Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--- White Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 170KM Sline by Emines---

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Od niedawna stałem się (jak na razie :D) szczęśliwym posiadaczem tej oto białej Audi a4 2.0 TDI CR 170KM Sline Avant. (Silnik ponoc jeden z lepszych czyli CAHA)

Na wyposażeniu m.in:

  • ABS
  • kierunki w lusterkach
  • sciemniane lusterko wewnetrzne i zewnetrzne
  • el. i podgrzewane lusterka zewnetrzne
  • 6 Airbag
  • obnizone zawieszenie sline
  • 3 ramienna wielofunkcyjna kierownica Sline
  • klimtaronik
  • spryskiwacze lamp
  • 6biegow manual
  • MMI z Navi
  • 4x elektryczne szyby
  • elektrycznie otwierana klapa bagażnika
  • czarna podsufitka sline
  • fotele recaro sline
  • dokladki zewnetrzne sline
  • listwy progowe sline
  • swiatla led przod i tyl plus bixenon
  • naglosnienie BOSE
  • czujniki cisnienia
  • zmieniarka Audi na x6 plyt
  • pompowane przednie fotele
  • podgrzewane przednie fotele
  • szyny w bagazniku do blokowania zaladunku
  • alufelgi Audi Sline 18'
  • fukcja odprowadzania swiatlami Coming home
  • domykanie szyb z kluczyka
  • parktronik tylny a byc moze i przedni bo wisza kable, ale narazie nie dziala.. do ogarniecia
  • przyciemniane szyby
  • i wiele innych..

Z rzeczy jak na razie zrobionych to :

  • Wymieniony olej z filtem na MOTUL 5W30
  • Wymienione oponki na KLEBER QUADRAXER 225 45 18
  • Wymienione podswietlenie tablicy i bagaznika na LED

W planie:

  • Renowacja foteli
  • zakup gumowych dywanikow na zime
  • wymiana przednich halogenow na LED

Jak na razie przy lekkiej nodze Srednie spalanie ok 6l cykl miejski mieszany z trasa. W trasie potrafi zejść do 5.2. Zwazajac na gabaryty, silnik i mase auta mysle, ze jest swietnie. 

Pozdrawiam

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

Edytowane przez Emines

Opublikowano

Ładna. Napęd quattro jest? Czy tylko znaczek na grillu bo w opisie nie wspomniałeś. Silnik caha jest ok :) dawaj więcej fotek. 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Gibons napisał:

Ładna. Napęd quattro jest? Czy tylko znaczek na grillu bo w opisie nie wspomniałeś. Silnik caha jest ok :) dawaj więcej fotek. 

Dzięki. Tylko znaczek. Już z nim ja kupiłem. 

Będzie więcej fotek jak tylko zrobi się mniej pochmurnie i nieco cieplej.

Opublikowano

Fajna sztuka,dawaj więcej zdjęć.....

Jakie żarówki chcesz dać w halogeny? Masz coś wybrane?

Opublikowano

Ładna biała A4 , 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, adamd69 napisał:

Fajna sztuka,dawaj więcej zdjęć.....

Jakie żarówki chcesz dać w halogeny? Masz coś wybrane?

Nie jeszcze, coś polecacie?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.12.2019 o 18:31, adamd69 napisał:

Fajna sztuka,dawaj więcej zdjęć.....

Jakie żarówki chcesz dać w halogeny? Masz coś wybrane?

Nie jeszcze, coś polecacie?

Opublikowano
  • Autor

Panowie ile myślicie warte są te kółka 18 z oponami całorocznymi kleber z 18r? 

Opublikowano
8 godzin temu, Emines napisał:

Panowie ile myślicie warte są te kółka 18 z oponami całorocznymi kleber z 18r? 

Takie koła bym przytulił tylko ten rozmiar opon nie bardzo do b8 ?

Opublikowano
5 minut temu, Vipp napisał:

Takie koła bym przytulił tylko ten rozmiar opon nie bardzo do b8 ?

Można powiedzieć że jest to zamiennik 245 40 , jakis czas temu z s4 b9 z zimowek takie ściągalem :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.12.2019 o 17:40, Vipp napisał:

Takie koła bym przytulił tylko ten rozmiar opon nie bardzo do b8 ?

Rozmiar standardowy prosto ze wskazan z nalepki od Audi :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejszy brudas na spontanie

 

a1x.jpg

a2x.jpg

a3x.jpg

Opublikowano

E tam brudas, piękne auto, pozdrawiam ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jaki masz dystans do tych felg? Mam ten sam model tylko z oponą 245/40, mają et47 i są mocno zagłębione a chcę poszerzyć na maxa bez przycierania o nadkola.

Edytowane przez Kamil1414

Opublikowano

Ładne a4, daj fotę ze środka, ;) nagłośnienie bose? przecież chyba w tym modelu nie montowali. ;)

Opublikowano

RECARO to też raczej chyba w planch :whistling:

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
6 godzin temu, Kamil1414 napisał:

Jaki masz dystans do tych felg? Mam ten sam model tylko z oponą 245/40, mają et47 i są mocno zagłębione a chcę poszerzyć na maxa bez przycierania o nadkola.

Właśnie kolego co masz za dystans bo moje tak,nie odstaje :kwasny:

Opublikowano
1 minutę temu, adamd69 napisał:

Właśnie kolego co masz za dystans bo moje tak,nie odstaje :kwasny:

To sa pewnie z a5ki z et29.

Opublikowano
19 godzin temu, MaciekPL napisał:

To sa pewnie z a5ki z et29.

To mnie w takim razie ratuje dystans.....tylko ile cm by był podobny efekt jak tu u kolegi?

Opublikowano
4 minuty temu, adamd69 napisał:

To mnie w takim razie ratuje dystans.....tylko ile cm by był podobny efekt jak tu u kolegi?

Przy 8.5j et47 , 17-19mm. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.