Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 sedan polift, 3.0 tdi in progress


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Awra napisał:

Dziś pozbyłem się tej szyby pękniętej i patrzcie co działo się na słupku :facepalm: na drugim odrobinę lepiej ale i tak się nie trzymała na niczym, trochę kląłem że szyba była do wymiany ale jak zobaczyłem ten syf to już trochę mi przeszło 

 

part000001.jpg

:shock3: nie no bez jaj...

Chyba ktoś już tu kiedyś zaglądał :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, rocznikowo się zgadzała miała sensory wszystkie lane assist itd... no i jakaś świeża też nie była więc zakładam że może to teraz tak wyglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógł bez problemu taką szybę kiedyś zmienić mimo kolizji Awra... a mierzyłeś słupek miernikiem? Wiem, że wszystko da się zrobić "pod miernik", ale jakby ktoś tak robił to tej rdzy by tam nie było. Myślę, że miernik to dobry początek i sąsiednie elementy.

 

edit: no albo ewentualnie ktoś przy zmianie szyby zeskrobał stary klej z lakierem czymś ostrym

Edytowane przez BLENDEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmierzę w sumie jak nie zapomnę. Przy zakupie miałem kolegę ze sobą który twierdzi że da się pod miernik wylakierować - sam jest lakiernikiem w ASO. I szczerze, to Panowie "zerówki" na placu różnie potrafią wyglądać pod miernikiem dlatego wolę doświadczonego lakiernika zabrać :rolleyes:. Oczywiście przy niczym się nie upieram, nie znam tego auta, plus taki że już jest tak jak powinno.

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam od razu kolizja, to jaka musiałaby być kolizja żeby szybę czołową wymieniać? ja jeśli już to prędzej obstawiam kamień zwykły, podczas wycinania ori szyby zawsze linką się ten rant przy wycinaniu obdrapuje, więc nie ma co bardzo nad tym rozmyślać. Aczkolwiek sam jestem ciekawy czy faktycznie takie rzeczy dzieją się z może nie tyle ori a pierwszą szybą. Co do A4, bardzo fajny egzemplarz. :D Nie zepsuj tego. :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KonradA4troop napisał:

Oj tam od razu kolizja, to jaka musiałaby być kolizja żeby szybę czołową wymieniać? ja jeśli już to prędzej obstawiam kamień zwykły, podczas wycinania ori szyby zawsze linką się ten rant przy wycinaniu obdrapuje, więc nie ma co bardzo nad tym rozmyślać. Aczkolwiek sam jestem ciekawy czy faktycznie takie rzeczy dzieją się z może nie tyle ori a pierwszą szybą. Co do A4, bardzo fajny egzemplarz. :D Nie zepsuj tego. :D

Robim co możem:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wymarzony póki co wzór i fajne parametry upchnięte. Felga 10J 19" ET33, no trzeba dać oponę węższą bo jest 255 - ale siadło fajnie. Sorry za to że taka fota ale nie wyjeżdżam bo pada :rolleyes:

 

20200501_173916.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Awra napisał:

Mój wymarzony póki co wzór i fajne parametry upchnięte. Felga 10J 19" ET33, no trzeba dać oponę węższą bo jest 255 - ale siadło fajnie. Sorry za to że taka fota ale nie wyjeżdżam bo pada :rolleyes:

 

20200501_173916.jpg

Przecież to w życiu nie jest 10j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kamelus_ napisał:

Przecież to w życiu nie jest 10j

RACJA 9J to jest, sorry majówka  :)

18 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Jest ten program od Rogala czy eeetam ?  :whistling:

Nie ma, narazie nie ustaliłem jeszcze skąd dochodzi dziwny dźwięk przy przyspieszaniu i dopóki tego czegoś nie ogarnę to nie mam zamiaru silnika wirusowac. Czekam aż to "coś" się zepsuje bo 3 mechaników i każdy rozkłada rączki :)

Pogoda nadal średnia...

 

20200502_125024.jpg

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2020 o 18:53, Awra napisał:

RACJA 9J to jest, sorry majówka  :)

Nie ma, narazie nie ustaliłem jeszcze skąd dochodzi dziwny dźwięk przy przyspieszaniu i dopóki tego czegoś nie ogarnę to nie mam zamiaru silnika wirusowac. Czekam aż to "coś" się zepsuje bo 3 mechaników i każdy rozkłada rączki :)

Pogoda nadal średnia...

 

20200502_125024.jpg

Czy dobrze widzę, że tam leży niewidzialna wycieraczka od Soft99? :eusathink:

Edytowane przez Michu1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michu1996 napisał:

Czy dobrze widzę, że tam leży niewidzialna wycieraczka od Soft99? :eusathink:

Tak, dobrze widzisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś krótka wycieczka, szybkie foty. Przyciemniałem ostatnio lapmy tylne folią oracal 8300 jaśniejszą.

Przy okazji  - co myślicie żeby dać na tył? Póki co seria, ale myślę żeby dać zderzak i dokładkę z S4B8 i wydech z podwójnymi końcówkami. Szukam zderzaka w kolor do siebie ale do sedana ciężko. 

 

20200503_120723.jpg

20200503_120931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło fajne zawsze mi sie podobało ale oni wrzucają je do rs4 b5 np to tam wklęsłość robi robotę i raczej rozmiar 20:D , jak by szło do b8 te wrzucić z ta wklęsłością juz bym je miał hehe

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Leszczonka napisał:

Koło fajne zawsze mi sie podobało ale oni wrzucają je do rs4 b5 np to tam wklęsłość robi robotę i raczej rozmiar 2 :D , jak by szło do b8 te wrzucić z ta wklęsłością juz bym je miał hehe

Szukaj felg z rs7 20" 9j et 35 o tym wzorze, są też rs6 9,5j i pewnie to wrzycają do rs4 B5 ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Awra napisał:

Dziś krótka wycieczka, szybkie foty. Przyciemniałem ostatnio lapmy tylne folią oracal 8300 jaśniejszą.

Przy okazji  - co myślicie żeby dać na tył? Póki co seria, ale myślę żeby dać zderzak i dokładkę z S4B8 i wydech z podwójnymi końcówkami. Szukam zderzaka w kolor do siebie ale do sedana ciężko. 

 

20200503_120723.jpg

20200503_120931.jpg

zderzak tył masz zwykły czy s-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, hdyexy napisał:

zderzak tył masz zwykły czy s-line?

Zwykły, a co to koła to z premedytacją dałem 19" po prostu mniejsza szansa obtarcia itd. Wiem że więcej zależy od profilu opony ale jednak boję się krawężników. Wiadomo, 20" robi robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Awra napisał:

Tak, dobrze widzisz.

 

I jak oceniasz? Robi robotę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michu1996 napisał:

I jak oceniasz? Robi robotę ? 

Poprzednia aplikacja była na starej szybie i 3 miesiące wytrzymała ta wycieraczka - odprysk zbił szybę. Teraz aplikowalem na świeżo wymienioną szybę czołową, wcześniej odtluszczoną itd. I zauważyłem że wycieraczki skaczą, nie mam zdania póki co ale jak tak będzie to źle. Pióra mam świeże Bosch, mają z pół roku czyli ok 2.5-3tys km. Narazie wstrzymam się od opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...