Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jakbyś cofnął autem, i presunął się lekko w lewo to miniesz te krzaki, i bedzie całkiem przyjemnie :wink4:

Ciężko bo tam dół jest, tegoroczna powódź wszystko poprzestawiała :wink4:

Ale pokombinuję :good:

no w ostatecznośći siekera w bagażnik :gwizdanie: :naughty:

A później kara do zapłacenia :decayed:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakbyś cofnął autem, i presunął się lekko w lewo to miniesz te krzaki, i bedzie całkiem przyjemnie :wink4:

Ciężko bo tam dół jest, tegoroczna powódź wszystko poprzestawiała :wink4:

Ale pokombinuję :good:

no w ostatecznośći siekera w bagażnik :gwizdanie: :naughty:

A później kara do zapłacenia :decayed:

ale jakie zdjęcie :decayed:

Opublikowano

jakbyś cofnął autem, i presunął się lekko w lewo to miniesz te krzaki, i bedzie całkiem przyjemnie :wink4:

Ciężko bo tam dół jest, tegoroczna powódź wszystko poprzestawiała :wink4:

Ale pokombinuję :good:

no w ostatecznośći siekera w bagażnik :gwizdanie: :naughty:

A później kara do zapłacenia :decayed:

opał byś miał w te mrozy :decayed:

Opublikowano

jak zrobisz to szybko, to się bez mandatu obedzie :polew:

Opublikowano

wracając do tych fajnych felg :naughty:

100828_165200.jpg

Opublikowano
  • Autor

wracając do tych fajnych felg :naughty:

100828_165200.jpg

Mówię, najładniejsze ori felgi :naughty:

Fani avusów wybaczcie :wink4:

Opublikowano

wracając do tych fajnych felg :naughty:

100828_165200.jpg

Mówię, najładniejsze ori felgi :naughty:

Fani avusów wybaczcie :wink4:

Podzielam zdanie :hi: Wzór najbardziej pasujący wzór do linii auta. Taka jest moja opinia.

Opublikowano

wracając do tych fajnych felg :naughty:

100828_165200.jpg

Mówię, najładniejsze ori felgi :naughty:

Fani avusów wybaczcie :wink4:

Co Ty tam wiesz :P poczekaj az zobaczysz BBS CH by Audi na wiosne u mnie ... jeszcze zdarzysz sie nawrocic :evil::cool1::przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

wracając do tych fajnych felg :naughty:

100828_165200.jpg

Mówię, najładniejsze ori felgi :naughty:

Fani avusów wybaczcie :wink4:

Co Ty tam wiesz :P poczekaj az zobaczysz BBS CH by Audi na wiosne u mnie ... jeszcze zdarzysz sie nawrocic :evil::cool1::przebiegly:

Wiem, wiem :wink4:

Chodziło mi o 17".

Opublikowano

wracając do tych fajnych felg :naughty:

100828_165200.jpg

Mówię, najładniejsze ori felgi :naughty:

Fani avusów wybaczcie :wink4:

Co Ty tam wiesz :P poczekaj az zobaczysz BBS CH by Audi na wiosne u mnie ... jeszcze zdarzysz sie nawrocic :evil::cool1::przebiegly:

Wiem, wiem :wink4:

Chodziło mi o 17".

No to sobie wyjaśniliśmy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Pete, łap rozpórkę dolną. W dziale sprzedam, za 35zł z wysyłką.

Opublikowano

Pete, łap rozpórkę dolną. W dziale sprzedam, za 35zł z wysyłką.

A polifty nie mialy tego w serii ? bo tak mi sie jakos wydawalo

Opublikowano

możliwe że miały, u mnie siedziała :)

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem :embarrassed:

Opublikowano

Zapomniałem :embarrassed:

Luzik, lepiej mi mówcie skąd tu skołować po dobrych pieniądzach rozpórke górną przed poniedziałkiem :notworthy:

temat o dolnej rozporce:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142014

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem :embarrassed:

Luzik, lepiej mi mówcie skąd tu skołować po dobrych pieniądzach rozpórke górną przed poniedziałkiem :notworthy:

temat o dolnej rozporce:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142014

Ja kupiłem od Solara (_Solar_), z A6.

Opublikowano

Zapomniałem :embarrassed:

Luzik, lepiej mi mówcie skąd tu skołować po dobrych pieniądzach rozpórke górną przed poniedziałkiem :notworthy:

temat o dolnej rozporce:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142014

Ja kupiłem od Solara (_Solar_), z A6.

Wlasnie myslalem o tej z A6, _Solar_ bedzie mial wiecej tego pod reka ? chyba bede musial do niego napisac

Opublikowano
  • Autor

Napisz, może coś znajdzie. Ogólnie towar mocno deficytowy.

Ewentualnie może jakaś uniwersalna rozpórka z allegro :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.