Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Światła w pozycji zero, czyli po odpaleniu świecą bez włączania


marcin j

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą sprawdzałem i poza postojówkami nic sie nie włącza .

Palą sie tylko postoje a bi-xenon niestety nie.

A co ustawiłeś?

xxxx?: Country

1 - Rest of World/Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries with Bi-Xenon

2 - Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries without Bi-Xenon

3 - USA/Canada with Bi-Xenon

4 - Canada without Bi-Xenon

5 - Special Vehicles

Wszytsko co możliwe

00012 - tylko zapaliły sie postoje

00013 - tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj jest filmik ,jak to jest u mnie sory za jakosc,ale sprzet mam nienajlepszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO PANOWIE :thumbup:

To działa i co lepsze szukałem takiej opcji od chwili zakupu audika.

Czy macie może jeszcze jakieś fajne funkcje które można włączyć po to aby ułatwić zobie życie? :>

użyj szukajki, to sporo znajdziesz, np:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24909.0.html;highlight=kontrolka+pas

http://www.a4-klub.pl/smf/all_zegar_radiowy_w_aucie-t1641.15.html

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_zamykanie_centralnego_zamka_15kmh-t36902.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_punkty_a_i_b_albo_x_i_y-t23679.0.html

:szukaj:

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tylko miejcie na uwadze, ze wersja skandynawska ma niekorzystny wplyw na zywotnosc przetwornic i palników xenon'owych. Przy rozruchu napięcie spada, a nizsze napiecie działa destrukcyjnie na przetwornice i palnik. Ja włączyłem to u siebie na chwilę(kodowanie opisano juz wyzej), zeby zobaczyc czy dziala, ale szybko wyłączyłem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim sposobem spaliłem sobie jedną postojówkę (wiem, koszt inny ;) ale mechanizm ten sam-skoki napięcia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie??

Oho to chyba ustawie na stanard tak jak bylo... :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie ta opcja świecenia na stałe nie podoba, bo jezeli gdzies podjedziesz i chcesz na zapalonym silniku posiedzieć w ciemnosciach to sie nie da :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie ta opcja świecenia na stałe nie podoba, bo jezeli gdzies podjedziesz i chcesz na zapalonym silniku posiedzieć w ciemnosciach to sie nie da :thumbdown:

a po co Ci to :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega boseron ma trochę racji, czasami chcesz zrobić postój na 10 czy 15 min nie gasząc silnika (zwłaszcza w zimie jak na zewnątrz jest minus ileś stopni ) i wtedy pozostaje tylko na światłach stanie.

No trzeba niestety wybrać albo rybki albo akwarium, wygoda na pewno jest bo nie trzeba pamiętać o włączaniu świateł i tym samym można zaoszczędzić na mandatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam problem u mnie wszystko działa poprawnie czyli po przekreceniu zapłonu swiatła w pozycji "0" włączają się, jednak światła drogowe (długie) po pchnięciu manetki do przodu nie włączają się ... po pociągnięciu jej do siebie działają ( tzw blenda lub miganie) jaka może być przyczyna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema żadnej przyczyny - tak powinno być.

światła drogowe działają tylko jak przekręcisz je w prawidłową pozycję, wtedy masz zmianę

Nie masz czasem auta sprowadzonego z krajów skandynawskich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam problem u mnie wszystko działa poprawnie czyli po przekreceniu zapłonu swiatła w pozycji "0" włączają się, jednak światła drogowe (długie) po pchnięciu manetki do przodu nie włączają się ... po pociągnięciu jej do siebie działają ( tzw blenda lub miganie) jaka może być przyczyna ??

Tak ma byc,nie przejmuj sie.Do jazdy noca przelac na normalna prace przelacznik i wszystko dziala jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nieda się zakodować tak żeby się właczały światła po właczeniu silnika a nie zapłonu

Da sie ,,,trzeba zakupic tzw. czujnik włączenia świateł, np . na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie ta opcja świecenia na stałe nie podoba, bo jezeli gdzies podjedziesz i chcesz na zapalonym silniku posiedzieć w ciemnosciach to sie nie da :thumbdown:

a po co Ci to :mysli:

nigdy nie odwoziłeś nieznajomych kolezanek pod dom w zimie i chciałes byc niezauwazony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nieda się zakodować tak żeby się właczały światła po właczeniu silnika a nie zapłonu

Nie da się. Chyba, że jakiś swój patent opracujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nieda się zakodować tak żeby się właczały światła po właczeniu silnika a nie zapłonu

Nie da się. Chyba, że jakiś swój patent opracujesz.

Zakodować się nie da !

Jedyne co można zrobić to ustawić kodowanie normalne na europę i dokupić taki przekaźnik z allegro co załącza światła dopiero gdy płynie prąd z alternatora - czyli już po odpaleniu silnika a nie po włączeniu zapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...