Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bex na wykończeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zmieniałem dziś świece i przy okazji zmierzyłem kompresję na cylindrach

1. 8.5

2. 7.5

3. 8

4 8.5

Z tego co książki piszą 7.5 to dolna granica.

Wziąłem się również za sprawdzenie ciśnienia oleju odkręcenie czujnika zajęło mi ponad godz i tem na pewno nie była 90stopni

Jałowe 2bar

2tys 4bar

3.5tys= zerwało mi zegar z manometru całe ściany w warsztacie w oleju i zrezygnowałem.

Ciśnienie oleju sprawdzałem tym samym manometrem co kompresję silnika. 

Dodam że auto zapierd... Żadnych problemów błędów bez problemu zamyka licznik. Na zimnym głośniej pracuje jakby może łańcuch dlatego zdecydowałem się na pomiar ciśnienia oleju bo myślę że smok wymaga czyszczenia.

Pytanie moje co robić i czekać aż nastąpi zgon i być gotów na kapitalke czy podjąć jakieś czynnosci

Opublikowano

Zrób pomiar innym manometrem. Są stuki w gr.20 na vagu?

Opublikowano
  • Autor

Jutro będę w domu to zrobie log na 020. Podczas pomiaru gaz w podłodze ale czy w przypadku przepustnicy elektrycznej otworzy się ona podczas testu kompresji?

Opublikowano
16 minut temu, Jaraw napisał:

utro będę w domu to zrobie log na 020

Najlepiej komplet 2+33, 115+118 i 3+20 na pb od 1,5 do odcinki na 3-cim biegu po kasowaniu błędów, nawet jak ich nie ma.

Opublikowano
  • Autor

Bateria w kompie rozładowała się dlatego resztę zrobie jutro

115+118 benzyna http://vaglogi.pl/log-115_118_4igxh.html

002+033 benzyna http://vaglogi.pl/log-002_033_Y8nW4Y4.html

002+033 lpg http://vaglogi.pl/log-002_033_q2QUz.html

Opublikowano

LPG masz do regulacji na pewno.

Opublikowano
  • Autor

Niedawno stroniłem byłem świadkiem jak gazownik to robił trochę słabo to wyglądało bo podłączył do kompa wszedł w sterownik i poprostu trochę zmniejszył dawkę na oko bo powiedziałem że zbyt duża dawka. Powiedział no faktycznie to trochę zmniejsze i na oko trochę zmniejszył 

Opublikowano

Do pomiaru kompresji zdejmij PRzepustnice

Opublikowano

Auto masz po programie. Wtryski pętlą na pb zapewne przez przesadzony soft. Turbo nie daje rady pompować. Na lpg jest przylany ale lepsze to niż ubogo.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
9 minut temu, Jaraw napisał:

Niedawno stroniłem byłem świadkiem jak gazownik to robił trochę słabo to wyglądało bo podłączył do kompa wszedł w sterownik i poprostu trochę zmniejszył dawkę na oko bo powiedziałem że zbyt duża dawka. Powiedział no faktycznie to trochę zmniejsze i na oko trochę zmniejszył 

Idiota i tyle.
Jedź do kogoś kto to zrobi jak trzeba.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, przem8 napisał:

Auto masz po programie. Wtryski pętlą zapewne przez przesadzony soft. Turbo nie daje rady pompować. Gdzie jest 3+20? Na lpg jest przylany ale lepsze to niż ubogo.

Tak jest po programie. 3+20 zrobię jutro ponieważ bateria w lapku padła

Opublikowano

Bardzo duże stuki. W jakim stanie świece, kat? Paliwo 95 czy 98?

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, przem8 napisał:

Bardzo duże stuki. W jakim stanie świece, kat? Paliwo 95 czy 98?

Świece w sobotę wymienione zostały na nowe ngk, kata brak siedzi dp, paliwo 95

Opublikowano

Na lpg też już się pojawiają stuki więc nie jest dobrze. Niech się ktoś jeszcze wypowie ale tu główną przyczyną będzie ta kiepska kompresja.

Opublikowano

Na LPG są symboliczne, ale kompresja jest bardzo słaba.

Opublikowano
  • Autor

Jakie działania podjąć?

Opublikowano

Zdjąć przepustnicę i zmierzyć ciśnienie sprężania jeszcze raz.

 

Opublikowano

Wgraj serię, zalej 98 i sprawdź czy też będą duże stuki. Jeśli tak to remoncik.

Opublikowano

W jakim celu ma zdejmować przepustnice? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.