Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Armi wyczaiłem że sprzęgło już zamontowane :naughty:

Opowiadaj jak wrażenia, na co zwrócić uwagę i co dokładnie potrzebne. Co to za sprężynka której Ci brakowało? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Armi wyczaiłem że sprzęgło już zamontowane :naughty:

Opowiadaj jak wrażenia, na co zwrócić uwagę i co dokładnie potrzebne. Co to za sprężynka której Ci brakowało? :mysli:

Sprzęgło jest troszkę twardsze, poza tym jeździ się całkowicie normalnie. Żadnego szarpania, dziwnych dzwięków.

Potrzebny jest dobry dwumas :wink4: i nowy komplet sprzęgła (tarcza sprzęgłowa, docisk i łożysko).

I tanim kosztem mamy sprzęgło AWX, na forum ktoś sprzedaje nowe zestawy po 500zł (LUK).

Na co zwrócić uwagę :mysli: Na stan dwumasa tylko.

Sprężynki nie brakowało do wymiany, pękła w czasie montażu sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie lipa :( co za dużo ze stikersów to nie zdrowo

Armi jeszcze jedną 16kę znajdę i będzie komplet, dwie były bez uszkodzeń, jedną wczoraj znalazłem, jeszcze jedna.... (niby mam zapasówkę ale mi szkoda jej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi i robiłeś to lusterko :mysli:

Teraz zeby dwumas wytrzymał nowe moce :notworthy: bo z tym różnie bywa po korekcie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi i robiłeś to lusterko :mysli:

Teraz zeby dwumas wytrzymał nowe moce :notworthy: bo z tym różnie bywa po korekcie :disgust:

Nic nie robiłem, musiałem skleić czujnik płynu chłodzącego po mi płyn uciekał. Dlatego, wczoraj jak się w Stawach mijaliśmy nawet nie dzwoniłem :wink4:

Myślę, że dwumas da radę bo Damian wie, że jadę na program i gdyby dwumas był w kiepskim stanie to kazałby mi kupić nowy. Przed montażem mu to mówiłem, że jeśli dwumas będzie kiepski (i jego zdaniem nie wytrzyma modyfikacji) to niech do mnie dzwoni to zamówię nowy.

_________________________________________________

Stickersy mam 2: battalion i apple :wink4:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 22:25_________________________________________________

dla mnie lipa :( co za dużo ze stikersów to nie zdrowo

Armi jeszcze jedną 16kę znajdę i będzie komplet, dwie były bez uszkodzeń, jedną wczoraj znalazłem, jeszcze jedna.... (niby mam zapasówkę ale mi szkoda jej)

Już zamówiłem felgi z oponami, jutro będzie kurier :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 22:57_________________________________________________Felgi z oponami dotarły.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ich stanem (wiedziałem, że jedna felga jest zarysowana).

Za cenę tego kompletu, kupiłbym stalówki z oponami :cool1:

cwKzJ.jpg

I pamiątkowe zdjęcie na 17'. Od jutra jeżdżę na zimówkach :)

cAj3A.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi i robiłeś to lusterko :mysli:

Teraz zeby dwumas wytrzymał nowe moce :notworthy: bo z tym różnie bywa po korekcie :disgust:

Nic nie robiłem, musiałem skleić czujnik płynu chłodzącego po mi płyn uciekał. Dlatego, wczoraj jak się w Stawach mijaliśmy nawet nie dzwoniłem :wink4:

Myślę, że dwumas da radę bo Damian wie, że jadę na program i gdyby dwumas był w kiepskim stanie to kazałby mi kupić nowy. Przed montażem mu to mówiłem, że jeśli dwumas będzie kiepski (i jego zdaniem nie wytrzyma modyfikacji) to niech do mnie dzwoni to zamówię nowy.

_________________________________________________

Stickersy mam 2: battalion i apple :wink4:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 22:25_________________________________________________

dla mnie lipa :( co za dużo ze stikersów to nie zdrowo

Armi jeszcze jedną 16kę znajdę i będzie komplet, dwie były bez uszkodzeń, jedną wczoraj znalazłem, jeszcze jedna.... (niby mam zapasówkę ale mi szkoda jej)

Już zamówiłem felgi z oponami, jutro będzie kurier :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 22:57_________________________________________________Felgi z oponami dotarły.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ich stanem (wiedziałem, że jedna felga jest zarysowana).

Za cenę tego kompletu, kupiłbym stalówki z oponami :cool1:

cwKzJ.jpg

I pamiątkowe zdjęcie na 17'. Od jutra jeżdżę na zimówkach :)

cAj3A.jpg

ile dales z 600pln?

ja tez od jutra na zimowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiaka, tyle w Rykach krzyczą za zimówki z dobrym bieżnikiem i stalówkami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiaka, tyle w Rykach krzyczą za zimówki z dobrym bieżnikiem i stalówkami :gwizdanie:

nie prawda ja chce 700 :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Adaś wiesz czego Ci teraz brakuje :kox:

Porządnej sesji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 16" też bedzie dobrze :decayed:, Ja mam zamiar przy przekładce kół i zawiasu spóścić gwint do samego dołu i cyknąć fotki :decayed:

chce Ci sie?

ja jutro bede krecil deczko gwinta do gory pod 15''

nowe kondony naciagniete z dziewiczym bieznikiem

dam se troche luksusu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 16" też bedzie dobrze :decayed:, Ja mam zamiar przy przekładce kół i zawiasu spóścić gwint do samego dołu i cyknąć fotki :decayed:

chce Ci sie?

ja jutro bede krecil deczko gwinta do gory pod 15''

nowe kondony naciagniete z dziewiczym bieznikiem

dam se troche luksusu :naughty:

Ja chce kupić ori zawias na zimę, zajebałem że nie wziąłem od Armiego, jak zwykle dałem doopy :wallbash:, ale może jeszcze coś znajdę, zimówki zakładam za tydzień, dwa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...