Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Symphony 3 nie czyta płyt


petrosdbz20

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Z kolejną jesienią/zimą powraca problem z czytaniem płyt w moim symphony 3. Jak samochód dłużej postoi, to nie ogarnia krążków i albo trzeba pojeździć i po jakimś czasie się ogarnie, albo w ostateczności wyjąć wszystkie płyty, przetrzeć (chociaż może to nie jest konieczne) i włożyć ponownie.
Na wilgoć nie narzekam, szyby mi nie zaparowują. Czyżby to jednak to? Wrzucić jakiś pochłaniacz i liczyć, że pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laser swoją drogą ale obstawiam wilgoć , zapewne odparowuje z lasera po nagrzaniu się radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kamil-vag napisał:

Laser możesz przeczyscić ?

Duża szansa, że coś spierdziele? :D

A dzisiaj po 2 dniach stania działa bez problemu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie czy coś popsujesz. :D kup coś do czyszczenia optyki lub izopropanol żaden perfum i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są płyty czyszczące, można też sprężonym powietrzem przedmuchać środek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Axel1 napisał:

Są płyty czyszczące

I bezpieczne to jest? Chodzi mi o to, że płyta czyszcząca ma te szczoteczki, które zwiększają jej grubość, a nie mam pojęcia czy zmieniarka "zmieści" taką płytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznie to na pewno będzie rozkręcić i sprawdzić czy jest po prostu brudne albo ze starości pada sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejmę się czyszczenia, jak tylko dorwę wyjmaki.

Jak to jest z pinem do radia? Przyznam, że żadnego nie dostałem podczas zakupu, a wielokrotnie miałem odpinany akumulator i żadnego pinu nie potrzebowałem. Miałem farta czy możliwe, że moje radio nie wymaga pinu? Jak odepnę, to się nie obudzi, żeby wstukać pin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani to piękne ani szczyt techniki jakbym miał już wyciągać oryginalne audio to po to żeby dać nowy sprzęt, np coś co czyta mp3. Może się okazać że to reanimacja trupa. 

Edytowane przez Axel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Axel1 napisał:

Ani to piękne ani szczyt techniki jakbym miał już wyciągać oryginalne audio to po to żeby dać nowy sprzęt, np coś co czyta mp3. Może się okazać że to reanimacja trupa. 

Jego radio czyta mp3. Żaden chińczyk nie wyświetli Ci informacji na zegarach jak ori radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, petrosdbz20 napisał:

Podejmę się czyszczenia, jak tylko dorwę wyjmaki.

Jak to jest z pinem do radia? Przyznam, że żadnego nie dostałem podczas zakupu, a wielokrotnie miałem odpinany akumulator i żadnego pinu nie potrzebowałem. Miałem farta czy możliwe, że moje radio nie wymaga pinu? Jak odepnę, to się nie obudzi, żeby wstukać pin?

Radio pamięta vin Twojego auta i nie będzie wołało o pin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i czyta płyty cd z mp3 ale nie ma czytnika usb . VIN to mam w komórce na aplikacji mobywatel i inne pożyteczne info o aucie.  

Edytowane przez Axel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega kupić sobie emulator zmieniarki i będzie miał czytnik mp3 z karty,z usb i przez BT. A vin w radiu jest zapamiętywany po to by po zaniku napięcia nie wołać o kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...