Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

mial -80 na supersporcie ? hm ciekawe, jak wytrzymasz bez gwintu jeszcze 1,5-2tyg to zdam Ci relacje ja kten supersport sie zachowyuje :hi:

Oprócz Plastucha, gwint SuperSport ma też Mrogal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe to zastwanow sie jeszcze nad lowtec-iem jesli potrzebujesz wiekszego zakresu regulacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niego uderz w sprawie info jak sie na tym smiga :wink4: z reszta i ja Ci moge powiedziec ze turla sie OK :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial -80 na supersporcie ? hm ciekawe, jak wytrzymasz bez gwintu jeszcze 1,5-2tyg to zdam Ci relacje ja kten supersport sie zachowyuje :hi:

Oprócz Plastucha, gwint SuperSport ma też Mrogal.

ma ma

powiem Ci ze regulacji na nim jest duzo widziales jak bylem wtedy na spocie a to byl amoe z polowa mozliwosci :good:

mowisz dziadek zawiesil dzialalnosc no szkoda, ale wtedy jak niego bylem to juz bylo z nim slabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiesił :confused4:

Słabo mi się zrobiło jak się dowiedziałem :wink4:

Kupię nowy, parchem jeszcze trochę pojeżdżę.

Miałem "iść w jeszcze większą moc" bo wiem, że można z tego grata jeszcze trochę wycisnąć ale to już nie będzie tak bezpiecznie jak do tej pory (większa szansa, że coś się wysra bez ostrzeżenia). Zrezygnowałem, więc niech audik chociaż wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ma

powiem Ci ze regulacji na nim jest duzo widziales jak bylem wtedy na spocie a to byl amoe z polowa mozliwosci :good:

mowisz dziadek zawiesil dzialalnosc no szkoda, ale wtedy jak niego bylem to juz bylo z nim slabo

mrogal kupowales nowke ? duzo twardsze to jest od seryjnego zawiasu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ma

powiem Ci ze regulacji na nim jest duzo widziales jak bylem wtedy na spocie a to byl amoe z polowa mozliwosci :good:

mowisz dziadek zawiesil dzialalnosc no szkoda, ale wtedy jak niego bylem to juz bylo z nim slabo

mrogal kupowales nowke ? duzo twardsze to jest od seryjnego zawiasu ?

mrogal kupowal uzywke i regenerowal u dziadka co juz nie regeneruje, od seryjnego hmm nie wiem mialem 1BE potem kita od 1BE twardsze od kita mietsiejsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal kupowal uzywke i regenerowal u dziadka co juz nie regeneruje, od seryjnego hmm nie wiem mialem 1BE potem kita od 1BE twardsze od kita mietsiejsze :decayed:

pozostaje mi tylko czekac na kuriera :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie :kox:

2n7pnqo.jpg

i5arzq.jpg

vnfn2d.jpg

oby sie dobrze sprawował, bo sam miałem ochote na niego. oddaj do regeneracji przednie tak jak pisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie :kox:

2n7pnqo.jpg

i5arzq.jpg

vnfn2d.jpg

oby sie dobrze sprawował, bo sam miałem ochote na niego. oddaj do regeneracji przednie tak jak pisałeś

Jak masz ochotę to pilnuj allegro, odsyłam go do gościa. Będzie ponownie wystawiony jako uszkodzony.

Tylne amory są dobre, przedni do regeneracji (trzeba ze spawać dziurkę - byłem u spawacza nie ma problemu żeby to zrobić plus wymiana oleju w obu).

Nakrętki można skręcać bez używania klucza, tak leciutko chodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie :kox:

2n7pnqo.jpg

i5arzq.jpg

vnfn2d.jpg

oby sie dobrze sprawował, bo sam miałem ochote na niego. oddaj do regeneracji przednie tak jak pisałeś

Jak masz ochotę to pilnuj allegro, odsyłam go do gościa. Będzie ponownie wystawiony jako uszkodzony.

Tylne amory są dobre, przedni do regeneracji (trzeba ze spawać dziurkę - byłem u spawacza nie ma problemu żeby to zrobić plus wymiana oleju w obu).

Nakrętki można skręcać bez używania klucza, tak leciutko chodzą.

no zobaczymy za ile go wystawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d36912c82dd95600gen.jpg

Pany w tym momencie auto jet ustawione na jakieś -40 może -45 mam jeszcze 11cm gwintu :)

A auto takie uje%@ne bo 450km rypneło przed zdięciem i postanowiłem to uwiecznić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj mierzyłem, zakres regulacji aż mi się nie chciało wierzyć ale wyszło prawie 20cm.

To mi się podoba, tak jak czytałem to Raceland ma regulacje od -50mm. Trochę za dużo na zimę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy -40 dawałem sE rade ale przy dużych opadach śniegu była troche sraczka nerwówka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy -40 w zimie spokojnie dawałem rade, czasem trochę szurało podwozie. ja zobacze za ile wystawi tego gwinta, czy da sporo taniej czy nie

armistead a gdzie masz tego Racelanda za dobrą kase ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy -40 w zimie spokojnie dawałem rade, czasem trochę szurało podwozie. ja zobacze za ile wystawi tego gwinta, czy da sporo taniej czy nie

armistead a gdzie masz tego Racelanda za dobrą kase ?

Ebay :gwizdanie:

Zaraz go znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Raceland to jest dosyć znana firma w USA.

Sam bym go wziął tylko dla mnie jest za nisko w zimę, zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi mechanik mowil to nizej jak na -40 jest.

Tak jak czytałem to -50mm jest najwyżej. Supersport można podnieść do 1be(-25mm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak czytałem to -50mm jest najwyżej. Supersport można podnieść do 1be(-25mm).

1be to koza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak czytałem to -50mm jest najwyżej. Supersport można podnieść do 1be(-25mm).

1be to koza :decayed:

Na zimę w sam raz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...