Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

O kur** dzisiejszego pięknego dnia zaserwowałem Niuni mycie+woskowanie :naughty: ręka napier**** mnie zdrowo, ale efekt zajebi*** świeci się jak cholera :decayed: aż boje się żeby kogoś nie oślepić.... :polew: :polew:

Ja za godzinkę biorę się za alfę i śmigam na Galerię Jurajską jakieś foty porobić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh dobre :decayed: aż naprawdę jakiś spot by się zdał.. bo na forum jak zawsze aktywne grono Trzech muszkieterów :naughty::decayed: ja jednak nigdzie dzisiaj nie mogę podjechać gdyż przy pracach podwórkowych spożyłem 2 piwa :cool1::tongue4: ale oczywiście za wasze zdrowie :kox:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 19:20_________________________________________________Dodam jeszcze coś.... sorry za wczorajsze pomieszanie z pomotaniem wtajemniczeni wiedzą o co kaman :cool1::) człowiek chciał kulturalnie coś spożyć a tu kiszka, ale nie ma co może następnym razem nam wyjdzie :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtajemniczenie wtajemniczeniem ale piszcie otwarcie na forum co motacie bo śledze je w miare równomiernie wiec jak cos wymotacie to moze i ja sie skusze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtajemniczenie wtajemniczeniem ale piszcie otwarcie na forum co motacie bo śledze je w miare równomiernie wiec jak cos wymotacie to moze i ja sie skusze :gwizdanie:

Grzesiu czy byłeś wczoraj późnym wieczorem (23:00) w okolicach bobrów?

W samochodzie było 5 głów :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 23:39_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: az sie maslanka oplulem !!!!!!!!!!!!!!!!! :polew: :polew:

Właśnie wróciłem z kręgli :cool1:

Łapa mnie tak napieprza, że ledwo co stukam w klawiature :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi sie nie spodoba to po cichu szukam nowej roboty i robie angielskie wyjscie :blink:

Nie rób nam tego ;( ;( ;( ;(

Cholera :wallbash: Poduszka silnika mi się zaczęła w Alfie odzywać dzisiaj :gwizdanie: Już myślałem, że zrobiłem co było do zrobienia :angry:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 00:06_________________________________________________Panowie, macie jakieś plany dzisiaj koło 19?

Mam wolne 2 godzinki. Może jakieś spotkanko? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...