proszę wrzuć fotkę koła z bliska? mniej więcej tak :-)

obraz.png.55d215876340f6826c5a35f44487b145.png

 

55617C8C-FC44-4CEE-BBD2-83F6F534CA16.thumb.jpeg.be6c7b56ff606b3b286dd31f0281b733.jpeg76602C2C-6146-4955-BE1E-9979C8006BD4.thumb.jpeg.0aa829316850f30231930ed3183ca16e.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.