Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

..Tylne lapmy a'la Kunio..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chce zrobic tylne lampy takie jak nasz kolega Kunio.

Czyli czarne kierunkowskazy, czym najlepiej to zrobic?

Spray czy Folia do lamp?

Wiem ze Kunio zrobione ma folią i efekt jest super.

Waszym zdaniem czym lepiej?

ps. Kunio moge wkleic zdjęcie Twojej furki od tyłu? :wink:

bo nie wszyscy moze wiedzą jakie masz? :biggrin:

Pzdr.

Opublikowano

moim zdaniem lepiej zrobić to folią - sprayem mogą się chmury zrobić a folie masz jednolitą - a efekt faktycznie fajny

Opublikowano

Lepiej sprayem - jesli wogole :rolleyes: Najlepiej to lampy po 1 lub 2 lifcie

Opublikowano

wlasnie, ja nie wiem jakie ma a chcialbym zobaczyc i ocenic czy ladnie wyglada :)

Opublikowano

Kuniak ma folią przyciemnione..

Opublikowano

wlasnie folia do przyciemniania szyb lub ta niba do lamp ale raczej nieczym sie to nie rozni, mozesz to zrobic, mam w domku taka folie to ci moge wyslac :a4fan::a4fan:

Opublikowano
Kuniak ma folią przyciemnione..

I że niby to prawnie dozwolone???

To może i ja bym se ten teges ... :rolleyes:

Opublikowano
Kuniak ma folią przyciemnione..

I że niby to prawnie dozwolone???

To może i ja bym se ten teges ... :rolleyes:

Na pewno niedozwolone

Opublikowano

eeee taki maly zabieg nie zaszkodzi mam kumpla co tez ma tak lampy zrobione i jezdzi co innego jak by mial cale przyciemnione

Opublikowano
taki maly zabieg nie zaszkodzi mam kumpla co tez ma tak lampy zrobione i jezdzi co innego jak by mial cale przyciemnione

To i tak zalatuje lekkim VT

Opublikowano

hahaaha moze i tak to jest jego samochod a nie moj

Opublikowano

ciekaw jestem o jakich mówicie - nie widziałem Kuniowego tyłka :wink:

U mnie to tak wygląda - ale to już takie klosze Hellowskie

539d329a76eca64dm.jpg

cf18811cf255495bm.jpg

Opublikowano

a ja i tak bym wolał te po II lifcie :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

chyba Kunio sie nie obrazi jak wkleje tyłek jego furki?

co? jak myslicie? :rolleyes:

Czy moze poczekamy na jego zgode :wink:

Opublikowano
co? jak myslicie?

Wklejaj. Jak nie będzie sobie życzył, to da znać i wtedy usuniesz.

Opublikowano

eeee tam wklejaj wkoncu to jest klub taka wielka rodzina :rotfl:

Opublikowano
  • Autor

no to prosze

mm1_1.jpg

ps. Kunio nie obraź sie :smile:

Tu sami swoi :biggrin:

Opublikowano

no ładnie ładnie - ogólnie bardzo fajna ta jego bryka - i niema tych bocznych gumowych listew które są u mnie, teraz przynajmniej widzę jak to bez nich wygląda i jest naprawdę extra.A klosze jednak całkiem inny efekt niż te moje ori( też ciekawie )

Opublikowano

Nawet nie zle to wyglada ale lampy po II lifcie zdecydowanie ladniejsze :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.