Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black A4 B8 avant 3.0 TDI Quattro 240hp+/ by Lutyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

(NIE CHCIAŁEM Kombi, NIE CHCIAŁEM DIESLA I NIE CHCIAŁEM AUTOMATA) 

JEST Kombi, JEST Diesel, JEST AUTOMAT?

Ale do rzeczy... 

A4 B8 Avant 3.0TDi CCWA quattro

ROK PROD. 2010

PRZEBIEG 170.000

MOC: 240 HP+(auto już po programie niewiem jaka moc muszę udać się na hamownie) 

Wyposażenie fabryczne:
 - climatronic jednostrefowy 
 - 8x Poduszka powietrzna
 - 4x el. szyby 
 - el. lusterka
 - podgrzewane szkła lusterek
 - centralny zamek otwierany z pilota  
 - wspomaganie kierownicy
 - tempomat
 - ABS
 - ESP
 - EDS
 - ASR
 - kierownica multifunkcyjna
 - MMI 3G
 - NAVI
 - fotele sporty z elektrycznie regulowanymi lędźwiami 
 - podgrzewane fotele z przodu

-skrzynia 7biegów stronic

-BiXenon 

 - czujnik zmierzchu 
 - czujnik deszczu 
 - Bluetooth 
 - czujniki parkowania w tylnym zderzaku 
 - elektryczny hamulec ręczny 
 - przyciemnione szyby 
 - sterowanie radiem obok gałki zmiany biegów 
 - wejście AUX 
 - zmieniarka płyt CD 

-felgi 18" Audi 

WEWNĘTRZNY SLINE

 

PO ZAKUPIE ZROBIŁEM:

*Wymiana oleju na liqui moly 4100 Top Tec 5w30

*wszystkie filtry Mann

*Olej w skrzyni  moście plus filtry

*serwis klimatyzacji

*zaciski 345 na przód 

*nowe tarcze Ate przód 

*klocki brembo

*Przyciemnilem przednie szyby

*Zakodował mechanik test zegarów i doświetlanie zakrętów 

*wieloetapowa korekta lakieru

*grill fake rs4

*czarne znaczki z "Emblematy samochodowe" 

*mała rejestracja szwajcarska 

*dokładka spoilera maxton design 

*końcówki wydechowe fake akrapovic 101mm

*listwy progowe fake s line

*dystanse na każdą oś 13mm

*opony 235/30 /20 Imperial ecosport

*alufelgi vemmann 20" 8'5j (wzór vossen) 

*pomalowane wkłady reflektorów

*zawieszenie gwintowane dts

Foto po zakupie... 

17f2c5834197060f.jpg
 

I teraz ?

133509512e7005a1.jpg

789ac7c15fc3e7f8.jpg

f41ae4920242d5e5.jpg

a632f632f44a9fbd.jpg

 

Edytowane przez luty2502

Opublikowano

Fajny czarnuch :D jedyny słuszny kolor heh. Pokaż jeszcze co tam w środku siedzi ciekawego:)

Opublikowano

uuuuuu dobra jest ? poka środek

Opublikowano

Bardzo fajny czarnuszek, koło dopasowane, ładnie leży. Środkiem się pochwal.

Lampy tył przyciemnić ?

Opublikowano

Z zewnątrz petarda ?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, D4NTE napisał:

Bardzo fajny czarnuszek, koło dopasowane, ładnie leży. Środkiem się pochwal.

Lampy tył przyciemnić ?

Dzisiaj zrobione ?

Wleciała folia na tylne lampy 

1d46211840b9fbaa.jpg

a25d648d6d9b34ba.jpg

9f060bcf94545c34.jpg

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, MaciekPL napisał:

Fajny czarnuch :D jedyny słuszny kolor heh. Pokaż jeszcze co tam w środku siedzi ciekawego:)

 

4 godziny temu, pawelosinski83 napisał:

uuuuuu dobra jest ? poka środek

Środek seria s line

74ae4b98a491b0bc.jpg

57b9403c12a66eee.jpg

Opublikowano
3 minuty temu, luty2502 napisał:

 

Środek seria s line

74ae4b98a491b0bc.jpg

57b9403c12a66eee.jpg

troszkę malo spasu, ale też super ?

