Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Miło było powitać Panów i Panią u nas w skromnej wiosce :naughty::hi: :hi: :hi:

aaaaaaaaaa... Buszek a Twój Paździoch przypadkiem oleju nie gubi?? :disgust:

spora plama została, świeżynka tam gdzie stałeś... :confused4:

powiem Ci ze musze wlasnie zobaczyc bo w garazu to samo jest to cos z przodem pokrywy zaworo bo juz patrzalem ale damy radę widocznie cos dalej jest ne tak ;) dziękowa za spota :decayed:

to się nazywa witaj w kręgu właścicieli 2,5 tdi :D

ja całą pokrywe wymieniałam łacznie z uszczelką od spodu a pozniej sie okazalo, że jeszcze przez oring kapie od filtru oleju :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Miło było powitać Panów i Panią u nas w skromnej wiosce :naughty::hi: :hi: :hi:

aaaaaaaaaa... Buszek a Twój Paździoch przypadkiem oleju nie gubi?? :disgust:

spora plama została, świeżynka tam gdzie stałeś... :confused4:

powiem Ci ze musze wlasnie zobaczyc bo w garazu to samo jest to cos z przodem pokrywy zaworo bo juz patrzalem ale damy radę widocznie cos dalej jest ne tak ;) dziękowa za spota :decayed:

to się nazywa witaj w kręgu właścicieli 2,5 tdi :D

ja całą pokrywe wymieniałam łacznie z uszczelką od spodu a pozniej sie okazalo, że jeszcze przez oring kapie od filtru oleju :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale tak ogolnie to na samochod nie narzekam pomimo ze wymieniany przez rok był pasek rozrzadu, termostat, wahacze, sterownik pompy wtrysku... bla bla bla :polew: a tak to nie szwankuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie narzekam :naughty: :naughty: :naughty:

w końcu Paździoch to Paździoch :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie narzekam :naughty: :naughty: :naughty:

w końcu Paździoch to Paździoch :kox: :kox: :kox:

wiesz czy Paździoch czy nie ale nie jednego wymiecie na szosie :kox: ale nastepnym razem tą podsufitke Ci wymontuje i u siebie zaloze :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste, że wiem, toż to jest oczywiste, jak się ma chipa szczególnie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby z waszych aut zrobić jedno i do tego dodać zderzaki od Ski to był by to chyba najładniejszy sedan B5 w klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby z waszych aut zrobić jedno i do tego dodać zderzaki od Ski to był by to chyba najładniejszy sedan B5 w klubie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby z waszych aut zrobić jedno i do tego dodać zderzaki od Ski to był by to chyba najładniejszy sedan B5 w klubie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tam Adam odrazu z naszych :decayed: pamietaj ze Alony auto wymieka przy moim :gwizdanie: co tu sie łudzić :polew: nie no zart :decayed: Alona chyba sie nie gniewasz :decayed: :decayed: ja dla Twojej fury mam pełen podziw :good:

ok zwijam narty ;)[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 00:13_________________________________________________Adam mieliscie racje co do tego wezwania :kwasny: rozmazane ale pkt zalapal szkoda gadac ile... mama tylko mowi ze sprzedajemy samochod :kwasny: wkreca ale jest niezle wkurzona :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. fotka od przodu czy tyłu? z którego fotoradaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mazowieckiego jak w marcu smigalismy.. fotka z przodu ale babka powiedziala ze tata jest wlascicielem i on jak nie wiadomo kto prowadzil odpowiada :wallbash: foto rozmazane jest ale rejestracje ponoc widac bylo i patrzylem ze w marcu ta trasa lecielismy ehh szkoda gadac... oponki chyba beda pozniej ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek- nic sie nie chwalisz jak tam egzaminy :evil: tylko po ludziach muszę sie pytać :cool1: gratuluje 100%- polskiego :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek- nic sie nie chwalisz jak tam egzaminy :evil: tylko po ludziach muszę sie pytać :cool1: gratuluje 100%- polskiego :oklaski:

hehe dzięki dzięki :decayed: wczoraj sie dowiedziałem dopiero że znasz Anke :tongue4: a reszta na razie to pisemne byly wiec czekam na wyniki jeszcze gera angol ustny i infa przede mną

_____

no własnie Patryk ja też czekam na fotki kiedy wrzuci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki będą jak mu się zachce teraz pewnie biega po lesie i fotki strzela nowym nabytkiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek- nic sie nie chwalisz jak tam egzaminy :evil: tylko po ludziach muszę sie pytać :cool1: gratuluje 100%- polskiego :oklaski:

hehe dzięki dzięki :decayed: wczoraj sie dowiedziałem dopiero że znasz Anke :tongue4: a reszta na razie to pisemne byly wiec czekam na wyniki jeszcze gera angol ustny i infa przede mną

_____

no własnie Patryk ja też czekam na fotki kiedy wrzuci :decayed:

No a my jeszcze Anki nie znamy :banan2: :gwizdanie: :polew:

Fotki będą jak mu się zachce teraz pewnie biega po lesie i fotki strzela nowym nabytkiem :kox:

Myślę że czyta instrukcję jeszcze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie spot by się przydał... a fotki bez flesza raczej cieniutkie... zaraz może coś wrzucę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piętek chyba bezpieczniejszy... ale za tydzień oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...