Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

No i skasowania lalunia:(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

O by Cię ten, teges. Serdecznie współczuje.

A któż Cię tak załatwił???

Opublikowano
  • Autor

koles mietkiem E124 czy cos kiolo tego lecial i "niezauwazyl" na dluuugiej postej...lecial cos kolo setki i mokro bylo

Opublikowano

ktos nie wyhamowal

szkoda auta ale duzo dostaniesz z jego oc za to :wink:

Opublikowano

uu, aż pod dach poszło....

kiepsko.. :confused:

Opublikowano

słabo wygląda :cry:

Opublikowano

Ciekawie to nie wygląda, ale się sprzeda handlarzowi :biggrin:

Handlarz poklepie i wystawi na allegro jako bezwypadkowy bądź po delikatnym :rotfl: przerysowaniu na parkingu.

Opublikowano
wystawi na allegro jako bezwypadkowy bądź po delikatnym :rotfl: przerysowaniu na parkingu

a mnie to nie śmieszy... :confused:

Opublikowano
wystawi na allegro jako bezwypadkowy bądź po delikatnym :rotfl: przerysowaniu na parkingu.

_________________

A Ty potem to kupisz i co w tym smiesznego :question: :confused: szkoda furki ehhh :frown:

Opublikowano
wystawi na allegro jako bezwypadkowy bądź po delikatnym :rotfl: przerysowaniu na parkingu.

_________________

A Ty potem to kupisz i co w tym smiesznego :question: :confused: szkoda furki ehhh :frown:

jak już nie kupił, podobnej nie bitej...................... :rotfl:

Opublikowano

Uhh ale ci zrobił z A4 Kadeta szkoda wozu oj szkoda ale to tak jest jak jeżdżą i myślą, że samochód za nich wszystko zrobi w tym przypadku wyhamuje. Głupia wiara w zabezpieczenia samochodu i jego systemy trzeba mieć także wyobraźnię. No ale co tu gdybać już po zawodach współczuje tylko właścicielowi :frown: .

Opublikowano
szkoda auta ale duzo dostaniesz z jego oc za to

Obyś miał rację, ostatnio kolega miał podobny przypadek z E39, tez liczył że sporo kasy weźmie z OC sprawcy, niestety to co mu zaproponowali to żenada :evil: , odwołał sie , zobaczymy jaki będzie finał :wink:

Opublikowano
  • Autor
uu, aż pod dach poszło....

kiepsko..

nie tylkio poszlo pod dach ale i pod przednie blotniki...dach pofalowany wszystkie drzwi pozakleszczane tylna kanapa wpadla do srodka...porazka...

[ Dodano: 23-03-2007, 14:45 ]

jak już nie kupił, podobnej nie bitej......................

ta akurat nie byla bita w zadnym miejscu....byla idealna jak na ten rocznik

Opublikowano
uu, aż pod dach poszło....

kiepsko..

nie tylkio poszlo pod dach ale i pod przednie blotniki...dach pofalowany wszystkie drzwi pozakleszczane tylna kanapa wpadla do srodka...porazka...

a taka ładna była :cry: ja do ciebie nie piłem :rotfl:

Opublikowano
  • Autor
a taka ładna była

ehh a no ....byla ladna... heh wciaz jest ale nieco zdeformowana.... :cry:

ja do ciebie nie piłem

zle odczytlem

:rolleyes:

Opublikowano
a taka ładna była

ehh a no ....byla ladna... heh wciaz jest ale nieco zdeformowana.... :cry:

ja do ciebie nie piłem

zle odczytlem

:rolleyes:

spoko widziałem ja w realu była ok :biggrin:

Opublikowano
  • Autor
spoko widziałem ja w realu była ok

mnie tez sie podobala...

a teraz szukam takiej samej ale 1,9 tdi najchetneij w quattro ale zobaczymy jak sie uda

Opublikowano

Ehh, bitte an rufen (wiem że pisze się inaczej), trudno bywa. Mi ukradli auto jakiś czas temu, bolało dużo mocniej, bo AC nie było :cry:

Opublikowano

wielka szkoda...

gdzie kolega tak dostal?

pozdr,

Piotrek

Opublikowano

o przykro mi kolego :eek:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.