Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no prezentuje się :kox: ale powiem Ci, że brakuje ori chromu wokół szyb :wink4: powaga

za wschodnią granicą jest w modzie cos takiego.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale u nas też...

auto Adam bez chromu też się pięknie prezentuje :good:

Opublikowano

kurcze szczerze to miałem kiedyś kupował 17" w tej feldze ale tak patrzę na to twoje autko i te 18-stki jakieś takie małe :/

Opublikowano

Spy photo, nic więcej

2lkbbdk.jpg

meeeeeeeeeeee meeeeeeeeeee
Opublikowano

nie zauważyłem wcześniej ale widzę teraz ze ma klapie paliwa masz MAC'a ;-) tak kochasz ten system ;-) ?

Opublikowano

nie zauważyłem wcześniej ale widzę teraz ze ma klapie paliwa masz MAC'a ;-) tak kochasz ten system ;-) ?

:no: Tak nienawidzi Windows :polew:

Opublikowano

Też mam taką lepkę ;) Ale u mnie nie będzie widać to nie naklejam :(

Opublikowano

Spy photo, nic więcej

2lkbbdk.jpg[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:58_________________________________________________Cieszę się, że nowe opony kupiłem w rozmiarze 225/40/18 :gwizdanie:

Wyprzedzam kolumnę aut po nierównej drodze i zgrzyt bo opony obcierają o nadkola :confused4:

Nie jest źle :kox:

Opublikowano

nie zauważyłem wcześniej ale widzę teraz ze ma klapie paliwa masz MAC'a ;-) tak kochasz ten system ;-) ?

Masz cos to miłośników jabłek ? :polew::kox:

Opublikowano

jabłka dobre ;-)

Opublikowano
  • Autor

Dobre dobre :good:

Wcześniej miałem na klapie bagażnika, teraz sticker wylądował na klapce wlewu paliwa :)

Opublikowano

jabłka dobre ;-)

No ;)

Opublikowano
Wyprzedzam kolumnę aut po nierównej drodze i zgrzyt bo opony obcierają o nadkola

Będzie gwint to ten problem zniknie bynajmniej częściowo :tongue4: ja chilowo mam z tyłu 235mm :rant: to się idzie nawk@$wiać

Opublikowano
  • Autor

Problem zniknie jak podjadę zmienić opony.

Z tyłu wpadną dystanse.

Za bardzo kocham ten widok :giveheart:, żeby z niego zrezygnować zmieniając opony na węższe

vy74he.jpg

Stare zdjęcie, teraz nie ma znaczków i jest wydech

Opublikowano

Problem zniknie jak podjadę zmienić opony.

Z tyłu wpadną dystanse.

Za bardzo kocham ten widok :giveheart:, żeby z niego zrezygnować zmieniając opony na węższe

vy74he.jpg

Stare zdjęcie, teraz nie ma znaczków i jest wydech

wałek to wałek :good:

Opublikowano
  • Autor

Żona mi zdjęcie zrobiła, jestem mega dumny :naughty::kox:

2ef72mb.jpg

Opublikowano

Żona mi zdjęcie zrobiła, jestem mega dumny :naughty::kox:

2ef72mb.jpg

:kox:

Opublikowano
  • Autor

To takie pierwsze próby, właściwie nauka robienia zdjęć ale jak dla mnie efekt :good:

Opublikowano

To takie pierwsze próby, właściwie nauka robienia zdjęć ale jak dla mnie efekt :good:

Ale nauka idzie w dobrym kierunku :good:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda tylko, że możliwości aparatu są ograniczone.

Za jakiś czas kupię lustrzankę bo powoli zaczynam widzieć, że kompakt to tylko kompakt :wink4:

Ale jak na aparat za 250zł, jestem zadowolony :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.