Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mają rację, czarne, albo jakiś ciemny szary i wtedy te felgi mogą nawet spoko się prezentować :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, egon47 napisał:

Mam nadzieję że nie wsadzasz poliftowych lamp bo będzie polift jak każdy inny a teraz masz coś innego takie B8,25.

Zostaw zderzaki i lampy to co masz :wink:

Plan jest na przód lifta... 

Zaciski chyba zostaną na, zimę takie a lato koło chyba będzie srebrne to zacisk zostanie i wpadną dodatki żółte do środka auta

Opublikowano
W dniu 2.11.2021 o 13:35, karolek_ust napisał:

Jakieś propozycje na zmianę koloru zacisku @pelonek1 @szafa @Muskel1 @Michu1996

Jak dla mnie również czarne :)

Opublikowano
  • Autor

Pomysle pierw na jaki kolor pomaluje letnie felgi bo może zaciski zostaną żółte

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Na razie zostaje moje front to lampy dostały spa . Klosze rozklejone by je wyczyścić od środka i na zewnątrz nowy bezbarwny. 

IMG_20211209_115124.jpg

IMG_20211209_115128.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Na razie zostaje moje front to lampy dostały spa . Klosze rozklejone by je wyczyścić od środka i na zewnątrz nowy bezbarwny. 

IMG_20211209_115124.jpg

IMG_20211209_115128.jpg

Dobra decyzja zostaw te lampy :wink:pomyśl żeby chromowe dodatki w lampach malnac na czarno

Opublikowano
W dniu 26.10.2021 o 13:31, szafa napisał:

Nawet spoko to wygląda, ale lusterka mi tu teraz nie pasują, albo w kolor auta albo w kolor felg;)

Tylko w kolor auta.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.12.2021 o 09:36, egon47 napisał:

Dobra decyzja zostaw te lampy :wink:pomyśl żeby chromowe dodatki w lampach malnac na czarno

 

IMG_20211209_171023.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mikołaj właśnie był .w tym roku suszarka z funkcją masażu hehe .

IMG_20211223_192517.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Audi za jakiś czas będzie na sprzedaż jakby ktoś zainteresowany to proszę pisać 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mody turbiny przed montażem

IMG_20220111_162549.jpg

IMG_20220112_092959.jpg

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Dzis kawa w ACO i wpadł grill nie będę jakich Chińczyków kupować musi być ACO

IMG_20220217_153906.jpg

IMG_20220217_153922.jpg

Opublikowano
15 minut temu, karolek_ust napisał:

Dzis kawa w ACO i wpadł grill nie będę jakich Chińczyków kupować musi być ACO

IMG_20220217_153906.jpg

IMG_20220217_153922.jpg

Zakup po winie? :D

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, monthrey12 napisał:

Zakup po winie? :D

Po whisky heheh wszystko sprawdzone w Niemczech i potwierdzone że będzie to pasować . 

Opublikowano
5 godzin temu, karolek_ust napisał:

Dzis kawa w ACO i wpadł grill nie będę jakich Chińczyków kupować musi być ACO

IMG_20220217_153906.jpg

IMG_20220217_153922.jpg

Czemu nie black?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kristof91 napisał:

Czemu nie black?

Bo będzie zaraz lakierowany w Black . Przedfl nie było chyba w piano Black 

Opublikowano
  • Autor

Panowie był problem ze pływaniem audi ściąganiem przy hamowaniu .

Łożyska nowe , wahacze górne , zwrotnice , klocki zmienione , hamulce odpowietrzanie zmieniany płyn , zrobiona zbieżność . I dalej było to samo powyżej 120 km/h jak na lodzie na letnich oponach .

No ale dziś problem rozwiązany wpadł nowy gwint . Amorki musiały być już słabe i temu tak rzucało bujało . Teraz trzyma się drogi i nic nie skrzypi bo prędzej zawias skrzypial

IMG_20220219_104633.jpg

Opublikowano
W dniu 17.02.2022 o 20:56, karolek_ust napisał:

Bo będzie zaraz lakierowany w Black . Przedfl nie było chyba w piano Black 

Nie jestem pewny, ale chyba w pakiecie czerń i nie wiem czy też przy 3ltr nie było ori piano w przedlifcie (pewnie kwestia zamówienia), kiedyś o tym czytałem. Poprawcie jeśli się mylę. Co do Amorków chyba też mnie to czeka, bo też rzuca przy wyższych prędkościach.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, KonradA4troop napisał:

Nie jestem pewny, ale chyba w pakiecie czerń i nie wiem czy też przy 3ltr nie było ori piano w przedlifcie (pewnie kwestia zamówienia), kiedyś o tym czytałem. Poprawcie jeśli się mylę. Co do Amorków chyba też mnie to czeka, bo też rzuca przy wyższych prędkościach.

Miałem to samo strach było jechac szybko albo w deszczu wrażenie że tył ucieka jak tylny napęd. Mówię wszystko już zmienione to teraz gwint .

Wyciągam stare amortki tył mówię sprawdzę no idą do środka praktycznie identycznie jak nowy myślę kurde jak to nie to , to co może by ale po chwili już zauważyłem różnice nowy wyszedł natychmiast zaś stary powoli wychodził do góry . I teraz auto trzyma się drogi , co prawda dziś wieje także tez czuć że rzuca autem ale rano zanim zmieniłem to nie mogłem ujechać w tym wierze tak rzucalo

 

 

 

Opublikowano
1 minutę temu, karolek_ust napisał:

Miałem to samo strach było jechac szybko albo w deszczu wrażenie że tył ucieka jak tylny napęd. Mówię wszystko już zmienione to teraz gwint .

Wyciągam stare amortki tył mówię sprawdzę no idą do środka praktycznie identycznie jak nowy myślę kurde jak to nie to , to co może by ale po chwili już zauważyłem różnice nowy wyszedł natychmiast zaś stary powoli wychodził do góry . I teraz auto trzyma się drogi , co prawda dziś wieje także tez czuć że rzuca autem ale rano zanim zmieniłem to nie mogłem ujechać w tym wierze tak rzucalo

No ja na te wiatry to nawet nie ruszam z garażu, komunikacją tylko. ale ostatnio przy 2 z przodu zaczynał być taki no mniej stabilny właśnie, do 100+ jeszcze jest normalnie, ale chyba właśnie też zaczynają mi się kończyć.

 

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.