Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie muszę wymienić poduchy pod silnikiem i skrzynią gdzie w elblągu mogę bez obaw oddać auto... jakiego magika polecacie

hola hola ... już są sprawdzone że padły - B6 w 1.9 ma czujniki zwarciowy zarwanej poduchy - na jednej tej lewej. No i wzrokowo tez można poznać że zarwana.

Mechanik każdy ci to zrobi bo prosta sprawa (walekk dobrego gościa poleca) - tylko że z częściami różnie bywa - zamienniki w tym przypadku potrafią się nie sprawdzić, jak byś chciał coś ori to dzwoń do gajosa ale tylko tego gdańskiego, od otrzymanej ceny można uzyskać 15% rabatu na PW ci powiem jak.

na pewno pod skrzynią padła a co do pozostałych to zobaczymy jaka będzie diagnoza no i jak będę kupował to ori oczywiście chętnie wtedy skorzystam z tego rabatu [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 17:39_________________________________________________

już kiedyś byłem u krzyśka także trafie u tego z boscha też byłem jak miałem a3 no i auto stało dwa tygodnie mnie tam więcej nie zobaczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

dziś mi znaczki z tyłu zdjęli :kox:

:polew:

już wszystko kroją ;(

adadur

ku...wa jak można chrom pakiet od tak sobie zdjąć

no kolega do dziś się zastanawia... :decayed:

zaczyna być coraz ciekawiej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spocik w niedziele po południu? :gwizdanie:

ciepło ma być... :polew:

kupa zima mroźna przynajmniej do środy - jedyny plus że fajnie słonko świeci i szybciej/dłużej widno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spocik w niedziele po południu? :gwizdanie:

ciepło ma być... :polew:

fajnie by było :kox:

może spocik w niedziele po południu? :gwizdanie:

ciepło ma być... :polew:

kupa zima mroźna przynajmniej do środy - jedyny plus że fajnie słonko świeci i szybciej/dłużej widno

Słoneczko jast zaj.... :naughty:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 17:51_________________________________________________Adaś dasz rade zakodować moduł komfortu w pasacie b5fl z 2000 roku :cool1: jedna osoba się podjeła ale niejestem pewien troche , bo jak zobaczyłem warsztat to :shocked: .Jakiś namiot cyrkowy i pełno śmieci w środku :decayed:.

Buszkowi tam raz samochód zatargałem i długo nie polatał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez pana odradzam :polew: kompletne dno firma to cos diag car cos takiego, 5 razy auto odpowietrzal nie wiedzial ze jest cos takiego jak pompa paliwa... moj tata zna dobrego kolesia na fabryce domow tylko terminy ma slabo dostepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez pana odradzam :polew: kompletne dno firma to cos diag car cos takiego, 5 razy auto odpowietrzal nie wiedzial ze jest cos takiego jak pompa paliwa... moj tata zna dobrego kolesia na fabryce domow tylko terminy ma slabo dostepne

odrazu mówiłem jak tam zajechaliśmy że kicha trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś dasz rade zakodować moduł komfortu w pasacie b5fl z 2000 roku :cool1: jedna osoba się podjeła ale niejestem pewien troche , bo jak zobaczyłem warsztat to :shocked: .Jakiś namiot cyrkowy i pełno śmieci w środku :decayed:.

Buszkowi tam raz samochód zatargałem i długo nie polatał :naughty:

co się nie da jak sę da.... 5 minut roboty

A co się rozjechało ... czy chcecie dodać/odjąć jakąś funkcję.

Generalnie w Passku jest inaczej niż w audi ... trzeba wiedzieć co chce się zrobić bo czasem VAG nie starcza i posiłkuje sie jakimś czeskim programem (np. w przypadku domykania szyb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś dasz rade zakodować moduł komfortu w pasacie b5fl z 2000 roku :cool1: jedna osoba się podjeła ale niejestem pewien troche , bo jak zobaczyłem warsztat to :shocked: .Jakiś namiot cyrkowy i pełno śmieci w środku :decayed:.

Buszkowi tam raz samochód zatargałem i długo nie polatał :naughty:

co się nie da jak sę da.... 5 minut roboty

A co się rozjechało ... czy chcecie dodać/odjąć jakąś funkcję.

Generalnie w Passku jest inaczej niż w audi ... trzeba wiedzieć co chce się zrobić bo czasem VAG nie starcza i posiłkuje sie jakimś czeskim programem (np. w przypadku domykania szyb)

wymiana na nowy bo stary odmuwił posłuszeństwa i wariuje centralny icoś tam jeszcze co do niego jest podłączone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek mrozik ma odpuścić a cały dzień ma padać śnieg ... to co pobrykamy trochę po placu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek mrozik ma odpuścić a cały dzień ma padać śnieg ... to co pobrykamy trochę po placu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś wjeżdżałem do Sztumu o 8:30 i na blacie było -21 :evil:

a co do czwartku... mniej bałbym się mrozu... bardziej wiatru... na pomorzu podobno 120km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej smigajcie do suchacza mojemu tacie odwalilo i tam na lodzie ludzie smigaja samochodami na zalewie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej smigajcie do suchacza mojemu tacie odwalilo i tam na lodzie ludzie smigaja samochodami na zalewie :decayed:

Lata tom tyle ludzi że miejsca brak :decayed:

Na spocie mnie nie będzie bo kurs na koparki zaczynam :naughty:

A to dzisiaj na światłach upolowałem :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew:

b8f26837f6d22e85med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butla LPg :kox:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 18:01_________________________________________________Aha to zielone to sznurek na bielizne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij fotkę na Policję ;)

ej smigajcie do suchacza mojemu tacie odwalilo i tam na lodzie ludzie smigaja samochodami na zalewie :decayed:

Trzeba uważać na przeręble!!! szczególnie jak nawiało śniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...