Skocz do zawartości
IGNOROWANY

*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20


krystek590

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wpadło oświetlenie drzwi :naughty: byłem po części w aso i gościu wręcz szydził ze mnie, że nie będzie to świecić. Tłumaczyłem,że po kodowaniu pojawia się napięcie na module w osobnym pinie, bo masa jest jedna i nie widzę powodu, żeby to nie odpaliło. Na razie założyłem tylko przód, a jak pojadę po graty na tył to pokaże mu fotkę i chętnie zobaczę jego minę :banan:Kupiłem również folię Oracal i będę się brał za wszystkie chromy :D

 

 

20200625_233903.jpg

Edytowane przez krystek590
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, krystek590 napisał:

Dzisiaj wpadło oświetlenie drzwi :naughty: byłem po części w aso i gościu wręcz szydził ze mnie, że nie będzie to świecić. Tłumaczyłem,że po kodowaniu pojawia się napięcie na module w osobnym pinie, bo masa jest jedna i nie widzę powodu, żeby to nie odpaliło. Na razie założyłem tylko przód, a jak pojadę po graty na tył to pokaże mu fotkę i chętnie zobaczę jego minę :banan:Kupiłem również folię Oracal i będę się brał za wszystkie chromy :D

 

20200625_212305.jpg

A możesz  regulować jasność światła tak jak to jest w oryginale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest wszystko podpięte pod moduł to musi działać regulacja, nawet gdyby nie działała to neony drzwi dość słabo świecą więc nie ma problemu, dziwi mnie tylko dlaczego nie dołożyłeś oświetlenia kieszeni drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pucek napisał:

Jeżeli jest wszystko podpięte pod moduł to musi działać regulacja, nawet gdyby nie działała to neony drzwi dość słabo świecą więc nie ma problemu, dziwi mnie tylko dlaczego nie dołożyłeś oświetlenia kieszeni drzwi?

Dokładnie. Regulacja nie jest koniecznością :wink:

Nie mieli tych lampek na miejscu i trzeba zamawiać. Na jaki kolor wnęki są podświetlane?

Bardziej, by mi zależało, na oświetleniu zewnętrznych wnęk klamek z podłożem.

Myślę, że jak się za to zabiorę to może wszystko dołożę naraz, tylko mało wiadomości jest odnośnie schematów :eusathink:

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora na wymianę klocków hamulcowych. Pierwszy raz w życiu wymieniałem, bo nigdy ich nie musiałem wymieniać. Czułem się jakbym rozrząd wymieniał :grin:

Korzystając z okazji odświeżyłem zaciski hamulcowe. Wiem, że kolor czerwony nie cieszy się dobrą opinią i też jestem tego zdania przy małych zaciskach, a przy 3.0 wydaję mi się, że nie ma dużego wstydu :whistling:

 

20200626_175628.jpg

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎15‎.‎08‎.‎2020 o 14:39, krystek590 napisał:

:whistling:

 

 

20200815_151832.jpg

Jest dobrze z tą czerwienią:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przestało padać i udało się zrobić jakieś normalne zdjęcia :naughty:

20201025_160017.jpg

20201025_160108.jpg

Edytowane przez krystek590
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...