Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jaka kasa panowie za pucowanie samemu???

  • Odpowiedzi 12,3 tys.
  • Wyświetleń 421,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wrzucasz bilon w automat i jazda ja na hydropresie

Opublikowano

Ja tam zawsze jadę ze swoim wiaderkiem wodą szamponem i gratami maks 5zł wydaję. Odkurzacz też 2zł

Opublikowano

Tak ale sa rzeczy ktorych nie da sie samemu. Np teraz mam ptoblem bo zaczelo mnie denerwowac glosne buczenie mojego klekota. Obstawiam ze to ktorys z weży od turbo pekl albo moze ic pekl ale musialby to ktoz zobqczyc swoim okiem

A może buczenie od wydechu - od cieknącego EGR zasyfiał się łącznik elastyczny i teraz poległ. Przy dziuże w dolocie miałbyś "batorego" z tyłu i zmulone auto a o tym nie wspominasz.

Jak coś to kanał w garażu jest...

Opublikowano

Generalnie batory wystepuje :) a mula nie ma ale jak przycisne tak konkretnie to zostawiam zaslone dymna za soba :) musialbym wejsc pod auto i popatrzec ale musialbym miec garaz z kanalem i pewnie sporo czasu bo oslone trzeba odkrecac i przykrecac a to juz sporo czasu zajmuje.

Rozumiem ze u ciebie oanal w garazu to sugestia ze mozemy sie zgadac? :)

Opublikowano

Jeśli była by to dziura to silnik może nie wpaść w tryb serwisowy ale zmułowanie będzie odczuwalne w momencie kiedy turbo najwięcej pompuje i im wyższy bieg tył łatwiej to odczuć.

No po to jest forum...

Daj znać na PW aby się zdzwonić.

Opublikowano

witam kolegów :D coś w Elblągu się szykuję ? spocik jakiś ? :D

Opublikowano

ktoś tu żyje???

kiedy spocik piwny???

Opublikowano

Ja żyje :D ...Rafi wraca z CH w czwartek i wlasnie myśleliśmy ze mozna by znowu jakąś posiadówe zrobić w np starej karczmie w jakis dzień

Opublikowano

tym razem i ja się pisze.

tylko proszę o wiadomość na tel bo na forum ostatnio rzadko zaglądam.

Opublikowano

Tez b m sie pisal tym bardzirj ze na forum juz jestem od jakiegos czasu a nawet nie znam ludzi z eg z forum rzecz jasna

Opublikowano

Będziemy informować na bierząco

Opublikowano

Jestem jak najbardziej za tylko żeby wszystkim termin pasował.

Opublikowano

Postaram się dostosować. Dzisiaj dostałem nawet zjebki od dziadka za brak aktywności. Dopadł mnie pod szpitalem i powiedział że następna nieobecność skoczy się na ojomie :-D

Opublikowano

i dobrze powiedział!!!!!

tylko praca i praca a o kolegach nie pamięta

nie pracuj tak dużo bo nic dobrego z tego nie będzie. przerabiałem to.

Opublikowano

I co? Cisza nikt piwa nie pije

Opublikowano

I co? Cisza nikt piwa nie pije

my dzis w parku traugutta będziemy chleb wpierd.lać :P

Opublikowano

I co? Cisza nikt piwa nie pije

Ja pije non stop :decayed:

Opublikowano

I co? Cisza nikt piwa nie pije

Ja pije non stop :decayed:

Ja odstawiłem narazie ale wyjątek można zrobić

Opublikowano

Leci ktoś jutro do południa na myjnie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.