Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie planujesz zakupić recelanda?

Supersporta :)

na ebay-u.[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:15_________________________________________________Pierdolniecie!!

Piotr Mazur z Lubina to ta sama osoba co 312MC.

To grubsza sprawa. Idę na policję, nie ma co się zastanawiać.

normalnie nie wiem czy się śmiać czy płakać, ja pier........e, przecież chłopaki już przed Twoim zakupem na forum pisali że to on, ale kupiłes ten gwint na forum czy wyczaiłeś gościa na allegro? jak na allegro to niezłego pecha miałeś :kwasny:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź dokładnie co Rafał pisał.

Ja kupiłem od innej osoby (oficjalnie).

Pomyślałbyś, że Rafał Świetłowicz zmieni się w Piotra Mazura, zmieni numer telefonu i adres :chytry: ?

Poza tym dostałem paczkę z gwintem ale uszkodzonym, gdyby nie pomoc mrogala to nawet bym się nie zorientował, że jest uszkodzony. Gdybym się uparł to mógłbym regenerować, sprzedać i jeszcze być do przodu ale po co.

Opublikowano

Sprawdź dokładnie co Rafał pisał.

Ja kupiłem od innej osoby (oficjalnie).

Pomyślałbyś, że Rafał Świetłowicz zmieni się w Piotra Mazura, zmieni numer telefonu i adres :chytry: ?

Poza tym dostałem paczkę z gwintem ale uszkodzonym, gdyby nie pomoc mrogala to nawet bym się nie zorientował, że jest uszkodzony. Gdybym się uparł to mógłbym regenerować, sprzedać i jeszcze być do przodu ale po co.

dziwne ze w ogóle paczka doszła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mnie to nie dziwi, jego taktyka jest specyficzna - najpierw wzbudza zaufanie kilkoma transakcjami a później przycina wałek.

Czytałem na innych forach, że niektórych oszukał w ten sposób, że zmienił imię, nazwisko, adres i miasto.

Na kwoty do 250zł może sobie oszukiwać bezkarnie ale powyżej już się nie wykręci niską szkodliwością społeczną.

Rafałowi $$ oddał, mam nadzieję, że mi też. Nie chcę tu za dużo pisać bo nie wiadomo czy znów się na forum nie zarejestrował i nie podgląda.

Opublikowano

odda Ci odda, jak tylko inne osoby zrobi w ciula ;-)

Opublikowano
  • Autor

odda Ci odda, jak tylko inne osoby zrobi w ciula ;-)

Jak nie odda to ma gwarancję, że do końca życia mnie zapamięta :wink4:

Opublikowano

oprocz oszustwa, podszywanie sie pod dane innej osoby jest przestepstwem.

Opublikowano
  • Autor

oprocz oszustwa, podszywanie sie pod dane innej osoby jest przestepstwem.

Wiem, wiem. Na razie czekam na $$ :wink4:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 00:43_________________________________________________Taaadam:

http://allegro.pl/audi-a4-zawieszenie-gwintowane-supersport-i1517286327.html

Co za gość :wallbash: Mi jeszcze kasy nie oddał a już sprzedaje.

i potwierdzenie, że to ta sama osoba:

http://allegro.pl/audi-a4-sprezyny-obnizajace-czerwone-40mm-przod-i1517286451.html

wystarczy zajrzeć do wątku z autem 312MC, chwali się, że jeździ na czerwonych sprężynach :wink4:

Opublikowano

a to k**wa, pewnie Ci odda jak sprzeda. przegiecie, czekam na Twoj ruch i ide na policje.

Opublikowano
  • Autor

Najwcześniej w czwartek, na razie nie mam podstaw żeby iść na policję.

W przedsądowym wezwaniu do zapłaty dałem mu 14 dni kalendarzowych na wpłatę.[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 11:34_________________________________________________I mój były gwint sprzedany :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-a4-zawieszenie-gwintowane-supersport-i1517286327.html

Wycwanił się bo nigdzie nie napisał, że zawieszenie jest sprawne tylko, że było sprawdzone na stacji diagnostycznej a to nie świadczy, że jest sprawne. Już nie wspomina o gwarancji rozruchowej.

Opublikowano

Najwcześniej w czwartek, na razie nie mam podstaw żeby iść na policję.

W przedsądowym wezwaniu do zapłaty dałem mu 14 dni kalendarzowych na wpłatę.[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 11:34_________________________________________________I mój były gwint sprzedany :gwizdanie:

http://allegro.pl/audi-a4-zawieszenie-gwintowane-supersport-i1517286327.html

Wycwanił się bo nigdzie nie napisał, że zawieszenie jest sprawne tylko, że było sprawdzone na stacji diagnostycznej a to nie świadczy, że jest sprawne. Już nie wspomina o gwarancji rozruchowej.

kasę oddał?

Opublikowano
  • Autor

Do środy ma czas :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 17:26_________________________________________________Zamontowałem dziś rozpórkę dolną od Labiela :kox:

Jest różnica w komforcie, znacznie mniej drgań przenosi się do środka. Szczególnie czuć to na dołach, przejazdach kolejowych (robiłem jazdy testowe). Rewelacja :good:

Nie bój się Kowi, nie zapomniałem o Tobie :)

Opublikowano

też mnie namówili i naprawdę czuć różnice :good: a śmieszne pieniądze za nią :evil:

Opublikowano

Nie bój się Kowi, nie zapomniałem o Tobie :)

:notworthy:

Opublikowano

też mnie namówili i naprawdę czuć różnice :good: a śmieszne pieniądze za nią :evil:

oddawaj moje sruby 8,8!!!!!

Opublikowano

też mnie namówili i naprawdę czuć różnice :good: a śmieszne pieniądze za nią :evil:

oddawaj moje sruby 8,8!!!!!

:polew:

Opublikowano

ale ori kosztuje chyba 10 zł drożej od tej rozpórki Labiela, a ta od niego chyba zaraz zacznie żreć sól

Opublikowano
  • Autor

Za taką kasę to i co rok mogę sobie taką rozpórkę kupować :wink4:

Opublikowano

ale ori kosztuje chyba 10 zł drożej od tej rozpórki Labiela, a ta od niego chyba zaraz zacznie żreć sól

daj numer ori

Opublikowano

też mnie namówili i naprawdę czuć różnice :good: a śmieszne pieniądze za nią :evil:

oddawaj moje sruby 8,8!!!!!

:mysli:

:nose:

:takiego:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.