Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

no to była to najgorsza opcja z tej usterki ... pamiętasz wątek z szukajki ... to cholerstwo nie jest tak tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

No kaszana ... bez dysku nic nie zrobię. Trzeba zrobić kopie posektorową o ile chcę utrzymać obecne partycje, a w tych dodatkowych są wartościowe rzeczy.

puki co komp działa i mam nadziję że nagle nie zdechnie ... jak coś to trzeba sie dorobić będzie drugiego dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kaszana ... bez dysku nic nie zrobię. Trzeba zrobić kopie posektorową o ile chcę utrzymać obecne partycje, a w tych dodatkowych są wartościowe rzeczy.

puki co komp działa i mam nadziję że nagle nie zdechnie ... jak coś to trzeba sie dorobić będzie drugiego dysku.

200zł i masz...

Adaś a weź mi wyjaśnij czemu sektor po sektorze? cały dysk 320GB masz zawalony danymi? czemu nie możesz zrobić kopii partycji i samych danych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo może nie przenieść tych dodatkowych partycji lub mieć problemy z sektorami. Z dyskiem coś się dzieje - jest szansa że to przez Windowsa dlatego trzeba spróbować z naprawą. Wiem że można kupić ... ale teraz c**jowy czas jedne urodziny córki za 3 tygodnie drugiej, przegląd, ubezpieczenie a i jeszcze o szybie muszę myśleć :tongue4: ale jak w marcu już coś wyszukam - najpoważniej myślę o identycznym dysku jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie by nie mieszać ciągle kiedy są spoty co powiecie na terminarz:

28.01.2010 czwartek, godz. 18

11.02.2010 czwartek, godz. 18

25.02.2010 czwartek, godz. 18

11.03.2010 czwartek, godz. 18

25.03.2010 czwartek, godz. 18

08.04.2010 czwartek, godz. 18:30

22.04.2010 czwartek, godz. 18:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie by nie mieszać ciągle kiedy są spoty co powiecie na terminarz:

28.01.2010 czwartek, godz. 18

11.02.2010 czwartek, godz. 18

25.02.2010 czwartek, godz. 18

11.03.2010 czwartek, godz. 18

25.03.2010 czwartek, godz. 18

08.04.2010 czwartek, godz. 18:30

22.04.2010 czwartek, godz. 18:30

W sumie to byłbym za :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę wymienić poduchy pod silnikiem i skrzynią gdzie w elblągu mogę bez obaw oddać auto... jakiego magika polecacie

nie wiem ja tam zawsze swoje OOOO serwisuje u Krzyska na Łęczyckiej nigdy sie nie zawiodlem, moze spytac :) nr telefonu wysle Ci na PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę wymienić poduchy pod silnikiem i skrzynią gdzie w elblągu mogę bez obaw oddać auto... jakiego magika polecacie

hola hola ... już są sprawdzone że padły - B6 w 1.9 ma czujniki zwarciowy zarwanej poduchy - na jednej tej lewej. No i wzrokowo tez można poznać że zarwana.

Mechanik każdy ci to zrobi bo prosta sprawa (walekk dobrego gościa poleca) - tylko że z częściami różnie bywa - zamienniki w tym przypadku potrafią się nie sprawdzić, jak byś chciał coś ori to dzwoń do gajosa ale tylko tego gdańskiego, od otrzymanej ceny można uzyskać 15% rabatu na PW ci powiem jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś mi znaczki z tyłu zdjęli :kox:

w sumie smutek żaden bo sam chciałem to zrobić tylko że troszkę sobie porysowali przy okazji... na szczęście do polerki raczej - nic głębokiego

ale tak się :mysli: czemu by tego nie zgłosić :polew:

Adaś mógłbyś mi sprawdzić numerki znaczków A4 oraz 1.9 TDI bo znając cenę Twojego na klapie (380?) to może być drogo.. he he... a ubezpieczyciel raczej tu zamienników nie zastosuje :naughty:... + malowanie klapy oczywiście[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 12:10_________________________________________________ech.. tanie to jak barszcz... http://allegro.pl/item883936241_emblemat_znaczek_audi_a4_nowe.html

http://allegro.pl/item884775965_hit_znaczek_emblemat_audi_1_9_tdi_a3_a4_a6_nowy.html

to może nie będzie tak różowo... chyba że PZU musi w serwisie kupować...

po cholerę to kradną :mysli: trofeum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny

"A4" - 8E0853741 2ZZ - 46,59 zł - 15%

"1.9TDI" - 8L0853743K 2ZZ - 59.56 zł - 15%

także żaden interes... u nas w tamtym tygodniu poginęło trochę kołpaków na mieście a kumplowi z Paska 3BG ukradli chrompakiet z drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na złomie jakaś promocja bo nie wiem co z tym można by zrobić ... sam z auta bym to dawno zdjął oznaczenia modelu.

Grzesiu zgłoś na policję a z ubezpieczalnią - jeśli się kalkuluje to pewnie nie ma co się czaić.

Z policją nie żartuje bo gówniarz teraz zdjął znaczki ale następnym razem pokusi się o coś grubszego.

ku...wa jak można chrom pakiet od tak sobie zdjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur

ku...wa jak można chrom pakiet od tak sobie zdjąć

no kolega do dziś się zastanawia... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę wymienić poduchy pod silnikiem i skrzynią gdzie w elblągu mogę bez obaw oddać auto... jakiego magika polecacie

nie wiem ja tam zawsze swoje OOOO serwisuje u Krzyska na Łęczyckiej nigdy sie nie zawiodlem, moze spytac :) nr telefonu wysle Ci na PW :wink4:

dzięki w poniedziałek podjadę na łeczycką niech zerknie co się tam dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kolega mial taki chrom pakiet jak ja :tongue4: czyt. listwy z allegro :decayed::wink4: hehehe to z tym nie byloby problemu :gwizdanie: :>

edit: Ojcu kiedys z passata B5 wyjeli znaczek z grilla z przodu :gwizdanie: nie wiem po co im takie rzeczy .. :wink4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 17:33_________________________________________________

dzięki w poniedziałek podjadę na łeczycką niech zerknie co się tam dzieje

tylko na Łęczycką żebyś przypadkiem do Boscha nie pojechał bo samochód postoi przez 2 tygodnie :polew: :polew: El-Car to jest kawałek za Agencja Reklamowa Fantazja i zniczami? po prawej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...