Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Co do Malborka to tak jak piszecie - 85% Passatów B5 3BG i A4 B6 to angole... Jebańce zaniżają przez to ceny i robią złą markę mieście pod względem sprzedaży aut :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Malborka to tak jak piszecie - 85% Passatów B5 3BG i A4 B6 to angole... Jebańce zaniżają przez to ceny i robią złą markę mieście pod względem sprzedaży aut :wink4:

bez kitu, tutaj masz przykład http://www.allegro.pl/item907846071_audi_a4_1_9_tdi_nawigacja_ksenony_2002.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antonio

hehe to aukcje mojego kumpla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antonio

hehe to aukcje mojego kumpla :decayed:

:embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, wczoraj wróciłem od Myszkiera i nastała cisza :> dla mnie bezcenne i warte każdej kasy...

co zrobił? :mysli: mówił że kierownice leciutko się przycinały ale furak nie wpadał mi w tryb awaryjny nie tracił mocy, był tylko ten dźwięk o którym gadaliśmy na spocie. W sumie dla mnie najważniejsze że już go nie ma, nawet jak on tylko spojrzał i nic nie robił :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a on za te 500 to na miejscu zrobił? wymieniał coś? czy tylko szmatką polatał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.elblag24.pl/elblag,z_maczeta_na_kierowce,24797,0,0,0.html

czytali :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 18:31_________________________________________________

hmmm... a on za te 500 to na miejscu zrobił? wymieniał coś? czy tylko szmatką polatał?

co zrobił? :mysli: mówił że kierownice leciutko się przycinały :tongue4:

drogie wd40 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.elblag24.pl/elblag,z_maczeta_na_kierowce,24797,0,0,0.html

czytali :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 18:31_________________________________________________

hmmm... a on za te 500 to na miejscu zrobił? wymieniał coś? czy tylko szmatką polatał?

co zrobił? :mysli: mówił że kierownice leciutko się przycinały :tongue4:

drogie wd40 :polew:

Drogie nie drogie za wiedzę też się płaci a spokój jest :naughty:

a nie jak niektórzy z wątku na forum "Niepokojący dźwięk" się niby tym dźwiękiem tak przejmują ale "złotówki" nie wydadzą a jeżdzą samochodem za 40 tys lub lepiej...

każdy robi jak uważa...mnie akurat to bardzo wku....ło i jestem bardzo zadowolony że się tego pozbyłem i mogę teraz ze spokojem do Rogala śmigać. A pojechałem do Myszkiera bo wcześniej mi to samo zrobił w passacie i byłem pewien że to ogarnie a nie że po czyszczeniu dźwięk dalej będzie...

Tak jak napisałem wcześniej : dla mnie liczy się efekt końcowy czyli brak tego dźwięku, gość to zrobił i jest git

Chyba zrozumiałe że się nie będzie wszyskim chwalił co zrobił jeżeli nikt inny tego nie może ogarnąć jak widać po tym co próbowali już zrobić ludziska na tym forum odnośnie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi być inny dzwięk jak u mnie bo mi to on się nawet podoba :>... gdyby nie to że nie wiem co to jest i się boję żeby coś nie padło to nawet bym się tym nie przejął...

no ale zobaczymy jak turbawkę wyczyszczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi być inny dzwięk jak u mnie bo mi to on się nawet podoba :>... gdyby nie to że nie wiem co to jest i się boję żeby coś nie padło to nawet bym się tym nie przejął...

no ale zobaczymy jak turbawkę wyczyszczę...

Jak planujesz to zrobić marzec/kwiecień to spróbuje załatwić może jakiś rabacik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaaa haaaa to kup?!?!!?

13900zł od ręki a może jakieś 4000zł miesięcznie rata przez 24 miesiące ;) liczona od ceny netto :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie ciekawa i rzucająca się w oczy furmanka ... ale

13900+24*4000=109900 :tongue4:

za taką kasę pole manewru jest naprawdę ciekawe więc i ta A3 szału nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...