Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

:naughty: mam 5 dych w kieszeni :decayed:

Zbieraj na Kronach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Na piłe zbieram :cool1:

mechaniczną czy zlot??

taaa on chciał piłe do kosza ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tttaaaacena za wysoka jak na te auto, Grzesiek Euro już nie zejdzie ... ewentualnie dobije do 3,8zł minimalnie ale i tak ok 4zł będzie oscylować

na razie Adaś jest nieźle... 3.96 :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 09:04_________________________________________________ :polew: 4.09 ....[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 09:28_________________________________________________heh muszę reklamę swojej firmie zrobić...

miałem nadać przesyłkę do 0,5kg kurierem za pobraniem... wszędzie gdzie zadzwoniłem nie ma takiej możliwości bez umowy...

zadzwoniłem do Pocztexu... owszem przyjmują... wysyłamy kuriera... przyjechał skasował 33zł !!! zapakował we własne opakowanie i tyle...

gadam z nim... mówię że to dosyć tanio a on na to ze "dziwię się że poczta tak słabo promuje tą usługę... przecież wiesz że jak trzeba to z Elbląga do Krynicy Morskiej za te 30zł się z jedną przesyłką jedzie..."

no i to rzeczywiście racja... nie ma że niedoręczone albo pojedzie się przy okazji...

także pozytywnie się zaskoczyłem bo sam jako pracownik nie wiedziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko pocztą śle zawsze (moze nie pocztexem jeszcze) bo wiem że dotrze w każde miejsce a i z odbiorem nie ma problemów bo jak odbiorcy nie ma w domu to ma awizo i odbiera z poczty a z tymi kurierami to juz różne cyrki przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocztex jest za***isty - szybko kasa z pobrania jest na koncie - max 6 dni i jest a DHL to kanalie - po 2 tygodnie kasą obracają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocztex jest za***isty - szybko kasa z pobrania jest na koncie - max 6 dni i jest a DHL to kanalie - po 2 tygodnie kasą obracają...

no właśnie o tym nie wspomniałem... na DHL czekałem kiedyś bite 3 tygodnie (14 dni roboczych) i wspomniałem o tym dziś kurierowi to mnie wyśmiał... powiedział że po niedzieli powinny być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć takie rzeczy :decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 15:26_________________________________________________Ja pier.... jak to fajnie przesiąść się do audi po tygodniowym użytkowaniu reno trafic :kox:

Fajne auto bo trochę większe ale to nie to i ten hałas w środku i komfort jakzdy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

coś powiecie o nim?

ładnie wygląda ale jakoś przed lift mi się nie widzi

ile tu rozrząd kosztuje?

na forum napewno napiane :szukaj::decayed:

ESP było w B5? bo chyba się rozpędził...

przychyba nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest po I lifcie a co do ESP to A4 po II lifcie miewają ESP :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta nie znam ale nie ma czym się podniecać, no może cena wydaje się OK. Co do silnika to 1.8T wciaga go nosem.

Co do systemów trakcji to bankowo był ASR w starszych rocznikach co do ESP hmmm bardziej bym był że pojawił się od 99 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...