Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Mój nowy nabytek:) Audi A4 2.0TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrobilem malego virtuala w 10 min

sam zobacz :)

nie chcialo mi sie bawic z felgami dokladnie dlatego tak partacko wyglada ;]

ale mniej wiecej wizje widac

b79adfe27f90dfaam.jpg

--->

46774499.th.jpg

No, no całkiem spoko wygląda :) Felgi wiadomo, że są do wymiany, bo te są standardowe dobre będą na zimę...

co do felg moim zdaniem na takie białe autko to czy nie pasowały by bardziej cale czarne... ale to wiadomo musi się Szefek'owi najbardziej podobać.... :kox:

pochwal się jeszcze środeczkiem jak możesz

Opublikowano

biały jak to biały :gwizdanie:, ale jak widać można i z niego coś wydusić :cool1:

Opublikowano

ladne autko gratulacje i kolorek :kox: na czasie tylko srodka nie widac :cool1:

Opublikowano

Moja propozycja "kołpaków". Sądzę, że będą pasować pod kolorek Twojej furki :naughty:

b7vt.th.jpg

b7vt20final.th.jpg

Fele są tylko w rozmiarze 18" i 19". Do tego dasz glebę i będzie kozak :kox:

Opublikowano

Gratuluje ładnego autka. Zapraszam w środe na parking podziemny matarni sektor B11 godz 20

Opublikowano
  • Autor

Dodaję fotki środka...

11572365f2d6369em.jpg 96bf20f2f92230b5m.jpg e1b95bb9bedc1734m.jpg 287c7329ef566dc1m.jpg

Opublikowano

Dodaję fotki środka...

11572365f2d6369em.jpg 96bf20f2f92230b5m.jpg e1b95bb9bedc1734m.jpg 287c7329ef566dc1m.jpg

środek fajnutki tylko jak to w USA kanapy zamiast sportów :naughty:

Opublikowano

Jasna tapicerka tylko dla kawalera pedanta :) ew. szara -mniej brudu widać :)

Opublikowano
  • Autor

Dodaję fotki środka...

11572365f2d6369em.jpg 96bf20f2f92230b5m.jpg e1b95bb9bedc1734m.jpg 287c7329ef566dc1m.jpg

środek fajnutki tylko jak to w USA kanapy zamiast sportów :naughty:

To w wersjach europejskich są inne fotele?

Opublikowano

w amerykańskich wersjach nie ma kubełków z przodu - no i Ty ich nie masz

Opublikowano

Fajne auto. :good:

Jeżeli potrzebujesz mam ORI zderzak przód zmodyfikowany pod grill RS4/S4 oraz zderzak tylni w wersji europejskiej z dziurkami na "pomocnika parkowania".

Polecam czarne dodatki do auta - fajnie na białym prezentują się carbonowe dodatki z wersji DTM :good:

Opublikowano

autko super.Gratuluje wyboru koloru jest koks :)Szkoda że brak RNS-e no ale wszystko przed Tobą:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.