Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam lepsiejsze kubły :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

na śmieci :mysli::polew:
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam lepsiejsze kubły :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

na śmieci :mysli::polew:

chodzi mi o fotele kubełkowe :tongue4: :bicz3: :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ja mam lepsiejsze kubły :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

Ale ja będę miał składane tylne siedzenia :naughty::kox:

o ile facet od gwintu mnie nie wykończy nerwowo :angry:

Opublikowano

ja mam lepsiejsze kubły :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

Ale ja będę miał składane tylne siedzenia :naughty::kox:

ja juz dawno mam składane :naughty: i pół podgrzewane :rolleyes::cool1::decayed:
Opublikowano
  • Autor

ja mam lepsiejsze kubły :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

Ale ja będę miał składane tylne siedzenia :naughty::kox:

ja juz dawno mam składane :naughty: i pół podgrzewane :rolleyes::cool1::decayed:

Mi stara nie pozwoli na podgrzewane siedzenia :polew::decayed::wink4:

Opublikowano

ja mam lepsiejsze kubły :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

Ale ja będę miał składane tylne siedzenia :naughty::kox:

ja juz dawno mam składane :naughty: i pół podgrzewane :rolleyes::cool1::decayed:

Mi stara nie pozwoli na podgrzewane siedzenia :polew::decayed::wink4:

eee tam... Przesadzasz, może tym ją przekonasz: http://allegro.pl/maty-podgrzewane-siedzenia-nielamliwe-f-vat-i1494955323.html

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja mam lepsiejsze kubły :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

Ale ja będę miał składane tylne siedzenia :naughty::kox:

ja juz dawno mam składane :naughty: i pół podgrzewane :rolleyes::cool1::decayed:

Mi stara nie pozwoli na podgrzewane siedzenia :polew::decayed::wink4:

Czemu nie pozwoli?

A jakie miałem Armi wcześniej?

Ja mysle o zmianie nawet na placki byle grzane na nastepna zime

Opublikowano

ja mam lepsiejsze kubły :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

Ale ja będę miał składane tylne siedzenia :naughty::kox:

ja juz dawno mam składane :naughty: i pół podgrzewane :rolleyes::cool1::decayed:

Mi stara nie pozwoli na podgrzewane siedzenia :polew::decayed::wink4:

Czemu nie pozwoli?

A jakie miałem Armi wcześniej?

Ja mysle o zmianie nawet na placki byle grzane na nastepna zime

Krycha miał ostatnio maty za 150zł :wink4:, ja moje wyrwałem za 120zł :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Syna chce mieć :wink4:

Opublikowano

ja mam lepsiejsze kubły :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

Ale ja będę miał składane tylne siedzenia :naughty::kox:

ja juz dawno mam składane :naughty: i pół podgrzewane :rolleyes::cool1::decayed:

Mi stara nie pozwoli na podgrzewane siedzenia :polew::decayed::wink4:

Czemu nie pozwoli?

A jakie miałem Armi wcześniej?

Ja mysle o zmianie nawet na placki byle grzane na nastepna zime

Krycha miał ostatnio maty za 150zł :wink4:, ja moje wyrwałem za 120zł :naughty:

120 za komplet czy sztuke?? :przebiegly:

Syna chce mieć :wink4:

Grzane stołki nie oznaczają problemów tylko trzeba z nich korzystac z głową :przebiegly:

Opublikowano

ja całą zimę mam ustawione grzanie na 1 i jest na serio spoko, jak dasz na 6 czyli max to chyba dupsko Ci się spali :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Taaa a jak urodzi się córka to czyja będzie wina?

Moja :vava::wink4:

Opublikowano

córka czy chłopak, obojętne, ważne żeby było zdrowe

Opublikowano
  • Autor

córka czy chłopak, obojętne, ważne żeby było zdrowe

Też tak uważam :good:

Opublikowano

Taaa a jak urodzi się córka to czyja będzie wina?

Moja :vava::wink4:

Jakos wynagrodzisz za drugim razem :wink4:

córka czy chłopak, obojętne, ważne żeby było zdrowe

Święte słowa :good:

Opublikowano

120zł, za komplet :naughty:

Opublikowano

120zł, za komplet :naughty:

Ja tez tak chce :shocked:

Gdzie wyrwałeś? Na alledrogo? Bo nie widziałem nigdzie na alledrogo nawet za 200zł kompletu ;(

Opublikowano

120zł, za komplet :naughty:

Ja tez tak chce :shocked:

Gdzie wyrwałeś? Na alledrogo? Bo nie widziałem nigdzie na alledrogo nawet za 200zł kompletu ;(

gość sprzedawał fotele naleśniki po 50zł sztuka, dogadałem się z nim i przesłał mi same gąbki z matami, i wyszło 120zł z wysyłką :tongue4:, Armi jak tam sprawa licznika :naughty:

Opublikowano

ja mam lepsiejsze kubły :naughty::kox: :gwizdanie: :decayed:

Ale ja będę miał składane tylne siedzenia :naughty::kox:

ja juz dawno mam składane :naughty: i pół podgrzewane :rolleyes::cool1::decayed:

Mi stara nie pozwoli na podgrzewane siedzenia :polew::decayed::wink4:

Czemu nie pozwoli?

A jakie miałem Armi wcześniej?

Ja mysle o zmianie nawet na placki byle grzane na nastepna zime

Krycha miał ostatnio maty za 150zł :wink4:, ja moje wyrwałem za 120zł :naughty:

:gwizdanie: :kox::naughty:
Opublikowano

armistead, czy syn czy córka to nie zależy od mat - jak sobie przygrzejesz jajca to nic Ci się w końcu nie urodzi ;-)[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 08:20_________________________________________________a to widzieliście: http://allegro.pl/maty-grzewcze-uniwersalne-przedaz-wysylka-gratis-i1480207929.html ?[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 08:20_________________________________________________armistead - tu masz masz maty grzewcze: http://allegro.pl/podgrzewanie-foteli-mata-audi-a6-4b0-c5-i1484904151.html

bierz póki są ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.