Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Brak mocy, możliwości przekroczenia 1000 obr, czarny dym z rury


Runee

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniajac bieg z jedynki na dwojke, na dwojce osiagnelem okolo 60 km/h i w tym momencie samochod sie zadlawil(silnik byl cieply przejechalem juz nim 20 km) natychmiast zjechalem na bok, silnik chodzil normalnie chcialem znowu ruszyc ale przy ruszaniu brakuje mu mocy tzn osiaga 1000 obrotow i z tlumika leci czarny dym,tak samo dzieje sie na dwojce dalej nie probowalem.Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do chłopaków w Twoim mieście... może któryś znajdzie czas żeby obejrzeć... OLO_GDA jest dość aktywny

no ale raczej turbina... albo węże spadły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłeś szczelność w dolocie. Zajrzyj pod maskę i obejrzyj dokładnie wszystkie rury od turbo do kolektora dolotowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac bieg z jedynki na dwojke, na dwojce osiagnelem okolo 60 km/h i w tym momencie samochod sie zadlawil(silnik byl cieply przejechalem juz nim 20 km) natychmiast zjechalem na bok, silnik chodzil normalnie chcialem znowu ruszyc ale przy ruszaniu brakuje mu mocy tzn osiaga 1000 obrotow i z tlumika leci czarny dym,tak samo dzieje sie na dwojce dalej nie probowalem.Co to moze byc?

w środe jest spot na 20.00 na matarni

zapraszamy

obejrzymy furke

wejdz w wątek spoty trójmiasto i zapytaj sie chłopaków zawsze ktoś ma vaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze turbina to to nie jest bo on nawet nie osiaga 1000 obrotow a turbina przeciesz sie od razu nie zalacza.teraz jestem w pracy i nie bardzo moge isc sprawdzic tych rur ale jeszcze badz jutro ma podjechac znajomy mechanik zobaczymy co on powie.na spot bym sie chetnie wybral ale w stanie samochod nie dojedzie.martwi mnie tez to ze strasznie kopci.znajomy z pracy twierdzi ze to moze rozrzad przeskoczyl o jedno zabek co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbina pracuje ciągle...

zdarza się że pasek przeskoczy o ząbek... ale to już tylko raczej w przypadku sporego zużycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dymienie na czarno to objawy nieszczelności w dolocie, sprawdz wszystkie weze moze spadł którys albo zrobiła sie dziura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstawilem go na lawecie do znajomego mechanika, jutro ma do niego zajrzec zobaczymy co wskaze jego diagnoza. Jak wroce z tyrki to napisze co i jak.

Co do rozrzadu to wymienialem go zaraz po kupnie przejechalem na nim 10 tys. km wiec mam nadzieje ze to jednak jakis wezyk:)[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 19:14_________________________________________________Po podłączeniu pod komputer okazało się że to czujnik podciśnienia na przepustownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Audi a4 b7 jest to 2,0tdi (140PS) 2005r....mam z nim problem....ostatnio w trasie brakuje mu mocy....idzie 120km/h przy pedale w desce i nic więcej...co to może być z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac bieg z jedynki na dwojke, na dwojce osiagnelem okolo 60 km/h i w tym momencie samochod sie zadlawil(silnik byl cieply przejechalem juz nim 20 km) natychmiast zjechalem na bok, silnik chodzil normalnie chcialem znowu ruszyc ale przy ruszaniu brakuje mu mocy tzn osiaga 1000 obrotow i z tlumika leci czarny dym,tak samo dzieje sie na dwojce dalej nie probowalem.Co to moze byc?

wyczepiony dolot lub dziura w dolocie

Posiadam Audi a4 b7 jest to 2,0tdi (140PS) 2005r....mam z nim problem....ostatnio w trasie brakuje mu mocy....idzie 120km/h przy pedale w desce i nic więcej...co to może być z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi :)

zrob logi statyczne i dynamiczne, sprawdz bledy

BTW wozisz deski w audi? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób wreszcie te logi i dolot koniecznie zobacz cały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...