Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

trzeba było zakupić na zapas w razie W jakby jakiś miał odpaść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zakupić na zapas w razie W jakby jakiś miał odpaść ?

na tyrtyrki przylapie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zakupić na zapas w razie W jakby jakiś miał odpaść ?

Ive mówił, że maja mocny klej. Jak odpadną to na super glue przykleję :wink4:

Miałem kupić więcej ale nie byłem pewien czy z Ukrainy w ogóle przyjdą. Jak je zamawiałem to gość nie miał żadnych komentarzy na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zakupić na zapas w razie W jakby jakiś miał odpaść ?

na tyrtyrki przylapie :D

:polew: no no :naughty: Ty mi powiedz jak ja mam swoje dekle na trytytki przyłapać żeby komuś do rączki nie wpadły :D

no sympatyczne ukraińskie porszawki :D sprawdziłeś czy nie ma tam jakiegoś błędu? :) identyko logo jak ori? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdzę :mysli::decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 22:09_________________________________________________Wszystko się zgadza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdzę :mysli::decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 22:09_________________________________________________Wszystko się zgadza :good:

:good: to dobrze je przyklej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było ze srebrnym środkiem znaczków :gwizdanie: Moim zdaniem lepiej by się to komponowało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było ze srebrnym środkiem znaczków :gwizdanie: Moim zdaniem lepiej by się to komponowało :wink4:

Nie było :disgust:

W ogóle żadnych w Polsce nie było, musiałem te na Ukrainie kupić.

Były oryginalne dekielki ale do moich felg nie pasowały (wklejałem kilka stron wcześniej). Były za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było ze srebrnym środkiem znaczków :gwizdanie: Moim zdaniem lepiej by się to komponowało :wink4:

Nie było :disgust:

W ogóle żadnych w Polsce nie było, musiałem te na Ukrainie kupić.

Były oryginalne dekielki ale do moich felg nie pasowały (wklejałem kilka stron wcześniej). Były za duże.

No to szkoda trochę ale jak nie było to się nic nie zrobi :confused4: Kiedy wlatuje gwint :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma być kurier :kox:

Postaram się go jak najszybciej zamontować, o ile sam sobie poradzę z montażem. Jeśli nie to pewnie jak się zrobi ciepło.

_________________________________________________

Ori dekle

1441429726:giveheart:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 22:22_________________________________________________Są też takie:

img5649e.jpg

Tanio, tylko 269,00 zł :gwizdanie: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori były by w pytkę :kox: Kolega kiedyś przerobił dekle. Kupił orginalne zdarł naklejkę z ori i nakleił na pasujące dekle. Wszystko wyglądało jakby wyjechało tak z fabryki :decayed: Montaż gwintu to nie problem gorzej może być z regulacją :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic no słyszałem że ten nie jest tak trwardy i że regulację ma od -20mm.

Ktoś Ci kolego bzdór nagadał :) ja mam takie amortyzatory jak Arnold w tej chwili mam ustawione jakieś -50 i nakrętki są dopiero na połowie gwintu :good: Latem było -80 i jeszcze jakies 30mm mogłom go posadzić (tyle że pewnie by się nie dało skręcać). Co do twardzości to dopiero przy kole i niskim profilu opony jest beton na 15" się jeździ lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co kupować gwint i jeździć na 15" ;-) ?

PS: A max w góre jak możesz podnieść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co kupować gwint i jeździć na 15" ;-) ?

PS: A max w góre jak możesz podnieść ?

Dziwne pytanie w zime jeździsz na 19" ?? Ja jeżdze na gwinice bo lubie jak jest sztywno więc mi pora roku nie robi różnicy a katować alu felg zimą niemam zamiaru :)

Pozatym np.w golfach 2 chłopaki większe felgi niż 16cali nie kładą a jeżdzą na gwincie :)

Na max jak go podkręce to będzie coś w okolicach seri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic no słyszałem że ten nie jest tak trwardy i że regulację ma od -20mm.

Ktoś Ci kolego bzdór nagadał :) ja mam takie amortyzatory jak Arnold w tej chwili mam ustawione jakieś -50 i nakrętki są dopiero na połowie gwintu :good: Latem było -80 i jeszcze jakies 30mm mogłom go posadzić (tyle że pewnie by się nie dało skręcać). Co do twardzości to dopiero przy kole i niskim profilu opony jest beton na 15" się jeździ lux.

Gwint SuperSport dla B5 ma zakres regulacji od -25mm do -60mm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic no słyszałem że ten nie jest tak trwardy i że regulację ma od -20mm.

Ktoś Ci kolego bzdór nagadał :) ja mam takie amortyzatory jak Arnold w tej chwili mam ustawione jakieś -50 i nakrętki są dopiero na połowie gwintu :good: Latem było -80 i jeszcze jakies 30mm mogłom go posadzić (tyle że pewnie by się nie dało skręcać). Co do twardzości to dopiero przy kole i niskim profilu opony jest beton na 15" się jeździ lux.

Jaki Arnold :co:

Facet na aukcji napisał, że zakres regulacji jest od -20mm do -80mm, nie wiem skąd miał takie informacje.

Sprawdzę jak już będę miał gwint w domu, na razie kuriera nie było :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak sprawdzalem jaki ten gwint ma zakres regulacji to mi go sprzatnales sprzed nosa :wallbash: zakres jest taki jak napisalem. Co ciekawe wystepuja 2 wersje tego gwintu jedna pasuje do przedlifta druga do polifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak sprawdzalem jaki ten gwint ma zakres regulacji to mi go sprzatnales sprzed nosa :wallbash: zakres jest taki jak napisalem. Co ciekawe wystepuja 2 wersje tego gwintu jedna pasuje do przedlifta druga do polifta.

czym sie rozni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...