Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiek to jest mój typ odnośnie tego co bym chciał na następną furkę :

http://moto.allegro.pl/item1027936084_jaguar_x_type_executive_2_2_diesel_150_km_zarejest.html

tylko że ze środkiem z tego:

http://moto.allegro.pl/item1020552968_leasing_do_przejecia_jaguar_x_type_diesel.html

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

ok, bede [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 08:49_________________________________________________no i wszystko jasne koledzy Part o numerze 8E0 927 317 - to pompa podcisnienia wzmacnijąca moc...... siły hamowania :) montowana w miejscu na webasto.

A wiedziałem że jakieś podciśnienie do tego idzie..., czyli co Maniek nie ma wspomagania hamowania :mysli: toć to w moim już jest.

Szok!!! troszkę zdążyłem zareagować i kilka eurasów kupilem tydzień temu ;)ale jeszcze dużo brakuje ... mam nadziję że zejdzie na 3,8 ;) hehehe :gwizdanie:

dziadek jagi fajne ale w drugim to w rękawiczkach trzaba jeździć dlatego pierwszy praktyczniejszy raczej ... a i ładna cena jak na roczki 2007 takiej limuzyny ... fakt faktemże akurat ten model łatwo pomylic z Roverem :naughty::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugim to w rękawiczkach trzaba jeździć dlatego pierwszy praktyczniejszy

Może i tak ale koleś ma włąśnie z takim środkiem jasnym a że wszystko w skórze to nic się nie brudzi więc nie jest tak źle a jasny robi nieziemskie wrażenie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadekblack u nas od 2tys funtow mozna kupic :polew: poza tym x-type to jeden z najtanszych jaguarow poniewaz budowany jest na plycie podlogowej o ile pamietam forda mondeo... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadekblack u nas od 2tys funtow mozna kupic :polew: poza tym x-type to jeden z najtanszych jaguarow poniewaz budowany jest na plycie podlogowej o ile pamietam forda mondeo... :sick3:

właśnie Dziadek... kup sobie Mondeło... lub Mazdę 6 i będzie taniej :wink4:

może chociaż tak nie rdzewieje jak te dwa...

Dżag jakoś do mnie nigdy nie przemawiał... ale widać że wirus w Twojej niewiele dał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x-type to jeden z najtanszych jaguarow

dlatego biorę go pod uwagę bo na innego mnie nie stać :gwizdanie:

budowany jest na płycie podłogowej o ile pamiętam forda mondeo... :sick3

Audi jest budowane na płycie podłogowej Passata co gorsza to samo jest w skodzie :sick3: i co z tego :polew:

...nie uważam tego za jakiś plus w porównaniu z mondeo bo zawieszenie mondeo akurat uchodzi za wzór prowadzenia :gwizdanie:

poza tym w jaguarze w zawieszeniu nic nie pasuje od mondeo bo kolega już próbował coś dopasować

np:

1. drążki kierownicze ? nie pasują

2. wahacze z tyłu ? nie pasują

3. części w silniku niby TDCI oczywiście nie pasują

więc panowie nie bądźcie krytykami jak nie mieliście z samochodem do czynienia nigdy jak niektórzy co uważają Golfa III za najlepszy samochód na świecie bo innymi nie jeździli.

Kolega ma x-typa i jego ojciec ma i nie zrozumiecie tego dopóki się nie przejedziecie dla porównania z audi - 100 razy lepiej niż u nas :gwizdanie:

aha a jak jaga można kupić za 2tys funtów to audi za ile jak u nas po niecałe 10tys zł "b6 angliki" handlarze sprzedają? :polew:

.. ale widać że wirus w Twojej niewiele dał gwizdanie

w sumie to go już nie czuje :confused4:

[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 09:48_________________________________________________

Przemek, pytałem na diagnostyce i na 18-stkach zrobią zbieżność bez problemu tak jak mówiłem za 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, pytałem na diagnostyce i na 18-stkach zrobią zbieżność bez problemu tak jak mówiłem za 60zł

w Pasłęku tak? a mógłbyś mi adres podać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, pytałem na diagnostyce i na 18-stkach zrobią zbieżność bez problemu tak jak mówiłem za 60zł

w Pasłęku tak? a mógłbyś mi adres podać

Oj adresu nie podam ci dokładnie ale trafisz bez problemu:

- wjeżdżasz ostatnim wjazdem jadąc siódemką od strony E-ga czyli tym jak miniesz Lotosa

- jedziesz główną drogą z 0.5-1 km i po prawej stronie jest ta stacja, nie sposób nie zauważyć , jest przy samej drodze - nowa hala (jak dojedziesz do orlenu to przejechałeś za daleko z 200-300 m ).

