Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

GRazny :good:

Moje gratulacje za zmianę kolorku :oklaski:

W głosowaniu szedłeś jak burza... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Może ja spróbuje ale nie wiem czy mam jakieś szanse :przebiegly:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 11:43_________________________________________________Pogoda nam się poprawiła może ślizganko jakieś skręcimy :naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny :good:

Moje gratulacje za zmianę kolorku :oklaski:

W głosowaniu szedłeś jak burza... :decayed:

no dzięki... jak tam plany urodzinowe? jakiś spocik? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nam się poprawiła może ślizganko jakieś skręcimy naughty

pada śnieg u was. w pasłęku sucho.

[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 12:43_________________________________________________ktoś jeszcze chce koszulke? piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz u mnie sypie a miałem klime odgrzybić bo wymieniłem filtr i delej potrafi smierdzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz u mnie sypie a miałem klime odgrzybić bo wymieniłem filtr i delej potrafi smierdzieć

a co kupiłeś do odgrzybiania :decayed::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisali na forum ze moze być PLAK. tani i wmiare skuteczny. co z koszulkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisali na forum ze moze być PLAK. tani i wmiare skuteczny. co z koszulkami?

ja tam używam tylko tego:

http://www.allegro.pl/item546471942_odgrzybiacz_klimatyzacja_wurth_na_2_klimy_od_ss.html

najśmieszniejsze jest to że w sklepie Wurtha w Gdańsku kupi się go za ponad 30zł na allegro było/jest drożej znacznie. W tygodniu śmigam do 3-miasta jak coś mogę kupić bo to tóż przy elbląskiej. Tylko warto przedzwonić spytać jaka obecnie cena

GDAŃSK 80-759

ul. Mostek 2/8

tel. +48 58 301 86 52

kom. +48 609 899 015

a jak to dobrze zrobić poszukaj temat icemana lub zdenia w dziale Warsztat - Zrób to sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisali na forum ze moze być PLAK. tani i wmiare skuteczny. co z koszulkami?

ja tam używam tylko tego:

http://www.allegro.pl/item546471942_odgrzybiacz_klimatyzacja_wurth_na_2_klimy_od_ss.html

najśmieszniejsze jest to że w sklepie Wurtha w Gdańsku kupi się go za ponad 30zł na allegro było/jest drożej znacznie. W tygodniu śmigam do 3-miasta jak coś mogę kupić bo to tóż przy elbląskiej. Tylko warto przedzwonić spytać jaka obecnie cena

GDAŃSK 80-759

ul. Mostek 2/8

tel. +48 58 301 86 52

kom. +48 609 899 015

a jak to dobrze zrobić poszukaj temat icemana lub zdenia w dziale Warsztat - Zrób to sam

poczytam a jak coś to dam cynka

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że środek jest na jednoktortne użycie a nie jak często piszą że na dwa razy. Poporstu jest jego na tyle dość że wszystko spryskamy raz a dobrze.

Wielką zaletą tego środka jest to że po 2-3 dniach staje się bezwonny a przez ten czas nie jest uciążliwy

Czy ktoś z was ma doświadczenia (lub słyszał) o serwisowaniu klimy w E-gu ... chodzi mi o uzupełnienie ewentualne czynnika i dodanie świeżego oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że środek jest na jednoktortne użycie a nie jak często piszą że na dwa razy. Poporstu jest jego na tyle dość że wszystko spryskamy raz a dobrze.

Wielką zaletą tego środka jest to że po 2-3 dniach staje się bezwonny a przez ten czas nie jest uciążliwy

Czy ktoś z was ma doświadczenia (lub słyszał) o serwisowaniu klimy w E-gu ... chodzi mi o uzupełnienie ewentualne czynnika i dodanie świeżego oleju?

Na ul. OBROŃCÓW POKOJU jest gostek zajmujący się klimami na przeciw "Budowlanki" [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 08:53_________________________________________________Na MORSZYŃSKIEJ jest warsztat D.Górski. Elektronika, klimy, komputery, itp.............. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że środek jest na jednoktortne użycie a nie jak często piszą że na dwa razy. Poporstu jest jego na tyle dość że wszystko spryskamy raz a dobrze.

Wielką zaletą tego środka jest to że po 2-3 dniach staje się bezwonny a przez ten czas nie jest uciążliwy

Czy ktoś z was ma doświadczenia (lub słyszał) o serwisowaniu klimy w E-gu ... chodzi mi o uzupełnienie ewentualne czynnika i dodanie świeżego oleju?

Na ul. OBROŃCÓW POKOJU jest gostek zajmujący się klimami na przeciw "Budowlanki" [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 08:53_________________________________________________Na MORSZYŃSKIEJ jest warsztat D.Górski. Elektronika, klimy, komputery, itp.............. :cool1:

tzn. robiłeś coś z klimą, nabijałeś?

bo w sumie nie wiem czy czynnika jest dość czy może już trochę mało ... no i nie chciał bym by czegoś mi tak nie spierdzielili tzn. zapakowali jakiś syfiasty czynnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijałem, ale ten z Obrońców Pokoju jest w porządku gość, dosc dlugo siedzi w tym temacie, kiedyś krótko bo krótko ale pracowałem u niego :gwizdanie:

A także zajmuje się chłodnicami

Bylem tam ze srebrną w wakacje bo myślałem ze tez mam mało gazu bo długo schładzało- stwierdził ze to osuszacz czy coś takiego już nie pamiętam. Trochę pogrzebał przy autku i nic nie wziął :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... Dominik Górski też nie powinien Ci czegoś popsuć... znajomy robił u niego w zeszłym roku i było OK a renomę chłopak ma...

jak po walentynkach ?

standardowo Patryku... nie te lata... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pogoda dzisiaj była w Olsztynie :wallbash: dawno takiej śnieżycy nie widziałem .

Nieszło miasta przejechać . I nie wiem czy dobrze widziałem jak klubowa a4 przy... w inny samochód ;( [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 17:43_________________________________________________bdd9acad9d65d429med.jpg

tak wygląda moja fura po olszyńskiej wyprawie polowa spadła w czasie jazdy ale i tak troche zostało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - a co z tym herbem Pasłęka? da ktoś radę?

a o so kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...