Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek robie zamówionko od TOMa jak ktoś chce się podczepić to mówić byle szybko.

Dzięki narazie nic nie potrzebuje mam nadzieje :gwizdanie:

Spociki rozpisze do wakacji ... bo myślę że co 2-u tyg. formuła się sprawdziła, dajcie znać co do godziny czy zostajemy przy 18:30?

Mi pasuje 18.30 a nawet 18 jak było w zimę ale i 0,5h później też może być

dziadek zabieraj dziewczyny do domu ... pewnie męczy was ta cała sytuacja już...

Chyba jesteś codziennie w E-gu, jak tam wtorek też masz wolne?

Dziewczyny muszą przytyć jeszcze po pół kilo to wtedy będzie je można zabrać. Wtorek mam wolny ale i tak siedzimy większość czasu w szpitalu.

Ma ktoś ochotę na meczyk w kosza na dolince? Jakoś na dniach planuję ze znajomkami z roboty popykać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Ma ktoś ochotę na meczyk w kosza na dolince? Jakoś na dniach planuję ze znajomkami z roboty popykać :kox:

mi kolano nie pozwala :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę na meczyk w kosza na dolince? Jakoś na dniach planuję ze znajomkami z roboty popykać :kox:

mi kolano nie pozwala :disgust:

"Cheerlederki" z piwem też się przydadzą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja adadur zostaje do jutra :tongue4: o 18tej mam samolot z gda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę na meczyk w kosza na dolince? Jakoś na dniach planuję ze znajomkami z roboty popykać :kox:

trzeba pomyśleć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie swoje kieruje do Adadura:czy zrobisz mi logi dynamiczne na najbliższym spocie? Ty wiesz jak logować ja wiem które bloki,damy rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę na meczyk w kosza na dolince? Jakoś na dniach planuję ze znajomkami z roboty popykać :kox:

trzeba pomyśleć :naughty:

o to planuję w tym tygodniu zebrać jakąś ekipke i zagrać meczyk przy piwku :> wstępnie może w piątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jaka godzina bo 19 wracam z pracy :cool1: , choć nie jestem pewien tej godziny bo zależy to od wykonanych postępów w pracy przez kumpli bo robią w Sztutowie i muszę ich zwieść do E-g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jaka godzina bo 19 wracam z pracy :cool1: , choć nie jestem pewien tej godziny bo zależy to od wykonanych postępów w pracy przez kumpli bo robią w Sztutowie i muszę ich zwieść do E-g

Słuchaj ja myślałem że tak na 18 można by się zebrać ale możesz przecież dołączyć w trackie, nie ma problemu, no i narazie to jeszcze z nikim nie gadałem o konkretnym terminie tylko tak luźno z ludzmi czy są chętni... w środę idę do roboty to się konkretnie ugadam a my na spocie możemy wszystko ustalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja adadur zostaje do jutra :tongue4: o 18tej mam samolot z gda

no szkoda szkoda bo ani Kaletka ani jakiś spocik nie wypalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja adadur zostaje do jutra :tongue4: o 18tej mam samolot z gda

no szkoda szkoda bo ani Kaletka ani jakiś spocik nie wypalił

co sie odwlecze to nie uciecze :wink4: jest dobry plan za 4-6 miesiecy jak wszystko wypali to sie pochwale :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie B7 przyjedzie :wink4:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:42_________________________________________________Maniek... kupuj...

http://www.a4-klub.pl/smf/all_sprzedam_turbine_do_18t_moc_330koni-t131359.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie B7 przyjedzie :wink4:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:42_________________________________________________Maniek... kupuj...

http://www.a4-klub.pl/smf/all_sprzedam_turbine_do_18t_moc_330koni-t131359.0.html

nie,nie ,nie po cichu liczę na 200km po samym progsie i tyle mi styka do tego turba co adamooo sprzedaje to osprzętu za jakieś 8 tysi potrzeba (cały wydech 2,5' , większe wtryski , wydajniejsza pompa , mocniejsze sprzęgło , większe orurowanie do IC , zimniejsze świece )....a po za tym jakbym chciał GTRS'a to bym kupił od kolegi COLO razem z kolektorem ATP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś pamietasz mojego problema z kontrolka silnika juz wszytko bylo oki i dzisiaj znowu zrobil mi niespodzianke :wallbash: . Moze polecisz mi jakiegos dobrego fachowca w pueblo co ??

Podjedz na spota jutro - oblukamy błędy i zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, bede [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 08:49_________________________________________________no i wszystko jasne koledzy Part o numerze 8E0 927 317 - to pompa podcisnienia wzmacnijąca moc...... siły hamowania :) montowana w miejscu na webasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...