Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] BMW 3er 330D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Wiem,ze moze teraz popelniam bluznierstwo :tongue4: ale ostatnio powaznie zastanawiam sie nad zmiana mojej niuni na... BMW :shocked:

A oto prowodyrka tychże mysli:

http://otomoto.pl/bmw-330-cd-kupiony-w-polsce-m-pakiet-C7956732.html

Pełen m-pakiet zew i wew, wyposazenie pełen lux no i ten silniczek :slina:

204 KM i 410 NM,a bez problemu mozna programem zrobic 250 KM i 530 NM :slina: :slina:

A to wszystko jakies 300 kg lzejsze niz moja "krowka".

Co prawda troche sie gosciu ceni,ale IMO chyba po prostu zna wartosc "towaru".

W kazdym razie ta "beta" ma "wymarzoną" jak dla mnie konfiguracje i jest bardzo dobra baza do zrobienia "sody" (czarne felgi, proste wydechy, sciemka szybek itp) i IMO bylby :kox:

Oczywiscie, brakuje 4x4,ale...

A co Wy myslicie o tym autku??

Pozdro :)

Opublikowano

super fura cudo :good: , za mną też zmiana chodzi..ła :cool1::decayed:

Opublikowano

Myślę że to bardzo ciekawa opcja :)

Opublikowano

bardzo fajna, ale cena zaporowa jak za 2003r. :wink4:

Opublikowano

Generalnie Beemki mnie się podobują :>

Sam chciałem kupić BMW, ale akurat nie było mnie stać na model jaki bym chciał.

Tył napęd to zarąbista sprawa, jak ktoś lub ale czy przeszedłbym z Q???

Chyba ciężko może być.

Jeżeli bryczka Ci pasuje, to bierz.

Opublikowano

latalem taka ale w kombi - rakieta :good: jak masz mozliwosc to bierz :D

Opublikowano

najs :good:

Opublikowano

za taka kase masz A4 3.0tdi ktora jak dla mnie wygladem miazdzy bmw

Opublikowano
  • Autor

no ja nie wiem,czy znajde za 70 tys 3.0 TDI w pakiecie s-line i to w sedanie, bo avanty mnie srednio interesuja (no chyba,ze w pelnym s-line). A zwykle jakos mi sie srednio widza,juz wole b6 niz zwykle b7...

Co do przejscia z Q na RWD... przed Q mialem fwd i dawalem rade, wiec mysle ze to moze byc ciekawe doswiadczenie ;)

A co do ceny tej bmw, mysle ze cos tam by jeszcze utargowal.

Choc przyznaje,ze tanio to to nie jest.

Opublikowano

ta coupeta 3,0D jest juz od kilku miesiecy na allegro, ciekawe co z nia nie tak ;) ja szczerze powiem gdyby jedna 330Ci nie okazala sie szrotem to nie kupilbym audi, ale teraz nie zaluje ;)

Opublikowano

Fajne auto, nie ma co, w szczegolnosci silnik. Co quattro to jednak quattro, ale w gorach w sumie nie mieszkasz...

Opublikowano
  • Autor

koles niezle po bandzie pojechal z ta cena

http://moto.allegro.pl/item580519245_bmw_m3_full_max_opcja.html

oto co mozesz miec za ta kase

i wierzysz ze ta m3 jest w super stanie??

Bo ja nie, za porzadna m3 trzeba wylozyc tyle co za porzadna s4 a nawet wiecej,a te okazje za 60-pare tysiecy to sobie mozna wsadzic wiadomo gdzie.

ta coupeta 3,0D jest juz od kilku miesiecy na allegro, ciekawe co z nia nie tak ;) ja szczerze powiem gdyby jedna 330Ci nie okazala sie szrotem to nie kupilbym audi, ale teraz nie zaluje ;)

no ja chyba wiem co z nia nie tak- cena :decayed:

dosc zaporowa i gosc pewnie nie mysli raczej o zejsciu, wiec albo jest uparty i wredny,albo naprawde ma zadbane i w super stanie auto.

Opublikowano
  • Autor

Ponownie, nie w tej cenie, walona na bank i nie wiadomo co jeszcze.

Poza tym jak BMW to tylko 3 i tylko coupe ;)

Jak sedan, to wole Audi :)

Opublikowano

Poza tym jak BMW to tylko 3 i tylko coupe ;)

Jak sedan, to wole Audi :)

5 to już locha ale i tak piękna , kutwa znowu mam chrapkę na bawarkę.

Opublikowano
  • Autor

no mi sie wlasnie 5 nie widza, albo 3 albo 7 ;)

tak jak z audi,albo 4 albo 8 :)

5 BMW i 6 AUDI jakies takie dla mnie.. nijakie, no chya ze w wersji "S" lub "M" :D

w kazdym razie dalej mysle nad ta BMW z pierwszego posta... mieszka ktos blisko Chorzowa? :tongue4:

Opublikowano

Poza tym jak BMW to tylko 3 i tylko coupe ;)

Jak sedan, to wole Audi :)

Dokladnie :)

Opublikowano

KOZACKA TA BEMKA ;)

sam gdybym mial szukac trojki to bym chcial

wlasnie 3litrowego diesla w coupe

w m-pakiecie czarna :) i na krem skorze

idealna opcja

ale cena troche wysoka jak za e46 .... bo wtedy wolalbym suzkac juz sobie powoli bmw 5 e60 lub kupic mercedesa cl500 2000-2002r :) czarnego na krem skorze

Opublikowano

czemu nikt by audi nie kupil?

widac ze malo kto jest zakochanyw tej marce

ja jestem i nigdy nie zmienie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.