Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i takich powinno się właśnie tępić :good: brawo Armi :good:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 141,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to dobrze się skończyło ;-)

Opublikowano

Przedsądowe wezwanie do zapłaty i świadomość kary przyniosło skutek.

Nieuchwytny i bardzo niemiły Pan, zgodził się oddać mi pieniądze za gwint.

Tak jak pisałem, nie ma co rezygnować i odpuszczać oszustom :)

:good: Brawo za wytrwałość :good:

Gratulacje pomyślnego rozwiązania sprawy :kox:

Opublikowano

nawet na pewno ;-) możesz podać link do jego aukcji ?

Opublikowano
  • Autor

Jasne:

http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-95-01-model-b5-i1454832258.html?source=oo[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 08:56_________________________________________________Dobrze się skończy jak będzie $$ na koncie, na razie jeszcze mu nie wierzę :wink4:

Opublikowano

dużo to on tych części nie ma. ciekawe czy ten silnik jest w takim samym stanie jak ten gwint: http://allegro.pl/silnik-fiat-coupe-2-0-16v-turbo-inne-czesci-montaz-i1489901486.html ;-)

Nie widziałeś na zdjęciu jak tłok wyszedł bokiem? :polew: :polew: żart :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ja też kupuję nówkę ale Supersporta :)

Niech tylko $$ na koncie będzie. Paczkę odebrał, mam nadzieję że nie zacznie znów sapać, z takimi to nigdy nic nie wiadomo :wink4:

Opublikowano

gdzie planujesz zakupić recelanda?

Opublikowano
  • Autor

gdzie planujesz zakupić recelanda?

Supersporta :)

na ebay-u.[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:15_________________________________________________Pierdolniecie!!

Piotr Mazur z Lubina to ta sama osoba co 312MC.

To grubsza sprawa. Idę na policję, nie ma co się zastanawiać.

Opublikowano

no pięknie, idź idź bo to już jest powyżej 200 zł to się nim zajmą.

aczkolwiek sam kiedyś zostałem oszukany -miał mi koleś zrobić chłodzenie wodne na kartę graficzną, wysłałem kartę do pomiarów i tyle kartę widziałem ...

Opublikowano

No faktycznie śmierdzi na odległość. :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Nogi się podemną ugięły jak się dowiedziałem.

Sprawdzałem tego Piotra Mazura wszędzie, był czysty. Podał gg i wyszło, że to 312MC :wallbash:

Opublikowano

no był czysty bo taka osoba pewnie nie istnieje ;-)

Opublikowano
  • Autor

Istnieje, w Lubinie nawet. Tyle, że to nie on.

To nie pierwszy raz kiedy zmienił imię i nazwisko, zmieniał nawet miasto. Nie zmieniał tylko numeru konta i danych do przelewu. A ja chciałem być ostrożny i chciałem wysyłkę za pobraniem. Gdybym miał wpłacić na konto to bym się zorientował bo od czasu oszustw 312MC, wrzucam w google, nk, rejestr dłużników etc wszystkie informacje o kontrahencie.

Ale jak widać, jeśli ktoś jest oszustem to i tak oszuka.

W dalszym ciągu mam nadzieję, że $ przeleje bo zdaje sobie sprawę, że wiem że 312MC=Piotr Mazur=rr-shop :gwizdanie:

Opublikowano

a ile Cię ten gwint kosztował bo zapomniałem??

Opublikowano

z tego co pamiętam to za 500 zł był wystawiony

Opublikowano

Przedsądowe wezwanie do zapłaty i świadomość kary przyniosło skutek.

Nieuchwytny i bardzo niemiły Pan, zgodził się oddać mi pieniądze za gwint.

Tak jak pisałem, nie ma co rezygnować i odpuszczać oszustom :)

:oklaski:

Opublikowano

tak czytam i się lekko pogubiłem ten 312MC to od nie go był ten gwint?

z tego co pamiętam to chyba Moskal Recaro brał od niego :mysli:

Opublikowano

tak czytam i się lekko pogubiłem ten 312MC to od nie go był ten gwint?

z tego co pamiętam to chyba Moskal Recaro brał od niego :mysli:

no a ja kierę, tylko to było z samego początku gdy dopiero zaczynał na forum :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.