Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

braklo 0,5 metra i zaliczyłbym w zakopcu słupek na parkingu po krokwią, co niektórzy widzieli uffffffff

braklo 5 minut a bym nie placil za parking w zakopcu :polew:

Opublikowano

Home, sweet home...

Organizacja zlotu świetna, dziękuję wszystkim za wszystko. :th:

Suli, w eSie dostałem takiego ciśnienia, że później od Warszawy jechałem na tempomacie 90/h w kolumnie z TIRami.. Na serpentynach mnie zmuliło, uratował mnie postój na Orlenie, bo bym chyba oddał wszystkie bunce i te inne barany, które serwowali w Bukowinie. Drugi raz dostałem muła jak zobaczyłem TIRa w poprzek drogi - jak się okazało to była tylko moja wyobraźnia... :decayed:

Niestety ta Vectra nas zaskoczyła, ale przynajmniej panowie Ci wyjaśnili, że samochodem trzeba raz w roku jeździć na badanie techniczne. :decayed:

Ze zlotu najbardziej będę pamiętał cytrynówę, która mnie powaliła na glebę, chociaż z tego co widziałem to nie tylko mnie. :gwizdanie:

Dobra, idę ładować akumulator, bo już mam marne zasilanie...

Opublikowano

:siema:

dzieki wszystkim za fajny zlocik :good: :>

szkoda ze ze wszystkimi nie mialem okazji sie poznac osobiscie ale sadze ze wiele osob mnie zapamietalo :decayed:

BTW - jeszcze raz przepraszam jesli za glosno spiewalem... :naughty:

Opublikowano

Kuzwa czemu mnie nie bylo... :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Kuzwa czemu mnie nie bylo... :wallbash: :wallbash:

telefon do przyjaciela czy pytanie do publicznosci ? :decayed:

Opublikowano

BTW - jeszcze raz przepraszam jesli za glosno spiewalem... :naughty:

Ja tam nic nie słyszałem Nikuś :gwizdanie:

:decayed:

Fajnie było się z Tobą napić :wink4: Mam nadzieję, że nie ostatni :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 00:32_________________________________________________

Kuzwa czemu mnie nie bylo... :wallbash: :wallbash:

telefon do przyjaciela czy pytanie do publicznosci ? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To teraz przyznac sie,co zrobiliscie chlopakom znad morza??Wszyscy wrocili, a od nich cisza....

Opublikowano

Suli wiadomo jak bedzie okazja to sie napijemy :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

dzieki wszystkim za fajny zlocik :good: :>

szkoda ze ze wszystkimi nie mialem okazji sie poznac osobiscie ale sadze ze wiele osob mnie zapamietalo :decayed:

BTW - jeszcze raz przepraszam jesli za glosno spiewalem... :naughty:

nie za spiewanie przepraszaj tylko za glosne chrapanie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:siema:

dzieki wszystkim za fajny zlocik :good: :>

szkoda ze ze wszystkimi nie mialem okazji sie poznac osobiscie ale sadze ze wiele osob mnie zapamietalo :decayed:

BTW - jeszcze raz przepraszam jesli za glosno spiewalem... :naughty:

nie za spiewanie przepraszaj tylko za glosne chrapanie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

cicho bo sie wyda... :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:siema:

dzieki wszystkim za fajny zlocik :good: :>

szkoda ze ze wszystkimi nie mialem okazji sie poznac osobiscie ale sadze ze wiele osob mnie zapamietalo :decayed:

BTW - jeszcze raz przepraszam jesli za glosno spiewalem... :naughty:

nie za spiewanie przepraszaj tylko za glosne chrapanie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

:siema:

dzieki wszystkim za fajny zlocik :good: :>

szkoda ze ze wszystkimi nie mialem okazji sie poznac osobiscie ale sadze ze wiele osob mnie zapamietalo :decayed:

BTW - jeszcze raz przepraszam jesli za glosno spiewalem... :naughty:

nie za spiewanie przepraszaj tylko za glosne chrapanie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

co tam Marcinku slychac? :naughty:

Opublikowano

A dobrze , dobrze, :wink4:

Opublikowano

To teraz przyznac sie,co zrobiliscie chlopakom znad morza??Wszyscy wrocili, a od nich cisza....

Zatrzymali się w stolycy na cytrynówę. :decayed:

Opublikowano

To teraz przyznac sie,co zrobiliscie chlopakom znad morza??Wszyscy wrocili, a od nich cisza....

Zatrzymali się w stolycy na cytrynówę. :decayed:

a cytrynowka byla rewelacyjna :decayed:

Opublikowano

Taaa... grzaniec też :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

melduję się w chacie... 1,8 TQ zrobiło 1740km i wpier... kupę zupy :bicz: :bicz3: :polew: nie ma jak to diesel :decayed: Zlot kox z brykietem - organiazatorom należy się w pełni zasłużony medal z buraka i po worku cebuli na łeb ode mnie :decayed::polew::notworthy::good:

Opublikowano

To teraz przyznac sie,co zrobiliscie chlopakom znad morza??Wszyscy wrocili, a od nich cisza....

Jak to nie wrócili :cool1:
Opublikowano

To teraz przyznac sie,co zrobiliscie chlopakom znad morza??Wszyscy wrocili, a od nich cisza....

Jak to nie wrócili :cool1:

:naughty:
Opublikowano

- zlot rewelacja :notworthy:

- milo bylo poznac wczesniej niepoznanych i widziec ponownie wczesniej poznanych :hi:

- jarko, slaweq :good: :good: :good: gratulacje awansu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.