Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Keg sprawia ze jest wiekszy nacisk na os przednia :decayed:

no u mnie Keg to rzadkość :wink4:

no i znowu avatar fajny :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 07:36_________________________________________________zapisy na Bukowinę mniej więcej w święta...

ma być 250zł dla klubowiczy + towarzyszące i pewnie 300 dla niebieskich... :decayed:

wpłaty podobno w połowie lutego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma być 250zł dla klubowiczy + towarzyszące i pewnie 300 dla niebieskich... :decayed

:mysli: a można zostać klubowiczem posiadając wrogą Audi markę? :kox:

i czemu nie działa link "jak zostać klubowiczem?" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5081.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wymieniał ktoś w b5 przed liftem żarówki kierunkowskazów ? Kuźwa próbowałem dzisiaj wyjąć kierunek ale za chusteczkę nie mogę

EDIT

Ok nieaktualne - podobne jak z kobietami :tongue4: wystarczy wiedzieć gdzie nacisnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi postojówka padła ... ale pie..le w takie zimno nie robię. :kwasny::tongue4::decayed:

Grzesiek jak tam twoje LEDy sie mają? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi postojówka padła ... ale pie..le w takie zimno nie robię. :kwasny::tongue4::decayed:

:polew:

Grzesiek jak tam twoje LEDy sie mają? :mysli:

w sumie ok... jedną tylko częściowo załatwiłem bo nie przemyślałem montażu... przy ok -8 wstawiałem je na gorącym silniku... więc oprawka żarówki też była w temperaturze powiedzmy +15... zbytnio tej pierwszej nie dociskałem bo to pamiętam... wynik był taki że na zimnym silniku nie działała i włączała się dopiero jak dostała ciepło - zwalam to na "pracę" plastiku oprawki... niestety kosekwencją było nadpalenie jednego z tych wypustków na żarówce ale mimo to jest ok... będzie cieplej to przejadę papierem i będzie gid...

ogólnie to już ponad miesiąc chodzą... zobaczymy jak dalej, a cenowo 70% droższe...

no ale żółci brak i to chodziło - nawet jakbym miał wymieniać co 3 miesiące...[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 17:30_________________________________________________

ma być 250zł dla klubowiczy + towarzyszące i pewnie 300 dla niebieskich... :decayed

:mysli: a można zostać klubowiczem posiadając wrogą Audi markę? :kox:

i czemu nie działa link "jak zostać klubowiczem?" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5081.0.html

ja pierd................. kur.................. wiedziałem że ta informacja tak zadziała na niego... normalnie prorok... padam pod stół... jak Rafałowi powiem to będziemy obydwa leżeć... dusigrosz jeden :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleczeq doszlo doszlo dziekowa :decayed: moj ulubiony kawalek z sunrise'a 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma być 250zł dla klubowiczy + towarzyszące i pewnie 300 dla niebieskich... :decayed

:mysli: a można zostać klubowiczem posiadając wrogą Audi markę? :kox:

i czemu nie działa link "jak zostać klubowiczem?" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5081.0.html

bo nie możesz nim zostać :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur

Mi postojówka padła ... ale pie..le w takie zimno nie robię. kwasny tongue4 decayed

Adaś masz BIxy ? Jak tak to przyzwyczaj się do padających żarówek od pozycji... Tam są te z przesuniętym bolcem... Mi padały na przemian raz lewa raz prawa co 2-3 miesięcy a gównianych nie kupowałem aż się wkurwiłem i kupiłem z symetrycznymi bolcami i jeden zeszlifowałem i od tej pory był spokój...

Mozna, poziek ma evo i jest vipem nawet :decayed:

Ja latam Szmelcwagenem i też mnie nie zdegradowali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał auto zrobione to podjadę i wezmę vaga, ale nie wiem czy mechanior się wyrobi od rana z wymianą wahaczy, bo dopiero dzisiaj doszły lemki :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleczeq doszlo doszlo dziekowa :decayed: moj ulubiony kawalek z sunrise'a 2008

i wąłsnie tam gdzies był buszek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna nuta :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:06_________________________________________________Foczki też niczego sobie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...