Oni tam pracują od 8-18.

Wjeżdżasz IV wjazdem tak jak pokazuje strzałka:

64Iu9.jpg

65sSS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi b5 od 700f sie zaczyna z 1.9 silnikiem :tongue4:

A co do jaga mam z czym porownywac bo dziewczyny kuzyn chce kupic i wiem jak to jezdzi bo kilka sie sprawdzalo zadna rewelka :] za ta kase w polsce dostanie sie wiele innych lepszych aut, dodam ze to tylko opinia zeby nie bylo zaras jakis klotni :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze to tylko opinia zeby nie bylo zaras jakis klotni :tongue4

nie no spoko każdy lubi co lubi , ja jeździłem dwoma x-typami. oba 2.0d jeden 2004r drugi 2005r. i w obu czuję się duuuuużo lepiej niż w audi ale tak jak mówisz to tylko moja opinia i jeżeli będzie mi dane to następny będzie kotek :naughty:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 20:37_________________________________________________Adaś mogłbyś się dowiedzieć czy ten typ od omegi z pracy może dać do siebie namiar? bo temu mojemu koledze się fura rozjechała i potrzebuje pomocy. jakby co to pisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wam sie polepszyło na dżagi się wszyscy przesiadają :kox:

Bartek jak kosz myślałeś i gadałeś już ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wam sie polepszyło na dżagi się wszyscy przesiadają :kox:

mi to daleko do przesiadki bo kombi potrzebuję. jest niby x-type kombi ale według mnie to świętokradctwo żeby kotkiem w kombi śmigać :gwizdanie: to już nie to.

Bartek jak kosz myślałeś i gadałeś już ?

ano jakoś pogoda nie sprzyja. jak tylko się polepszy to będziemy knuć jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkajac w krainie deszczowców :) tez mialem okazje pojezdzić dżagiem 3.0 V6 i muszę powiedzieć ze faktycznie bardzo wygodne autko i jak trzeba przycisnac to idzie...nawet przed kupnem B6 ogladalem jednego w PL ale stwerdzilem ze to raczaj dla emeryta autko. Oczywiscie to tylko moja opinia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wam sie polepszyło na dżagi się wszyscy przesiadają :kox:

mi to daleko do przesiadki bo kombi potrzebuję. jest niby x-type kombi ale według mnie to świętokradctwo żeby kotkiem w kombi śmigać :gwizdanie: to już nie to.

Bartek jak kosz myślałeś i gadałeś już ?

ano jakoś pogoda nie sprzyja. jak tylko się polepszy to będziemy knuć jak najszybciej.

Bartek sory ale nie załapałem dzisiaj na początku o kogo chodzi na cb :wink4:

, ale coś cienko cie słyszałem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Patryk też właśnie nie wiem czemu tak szybko straciliśmy słyszalność poza tym jak tak się wypytywałeś to pomyślałem że to nie ty i że się ktoś nabija :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, trochę mi kopci z pod korka i jak wyciągnę bagnet to to samo (mała lokomotywa) :wallbash:

W PD z pod korka to norma nie wiem jak u was w benzynkach może Przemek się wypowie :P ale z bagnetu to raczej nie jest dobra wiadomość :mysli: czy może mieć coś z tym wspólnego osławiona odma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, trochę mi kopci z pod korka i jak wyciągnę bagnet to to samo (mała lokomotywa) :wallbash:

opisz swój problem w dziale benzyna u mnie tak sie nie dzieje , nie mam pojęcia co może byc przyczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...