Sprzedaj mi ? Nie ważne, że dopiero kupiłeś ?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, pawelosinski83 napisał:

troszkę malo spasu, ale też super ?

Sprzedaj mi ? Nie ważne, że dopiero kupiłeś ?

Heh muszę się nim nacieszyć i jeszcze mam kilka planów do zrealizowania ?

Podniosłem ja troche bo był tak gwint wcześniej ustawiony, że palca nie można bylo wsadzic a lubię szybko pojeździć i opona potrafila przytrzec o błotnik, teraz szpary są na palca i nic nie przyciera? na zdjęciu jest prawie rezerwa ???

Opublikowano

Piękny czarnuch ? 

Lampy świetnie wyszly.

Btw. Jaka folia robiłeś ?

Daszek z RS4?

Felgi fajne, szkoda że nie ciemniejsze ?

Pozdrawiam

Opublikowano

cyganski ulep

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:decayed:

Opublikowano

Te kominy proste nie ładnie wyglądają ? jeszcze tak daleko wysunięte. 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Te kominy proste nie ładnie wyglądają ? jeszcze tak daleko wysunięte

Szanuje najważniejsze ma mi się podobać ??

Z góry tak to wygląda dla mnie okey

5def9a74fe46b4fe.jpg

Edytowane przez luty2502

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, black4 napisał:

Piękny czarnuch ? 

Lampy świetnie wyszly.

Btw. Jaka folia robiłeś ?

Daszek z RS4?

Felgi fajne, szkoda że nie ciemniejsze ?

Pozdrawiam

Folia jakąś zwykła z pobliskiego sklepu ?

Dokladka spoilera z maxton design

Ciemniejsze koła by wyglądały jak 19 ale może kiedyś... 

?

Opublikowano

Te lampy z tyłu wyszły bardzo ładnie,też z chęcią u siebie bym to zrobił,na białej też by ładnie wyglądało.Tak mi się wydaje.

Ale sam nie wiem czy dałbym radę.....Twoje wyszły wzorowo.Podoba mi się.

Opublikowano
  • Autor

 ?Jakieś fotki z dzisiaj

3857d3cdd5678fb9.jpg

cb05e4a6ee1b85bd.jpg

14260ad6d89ee44c.jpg

a592d1c411c1daa6.jpg

Dzisiaj trochę przód opuscilem i tył... jednak tył musiałem i tak podnieść bo trochę przycierał i musi zostać zapas...? Może zbiorę trochę z dystansow np. 2mm i pomoże ?

Opublikowano

Ładnie siedzi ?

Jednak przycierał?

Btw. Jaka masz szerokość felgi i ET?

Do tego jeszcze dystanse?

Pozdrawiam ?

 

Opublikowano

heble trochę wyglądają śmiesznie w tych rolkach, szczególnie tył... 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, pawelosinski83 napisał:

heble trochę wyglądają śmiesznie w tych rolkach, szczególnie tył... 

Spokojnie jest plan na tył również auto mam dopiero 2 msc więc napewno je zmienię ?

5 godzin temu, black4 napisał:

Ładnie siedzi ?

Jednak przycierał?

Btw. Jaka masz szerokość felgi i ET?

Do tego jeszcze dystanse?

Pozdrawiam ?

 

Felgi 8.5j et42 plys dystanse 13mm na każdą oś 

Opublikowano
Teraz, luty2502 napisał:

Spokojnie jest plan na tył również auto mam dopiero 2 msc więc napewno je zmienię ?

Felgi 8.5j et42 plys dystanse 13mm na każdą oś 

no... to rozumiem ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.