Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chetnie przepale gardziel :polew::kox:

Hmm dobra myśl... :naughty::przebiegly:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 110,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

co tam chlopaki :decayed: gdzie spota szykujecie? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Coś trzeba będzie wymodzić bo chyba już wszyscy z wszasów popowracali :mysli:

Jak dla mnie może być np piątek :cool1:

Opublikowano

moze byc :kox: ja na wczasy dopiero 31 wyruszam :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

To może jutro około 17-18 zrobimy jakiegoś spota :cool1: wogóle to co tu taka cisza :mysli: Krzysiu, Kuba, Adrian meldujecie się na spota :gwizdanie: dla pozostałych jak nic należy się pochwała za aktywność :naughty::tongue4:

Opublikowano

To może jutro około 17-18 zrobimy jakiegoś spota :cool1: wogóle to co tu taka cisza :mysli: Krzysiu, Kuba,

Ja jutro odpadam. Koło południa jadę na spływ kajakowy do Krzętowa :gwizdanie:

Nie wiem czy uda mi się wrócić do 18...

Będziemy w kontakcie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ja jutro odpadam. Koło południa jadę na spływ kajakowy do Krzętowa :gwizdanie:

Nie wiem czy uda mi się wrócić do 18...

Będziemy w kontakcie :cool1:

Ehh.. co niektórzy to mają dobrze :gwizdanie:

Opublikowano

jestem jestem :D

Ostatnio troche zalatany przez co moja frekwencja na forum się opuściła. :) Paweł jak tam na urlopie? :bicz3: :boobs:

Opublikowano
  • Autor

Po urlopie jak najbardziej dobrze było gorąco jak cholera, jedynie zimne piwko dawało radę lekkiej ochłody :decayed: poza tym minęło szybko, jak zawsze :disgust: ale nic może jeszcze gdzieś się pojedzie :) a tymczasem powrót do szarej rzeczywistości czyli praca, praca... :wallbash:

To kiedy zbieramy się na jakiegoś spota????? :cool1:

Opublikowano

no na pewno juz blizej do spota jak dalej :) Chyba wszyscy koncza urlopowac i moze wkoncu krwa mac zrobimy GRYLA!!!! :drunk:

Opublikowano

no ja niestety nie zagoszcze :drunk: w czwartek lece na wczasy :drool: :dance::evil2::boobs::banan::banan1::banan2::guma::radocha::brawo::seksiasty::dance2::punk::ok2::sarcastic::JC_fan::yeah:

Opublikowano

Ja natomiast uciekam ponownie 10 sierpnia :gwizdanie:

Jeszcze trochę czasu zostało :mysli:

Opublikowano
  • Autor

To wypada coś faktycznie wykombinować :mysli: może koło tego pt. jakby pogoda dopisała jak myślicie :kox::naughty:

Opublikowano

taaaa nie da sie w srode tylko w piatek jak ten c**j grzegorz sobie pojdzie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Grzes wpadnij jutro :wink4: wiesz po co :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu może być w środe mi tam raczej pasuje :cool1: tylko nie wiem jak innym :gwizdanie: a więc Pany mobilizacja :decayed:

Opublikowano

Woutuś mam towar dla was takze spoko noi obejrze ten twój nowy wózek, zobaczycie mi zbierzność w tym lompie,

pawcio to jak co to piszcie

Opublikowano

nom B6 galanta :decayed: zreszta jutro zobaczysz :good:

Opublikowano

to co cholera w środę chalańsko?! :decayed:

poproszę o rozkład jazdy :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.