Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to i Ja moze podjade kiedys :naughty: w sumie juz rok a cały czas na spotach w czewie jestem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 110 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to i Ja moze podjade kiedys :naughty: w sumie juz rok a cały czas na spotach w czewie jestem :gwizdanie:

No... zapraszamy, zapraszamy :cool1: :cool1: :wink4:

Opublikowano

w sumie juz rok a cały czas na spotach w czewie jestem

:bicz3: :bicz3: :tongue4:
Opublikowano

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka!

Opublikowano

chyba dnia kołpaka :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ty jestes majloch i nie obchodzisz zadnych świąt :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka!

Haha DZIĘKI :decayed: :decayed:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka!

danke i nawzajem :decayed:

Opublikowano

co tu taka cisza? ;p Jesien was uspila?!

Panowie czy my boimy się alkoholu? :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie czy my boimy się alkoholu? :polew: :polew:

Absolutnie NIE :decayed: jesteśmy chętni i gotowi :wink4::naughty::good:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 21:29_________________________________________________Cholera Krzysiu chyba my się tylko nie boimy :mysli: bo jakoś ni widu ni słychu aby pozostali podzielali to zdanie :tongue4::polew:

No nic.....

Proponuję około piątku tzn. 8.10.2010 spot.... bo zajeb... pogoda ma być w tym tygodniu :kox: jeżeli nikt nie pisze się na alko-spot (bo wszyscy trzęsą portkami :polew: ) to zróbmy tradycyjny :wink4: i tyle :cool1:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 17:29_________________________________________________A więc nikt oprócz mnie nie pisze się dzisiaj na spota... trudno :confused4: bo aura na zewnątrz naprawdę zajeb... :cool1:

Opublikowano

ja jak bede gdzies przemykał po drodze to zaglądne :wink4:

Opublikowano

polerka auta :kwasny: odpadam

Opublikowano
  • Autor

Ooooo kur... wasza aktywność mnie poraża :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

halo jestem :decayed: ma ktos suuba do sprzedania? :kox: bo ja opierdolilem mojego mudżyna(czyt. tube) i mi juz basika brakuje w audi :kox:

Opublikowano

halo jestem :decayed: ma ktos suuba do sprzedania? :kox: bo ja opierdolilem mojego mudżyna(czyt. tube) i mi juz basika brakuje w audi :kox:

Kumpel z klasy ma do sprzedania cały zestaw Car Audio :wink4:

W skład jego wchodzi: tuba, wzmacniacz, kable i radio. Może Grzesiu i Adrian wiedzą o kogo chodzi :gwizdanie:

Całą sobotę spędziłem na polerowaniu Audiczki, później pojechałem na wesele i auto wygląda tak samo jak przed myciem :wallbash:

Opublikowano

szukam samego suba :gwizdanie: wiem ze Grześ ma do sprzedania niezly kocieł ale nie mam keszu ;( :cool1:

Opublikowano

:bry::cool: :oklaski: :audi::afro::D:a4fan: :bicz3: :bicz::quattro:;):drunk::dance: :drool: :thumbup::bicz2::foch::rant::bag::no4: :laghing2: :!: :arrow2: :ranting1: :evil2: :doh1: :cwaniak1: :beer1: :ON::fool::offtopic::spam::ban::sex::zemdlal::pociesz::bla::buziak::rtfm::oops::baseball::boobs::sexinbed::acute::drinks::JC_fan::PB98::co::kwiatek::paker::piroman::sesese::siema::ssij::takiego::travolta::pierdzioch::banan::banan1::banan2::buhaha::lol1::beksa::kawa::friends::dontknow::klamie::palacz::dziura::hahaha::jaaaaa::nabijasie::radocha::seksiasty::toon::brawo::closed: :th: :guma::lazy::heat::giveheart::dance2::beach::wtf::rose::punk::ot::nose::ok2::pilot::pleasantry::punish::read::sarcastic::song::banned::yes2::sorry::vava::this::think2::thankyou2::vaglogi::OMG::nuda::black::oczko::krol::jezyk::grzywa::gicior::cygaro::cicho::buahaha::bokser::pali::papa::patrzy::silacz::smutas::stop::strachliwy::strzal::witch1::ad::banan3::witch::zyzol::yeee::yeah::wstydliwy::jerk:

NIE SPAĆ!! ZWIEDZAĆ!!

Po raz drugi :naughty::polew:

Opublikowano

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Opublikowano

:bry::cool: :oklaski: :audi::afro::D:a4fan: :bicz3: :bicz::quattro:;):drunk::dance: :drool: :thumbup::bicz2::foch::rant::bag::no4: :laghing2: :!: :arrow2: :ranting1: :evil2: :doh1: :cwaniak1: :beer1: :ON::fool::offtopic::spam::ban::sex::zemdlal::pociesz::bla::buziak::rtfm::oops::baseball::boobs::sexinbed::acute::drinks::JC_fan::PB98::co::kwiatek::paker::piroman::sesese::siema::ssij::takiego::travolta::pierdzioch::banan::banan1::banan2::buhaha::lol1::beksa::kawa::friends::dontknow::klamie::palacz::dziura::hahaha::jaaaaa::nabijasie::radocha::seksiasty::toon::brawo::closed: :th: :guma::lazy::heat::giveheart::dance2::beach::wtf::rose::punk::ot::nose::ok2::pilot::pleasantry::punish::read::sarcastic::song::banned::yes2::sorry::vava::this::think2::thankyou2::vaglogi::OMG::nuda::black::oczko::krol::jezyk::grzywa::gicior::cygaro::cicho::buahaha::bokser::pali::papa::patrzy::silacz::smutas::stop::strachliwy::strzal::witch1::ad::banan3::witch::zyzol::yeee::yeah::wstydliwy::jerk:

NIE SPAĆ!! ZWIEDZAĆ!!

Po raz drugi :naughty::polew:

chyba ty :decayed::polew:

Opublikowano
:baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.