Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk paliwa zawsze mam conajmniej na 80km i potem caly bak zalewam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Patryk paliwa zawsze mam conajmniej na 80km i potem caly bak zalewam :decayed:

trza poczytać forum, chyba jesteś odważny to zagada do zielonych na pw :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktory z nich sie w miarę zna to zagadam, zieleń bogami ich nie czyni to tez zwykli ludzie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktory z nich sie w miarę zna to zagadam, zieleń bogami ich nie czyni to tez zwykli ludzie :tongue4:

wszyscy są w porządku zagadaj do którego chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktory z nich sie w miarę zna to zagadam, zieleń bogami ich nie czyni to tez zwykli ludzie :tongue4:

wszyscy są w porządku zagadaj do którego chcesz :)

a w jakim temacie... :mysli: bo nie zakumełem z tego dialogu

jak pamiętam za pierwszym razem miałeś coś ok 3/4 baku więc to nie tu tkwi problem

VAGa wezmę ale logi to zrobimy raczej po spocie ... chyba że się uda przed.

walekk to jak kiedy zapodajesz te chromy na dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo w Niedziele widzę że słoneczko w Elblążkowie będzie...

Ty nas tu miałeś czymś rozgrzać ... a stare pryki podsyłasz :disgust:

Dziś też miało być pogodnie a ponuro :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walekk to jak kiedy zapodajesz te chromy na dach?

wlasnie przyszly :D tylko boje sie rozkrecac podsufitowke, wolalbym to powierzyc komus kto ma wiecej cierpliwosci do takich rzeczy ode mnie :tongue4: bo ja to zaraz tam wszystko polamie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... zaczęły się problemy z samochodem :wallbash:

już przed wyjazdem kazałem sprawdzić rolkę napinającą bo coś mi podpadała... w Luxemburgu jak stanąłem to aż się przeraziłem bo rolka skakała delikatnie (po telefonie do kolegi się trochę uspokoiłem)

dziś rano wsiadam... odpalam a spod maski jakby ktoś suszone liście mielił raz po raz... zaglądam a rolka lata jak "żyd po sklepie"... niestety to raczej nie ona tylko sprężarka klimatyzacji... a raczej jej łożysko...

jak wróciłem z plaży to "liści" już nie było słychać tylko delikatne chrobotanie (jednostajne) i również spore ruchy rolki (ale jednostajne, a nie szarpnięcia)

wygląda to tak jakby łożysko w klimie się skończyło...

Niestety po drodze 2 razy przy rozpędzaniu na 2ce zapaliła się dioda ładowania... tłumaczę to tym że łożysko tak szarpnęło paskiem że chwilowo nie napędzał on alternatora...

na razie myślę to obserwować... jak temperatura zejdzie do jakiś 30tu stopni to pójdę sobie odpalić i zobaczę jak "na zimno" chodzi z klimą i bez...[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 17:45_________________________________________________aha - pasek jeszcze nie świeci w rowkach więc jest OK[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 17:46_________________________________________________chyba jednak nie łożysko bo diagnoza wygląda w ten sposób że jeśli klima nie działa to huczy... jeśli ją włączymy to podobno ma nie huczeć... a u mnie największe latanie napinacza jest na włączonej klimie...

może jednak alternator?... czyli to o czym myslałem już od kilku mięsięcy...[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 18:04_________________________________________________trochę poczekam na te 30stopni bo coś dziś powaliło kompletnie tych od pogody i aktualnie jest (18:37) 39st. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO a my po spociuku :naughty:

Grzesiu tylko dojedz do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzykowałbyś?[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:39_________________________________________________SPRZĘGŁO ALTERNATORA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZĘGŁO ALTERNATORA...

a to co za wynalazek? :mysli:

ryzykowałbyś?

Nie wiem ty to masz naocznie ... to wybebeszaj alternator i jazda na wymienę łożysk ... ahhh polskie łozyska sa jedne z lepszych ... pewnie kupisz tam made in Espaniol lub Algier :evil:

A jak chcesz ... wyślemy Ci paczuszkę :polew::tongue4::polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w E-gu jeździmy przepisowo to Warszawka i Gdańsk niech ma sie na baczności :evil::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w E-gu jeździmy przepisowo to Warszawka i Gdańsk niech ma sie na baczności :evil::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co taka cisza ... rozjechaliście sie na weekend czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chłopaki po przerwie no ale w robocie urwanie głowy, ja ze swoja furka też mam problemy, cały czas ten ubywający płyn chłodzący no i do tego oleju zaczęło przybywać, no ale fura już u mechanika odstawiłem na tydzień , pierwsza diagnoza - pompa wody walnięta (nie tłoczy), no a z olejem to może być dużo rzeczy więc będą sprawdzać, no ale koszty i tak będą :wallbash:, no ale jak chciało się mieć audi to trza bulić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...