Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Kawałek jeszcze do celu ... właśnie wstało słonko - fotki nie oddają tego klimatu aż tak:

cimg0919m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Grzesiu się nie p...li i szuka konkretnej furki ... ta miała kapcia więc odpuścił sobie ;)

cimg0983d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ps.- jak coś daj znać wyrzuce fotkę ;)[br]

A fotek auta nie mam - powaga :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas ostatnio taki chłopaczek sobie kupił b5 w avancie 2.5 tdi Q full opcja prawie :naughty: normalnie wszytsko ma navi recaro itp itd :) no i fele repliki rs b5 18" :) jedynie co nie ma to xenia ze spryskami [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 18:25_________________________________________________btw to nie jest te ferrari co płonie ?? :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki mam te z ogłoszenia:

0183371709001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ło kurwości ładna :slina::jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

a jesli to nie tajemnica to ile $$$ ?? moze byc pw :tongue4:

btw uzupełnij sobie dane w profilu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sęk że tak piknie to nie jest ... auto wymaga doinwestowania (m.in. rozrząd w piątek w ASO Seata) oraz poprawek na lakierze - ale tym juz po zimie się zajmę, pierw rozważę co i jak. Do tego zrezygnuję z felg 18 - po zimie ubiorę auto w takie same ale 17-ki

Poza tym jak Grzesiu pisał - tony brudy i syfu z auta jeszcze w niedzielę wytargałem tak na wstępie - także mocne gruntowne pocowanie czeka jeszcze autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co plomby wypadaja ?? u nas maciek ma takie 17 stki był w kaletce tylko z kolei on ma s-line wew a zew nie ma :naughty: to jak bedzie konkurs to sie dogadacie i złozymy w 1 auto :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co plomby wypadaja ?? u nas maciek ma takie 17 stki był w kaletce tylko z kolei on ma s-line wew a zew nie ma :naughty: to jak bedzie konkurs to sie dogadacie i złozymy w 1 auto :naughty::kox:

nie nie narzekam na komfort bo ja lubię sztywne auta ale chodzi mi że na nieruwnościach niestety walczy się z szerokością opony 235/40 - ale czasem aż mnie zaskakują te oponki jak ciekawie jadą np. po bruku...

postawiłem jednak na pakiet zew. z uwagi na to że jak by chciało się rezać resztę to ze środkiem jest znacznie łatwiej i taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wgole to czujesz duża roznice w mocy miedzy tym co miałes a teraz masz ?? :)

Bo ja ostatnio jezdziłem wujka avfem :decayed: to fajnie mi sie smigało tylko ciagle zapominałem ze ta 1-ka taka krotka i nie mozna krecic jak w benzynce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste autko :kox: felgi wszystko ok? Do b5 by pasily do quattro? Ile bys chcial za nie? :decayed: jak cenowo ok i w grudniu bys sprzedawal to moglbym wziac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniej i łatwiej ?? :decayed: myslałem ze zew łatwiej i taniej :mysli:

no to sobie spr.

zderzak przód + kratki + malowanie

zderzak tył + malowanie

listwy na bok to pikuś przy powyższym ale swoje kosztuja i też koszt malowania

tylna lotka - jak dostaniesz możesz być szczęściarzem bo deficytowo mocno towar - najczęściej trzeba kupić z całą klapą bo nikt nie chce tego wyrywać.

u mnie są przyciemniane fabrycznie szybki - tu nie ma śladu po jakimś lipnym montażu - czy to purchle czy inne tego typu.

w wewnątrz funkcjonalnie mi brakuje elementów podświetlenia i to będę chciał dołożyć - tzn. razem z ciemną podsufitką.

Taaak auto ma lepsze odejście od AJMa i napewno to nie sprawa różnicy tylko 15KM[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 19:31_________________________________________________

za***iste autko :kox: felgi wszystko ok? Do b5 by pasily do quattro? Ile bys chcial za nie? :decayed: jak cenowo ok i w grudniu bys sprzedawal to moglbym wziac :naughty:

:thankyou2:

Grzesiu jak coś oblukasz je sobie jak będziesz w E-gu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi że na nieruwnościach niestety walczy się z szerokością opony 235/40

etam przyzwyczaisz się trochę ciągnie na koleinach i jak droga jest pochyła ale ja już nie zwracam na to uwagi :cool1: za to auto wygląda porządnie, zresztą na 17'' co założysz też 235 by się zdało :naughty:

a na tym zdjęciu naprawdę wygląda jakby pół samochodu był w innym odcieniu :polew::tongue4:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 19:42_________________________________________________i co za badziewne te dokładki zderzaków też masz inny odcień jak u mnie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Adam ale jak ustalisz ile chcesz za cale no i czy maja te same et itp to bym sie na nie szykowal tak ze jakbym byk w egu to bym chcial na nich wrocic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw to nie jest te ferrari co płonie ?? :decayed::naughty:

Ferrari Italia... chyba bo oznaczeń nie miało... jak zwykle miałem więcej szczęścia niż rozumu żeby to trafić :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 20:25_________________________________________________Adaś... czekam na fotki... wszystkie... patrz sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 80zdjęć po 3MB ... może jednak na penie ci je dam.

Ok Adam ale jak ustalisz ile chcesz za cale no i czy maja te same et itp to bym sie na nie szykowal tak ze jakbym byk w egu to bym chcial na nich wrocic :decayed:

w grudniu na letnich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 80zdjęć po 3MB ... może jednak na penie ci je dam.

Ok Adam ale jak ustalisz ile chcesz za cale no i czy maja te same et itp to bym sie na nie szykowal tak ze jakbym byk w egu to bym chcial na nich wrocic :decayed:

w grudniu na letnich ;)

a wiesz jak bede wracal to wolno a tu pewnie po jakims czasie uniwersalne kupie bo zimowek nie mam i tak chyba ze od starszego wyczaje ale wolal bym juz po polsce wrocic na jakims ciekawszym felunku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...