Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] Szarpanie podczas przyspieszenia.


Wismior93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z audi a4 b7 1.9 diesel 

Mianowicie podczas przyspieszenia szarpie silnikiem i słychać dźwięk zasysania powietrza. Mechanik wymieniał egr na różne rodzaje i dalej to samo. Czujniki wymienione na silniku itp itd . Na kopmie wszystko książkowo, pompowtryskiwacze też, turbo też. Mechanik sprawdził wszystko i nie wie co to jest.

Może z Was coś wie lub miał taki spam przypadek. Pomocy 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarpie w różnych okolicznościach czasami jak jest zimny, czasami jak rozgrzany. Szarpanie jest w przedziale od 2 tyś do 2,5, czasami jak się odpali silnik tak dziwnie nim buja jakby pracował nierówno, ale czytałem,  ze w audi tak jest zeby sie tym nie przejmować 

To szarpanie ma taki dziwny dźwięk jakbym zasysania powietrza.

Jeździłem z podpiętym komputerem to w pewnych momentach są takie dziwne skoki powietrza. I wyskakuje czek silnika coś błąd z powietrzem nie pamiętam jak to brzmi dokładnie, ale związane z powietrzem

Już nie wiem co to jest.  Wszytko wymieniane na czas, bo jestem przeraźliwiony na punkcie stukow jakiś czy czegokolwiek. 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na nosa to może być problem z przepustnicą powietrza na dolocie, pasowało by ją podmienić na inny egzemplarz :whistling:

Skoda że nie spisałeś numeru błędu który się pojawiał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...