Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 143 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

http://www.tyrestretch.com/8.5_215_40_R18/

:slina: :slina: :slina: do tego gwint i będzie malyna :kox:

co prawda raczej nie pozapierdalasz na takim zestawie...

:slina:

kurde tylko ja "lubię za***rdalać" :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 13:41_________________________________________________Cenzura na forum!

Miało być "za***rdalac" a nie zasuwać[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 13:42_________________________________________________Jak widać aura nie sprzyja:

2vaz020.jpg

513crm.jpg

ale mnie kuszą te szerokie opony:

2vjarkg.jpg

idę zmieniać na 16" ;(

Opublikowano

Nie zmieniaj :naughty: Wiosna tuż tuż :naughty::good: Ładnie kółeczko się prezentuje :)

Opublikowano

kurfa nieźle , prawie w 11% ładna jak moja :good::decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 16:52_________________________________________________Armi wrzucaj w większej rozdzialce to foty bedziemy pakowac do galerii :good:

Opublikowano
  • Autor

Następnym razem bo brudny :tongue4:

Na wiosnę będzie malowanie zderzaka i lusterka to i jakaś sesja wpadnie :)

Opublikowano

teraz wygląda jakby miał większą glebę :good: najbardziej podoba mi się intercooler :shocked:

Opublikowano

teraz wygląda jakby miał większą glebę :good:

jeszcze z centa by pasowalo zrzucic
najbardziej podoba mi się intercooler :shocked:

mi tez :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Jeśli nie kupię gwintu to chociaż tył obniżę, talerzyk amortyzatora jest w najwyższym położeniu więc jakieś 2cm pójdzie jeszcze w dół :)

Opublikowano

Autko pięknie się prezentuje... Gratki za mody...

Opublikowano
  • Autor

Autko pięknie się prezentuje... Gratki za mody...

Dzięki :hi:

Dziś przeliczyłem spalanie, wychodzi 6,5 litra :shocked:

A nie odpuszczam nikomu. Na tyle, że jak jakiś czas temu w trasie wyprzedziły mnie 2 auta a dziewczyna do mnie: "To się nie dzieje naprawdę. Ktoś Cię wyprzedził :blink: ". Mówię: dziewczyno, mgła jest, jadę na letnich - nie jestem samobójcą :decayed:

Opublikowano

Autko pięknie się prezentuje... Gratki za mody...

Dzięki :hi:

Dziś przeliczyłem spalanie, wychodzi 6,5 litra :shocked:

A nie odpuszczam nikomu. Na tyle, że jak jakiś czas temu w trasie wyprzedziły mnie 2 auta a dziewczyna do mnie: "To się nie dzieje naprawdę. Ktoś Cię wyprzedził :blink: ". Mówię: dziewczyno, mgła jest, jadę na letnich - nie jestem samobójcą :decayed:

no to nieźle, ja seryjnym Volvem V40 1.9 115 TDI, nie mogę poniżej 6 zejść, ale większosć to miasto :kox:

Opublikowano
  • Autor

Moja pipidówa to miasto ale ma raptem parę świateł, często silnik nie zdąży się rozgrzać zanim dojadę do pracy. No i dawka paliwa jest zmniejszona.

Chyba ją zwiększę bo na tych kołach do setki jest dobra sekunda straty w porównaniu do 16".

Opublikowano

Moja pipidówa to miasto ale ma raptem parę świateł, często silnik nie zdąży się rozgrzać zanim dojadę do pracy. No i dawka paliwa jest zmniejszona.

Chyba ją zwiększę bo na tych kołach do setki jest dobra sekunda straty w porównaniu do 16".

no napewno, jedno to wielkość, a drugie to szerokość gumy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Moja pipidówa to miasto ale ma raptem parę świateł, często silnik nie zdąży się rozgrzać zanim dojadę do pracy. No i dawka paliwa jest zmniejszona.

Chyba ją zwiększę bo na tych kołach do setki jest dobra sekunda straty w porównaniu do 16".

no napewno, jedno to wielkość, a drugie to szerokość gumy :wink4:

Ale prowadzenie w zakrętach :drool:

Ograniczenie do 70 a lekką reką, bez ścinania 120 jedziesz.

Nie wiem co robić czy poszerzać nadkola i zostawiać te opony czy wrzucać 225/40/18 i cieszyć się lepszym przyśpieszeniem :mysli:

Opublikowano

Moja pipidówa to miasto ale ma raptem parę świateł, często silnik nie zdąży się rozgrzać zanim dojadę do pracy. No i dawka paliwa jest zmniejszona.

Chyba ją zwiększę bo na tych kołach do setki jest dobra sekunda straty w porównaniu do 16".

no napewno, jedno to wielkość, a drugie to szerokość gumy :wink4:

Ale prowadzenie w zakrętach :drool:

Ograniczenie do 70 a lekką reką, bez ścinania 120 jedziesz.

Nie wiem co robić czy poszerzać nadkola i zostawiać te opony czy wrzucać 225/40/18 i cieszyć się lepszym przyśpieszeniem :mysli:

powiem CI że na 225/40 i gwincie, fura też prowadzi się jak po sznurku :good:, także nie ma strachu zmieniać na cieńsze :good:

Opublikowano
  • Autor

Może to "magia" 18" bo na 224/45/17 prowadzenie było ok ale na 235/40/18 jest po prostu rewelacja :kox:

Opublikowano

Może to "magia" 18" bo na 224/45/17 prowadzenie było ok ale na 235/40/18 jest po prostu rewelacja :kox:

ja po przesiadce z 15" byłem mega zadowolony :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No nic, jutro rano zmieniam na 16". Ostatnio nie miałem serca :wink4:

Opublikowano

No nic, jutro rano zmieniam na 16". Ostatnio nie miałem serca :wink4:

no pogoda zacheca do letnich kapci, chociaż u mnie rano -1 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No nic, jutro rano zmieniam na 16". Ostatnio nie miałem serca :wink4:

no pogoda zacheca do letnich kapci, chociaż u mnie rano -1 :gwizdanie:

No, na ręcznym na letnich kapciach zrobiłem dziś 2 kółka wokół zaparkowanego auta (na kostce).

Nawet nie wiedziałem, że tak potrafię :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.