Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

no ma się to i owo ...

logi można zrobić nie ma problemu ... a może coś bliżej co tam z autem nie tak

a więc aktualne w środę??

da radę podłączyć moje auto do kabla??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK podepnie się ... daj namiar na siebie na PW bo by nie zawalac spota to pół godzinki wcześniej się umówimy ... albo zrobimy to na koniec spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i następny mi powiedział że jestem przewrażliwony :disgust: dzieki Adadur za opinie :notworthy:

Może naprawdę przesadzam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do zobaczenia na następnym spocie ja z a 3h spitalam do Zakopca . Nie byłem bo chciałem się trochę kimnąć :wink4: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do zobaczenia na następnym spocie ja z a 3h spitalam do Zakopca . Nie byłem bo chciałem się trochę kimnąć :wink4: .

Uważaj Patryk na Misiaków od groma się ich kręci na 7-ce. Bez Cb nie da rady :kwasny:

Miłego wypoczynku.[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 21:26_________________________________________________Łukasz masz tu jak zregenerować zaworek n75, najpierw jest opis innego typu ale dalej jest taki jak twój:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=67926

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zoriętował z tym zaworkiem jak on pracuje w 1Z ... ale słychać go nie powinno więc coś tam się dzieje.

Co do dymienia ... jak odjeżdżałeś to zadymił faktycznie tak niebieskawo, więc sprawdził bym takie rzeczy:

- zdjął wąż dolny przy IC i spr. ile tam oleju siedzi

- zdjął wąż przy turbo i chwycił za wirnik i spr. luzy, choć turbinie warto by sie przyjrzeć bliżej bo jest mocno podejrzana

- spr. bym odmę

- wykręcił bym kolejno świece i zobaczył czy wszystkie jednakowo są przykkopcone (wówczas olejmusi pochodzić z dolotu) czy też któraś w cylindrze wówczas obstawiał bym uszczelniacze na zaworach.

- warto by podVAGiem sprawdzić jak działa EGR może ale nie musi jego uszkodzenie mieć wpływu na dymienie

narazie tyle mi przychodzi do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Bartek za link. poczytam sobie i postaram się coś z tym zrobić.

Ja bym się zoriętował z tym zaworkiem jak on pracuje w 1Z ... ale słychać go nie powinno więc coś tam się dzieje.

Co do dymienia ... jak odjeżdżałeś to zadymił faktycznie tak niebieskawo, więc sprawdził bym takie rzeczy:

- zdjął wąż dolny przy IC i spr. ile tam oleju siedzi

- zdjął wąż przy turbo i chwycił za wirnik i spr. luzy, choć turbinie warto by sie przyjrzeć bliżej bo jest mocno podejrzana

- spr. bym odmę

- wykręcił bym kolejno świece i zobaczył czy wszystkie jednakowo są przykkopcone (wówczas olejmusi pochodzić z dolotu) czy też któraś w cylindrze wówczas obstawiał bym uszczelniacze na zaworach.

- warto by podVAGiem sprawdzić jak działa EGR może ale nie musi jego uszkodzenie mieć wpływu na dymienie

narazie tyle mi przychodzi do głowy

no to dałeś mi teraz trochę roboty.

zabiorę się za to może jutro i na spocie opowiem co wykryłem i jak wszystko wyglądało.

wielkie dzięki chłopaki za pomoc.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już :kox: . W nocy jechałem 9 h , a deszcz napierdalał do Płońska :cool1:.

W drugą mańkę 10,30 korki normalnie masakra .Ale współczuję tym co do wawy wracali dzisiaj dobre 20 km było .Aha i mam straty w sprzęcie wentylator od klimy szlag trafił w Radomiu :kwasny: , a na blacie było 26 stopni :heat: :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obróciłem 1000km w weekend ... ale jakiś korków nie zaznałem a autko spaliło circa 6 litrów ... przy mojej nodze to i tak OK ;)

bielik8506:

Co do zaworka N75 ... to ma tak pracowac mniejwięcej jak miałeś ... z tym że nie powinno go być tak słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielik8506:

Co do zaworka N75 ... to ma tak pracowac mniejwięcej jak miałeś ... z tym że nie powinno go być tak słychać

no właśnie poczytałem sobie o tym zaworku i tak jak mówisz powinien tak pracować z tym że on to robi za głośno.

teraz będę miał wolną sobotę i niedzielę to zajmę sie tym zaworkiem i resztą rzeczy.

oprócz tego chcę jeszcze wypucować swoje felgi i nie wiem czym to zrobić żeby ich nie zniszczyć bardziej. znasz może jakiś sprawdzony środek do felg??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek kolegów nie poznajesz :decayed:

Dzisiaj na Kościuszki najpierw żona cie pogłaskała :decayed:,a później busikiem koło wypadku przejeżdżałem przed tobą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek kolegów nie poznajesz :decayed:

Dzisiaj na Kościuszki najpierw żona cie pogłaskała :decayed:,a później busikiem koło wypadku przejeżdżałem przed tobą :cool1:

:embarrassed: sorry przejęty zdarzeniem byłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz tego chcę jeszcze wypucować swoje felgi i nie wiem czym to zrobić żeby ich nie zniszczyć bardziej. znasz może jakiś sprawdzony środek do felg??

najlepiej sprawdza się piana aktywna i myjka ciśnieniowa, można bawić się w jakieś tam środki teoretycznie mają rozpuszczać te osady ale różnie z nimi bywa.

chyba że ktoś ma inne patenty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam do wymiany w/g diagnosty wahacze: dwa dolne lewe i jeden prawy i się chyba rzucę i wszystko wymienię żeby spokój był :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę na bogato robisz :naughty: U mnie też pewnie będzie to samo, ale na razie tak rzadko stuka że postanowiłem dać im jeszcze szansę. Ciekawe czy od wahaczy nie robi mi się czasami dźwięk jak by zużytego łożyska w kole. Łożysko raczej nie bo dźwięk znacznie osłabł i pojawia się ostatnio bardzo rzadko, a łożysko to by coraz gorzej wyło ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...