Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no nie stań mnie zeby w całości taką kozacką fure wziąść ale cos tam skubne :decayed:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zapraszam zapraszam :decayed:

Opublikowano

chyba węże nie beda pasowac;) a i listwy w polftach tez sa inne Grzegorzu :)

Opublikowano

a klape za ile puscisz? :decayed:

a tak powaznie to panel zostaw dla mnie biore :)

Opublikowano

Krzysiu dogadamy sie :tongue4: blotnik i kierunki tez Ci moge zostawic :gwizdanie: i ten silniczek do spriskiwaczy. Jak mozesz to wpadnij do mnie to pogadamy :wink4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 17:41_________________________________________________i przy okazji mozemy sprawdzic ten panel :cool1:

Opublikowano

dzisiaj Wojtus nie podjadę, ale może jutro zostaw mi to co u mnie jest zjebane w dupowozie :good: na pewno wezmę

Opublikowano

spoko no to odkładam :wink4: chyba naprawde w wakacje ogarniemy tą twoja fure :cool1:

Opublikowano

juz se skrobnąłem :gwizdanie: qrrrwa. jesynie to ten zawiac i tyle[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:19_________________________________________________listew majlo to wogóle nie ma jak sie okazuje. tylko czemu w temtym szerszeniu ja miałem :mysli:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ło jakie smieszne :tongue4:

Opublikowano

majlos grześkos nie mosz gdzie we wiedzy foteli kubełkowych do mojego zielunego łursusa? :decayed:

Opublikowano

tzn?

Opublikowano

co tu taka cisza? Wszyscy polecieli dzielić audice Wojtka? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ja nadal siedzę na chacie.. trochę dzisiaj połaziłem po dworze, ale łeb prawie chciało urwać :confused4:

Kur** chyba trza by było czym się odkazić... :naughty:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 17:54_________________________________________________

Edit.

Krzysiek gdzie dzisiaj się bujasz?? :kox:

Opublikowano

a jade z Clinem i dziewczynami chyba do Czestochowy albo Piotrkowa na jakis klubing ;)

Opublikowano
  • Autor

No kur** takiemu to dobrze :tongue4: Hulaj duszo... :wink4:

Opublikowano

ja narazie siedze w garazu i kompletuje śmieci :decayed: Krzychu spiesz sie i wpadaj do mnie bo na twoje graty mam kupcy :decayed: a z tego co wiem to potrzebujesz błotnik,lusterko,klimatronik,pompke do sprysków i moze białe kierunki :)[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________aaa i jak bedziecie jechac w niedziele to jak by sie dalo to mozecie mnie zabrac,mnie i blotnik dla tymka bo mi pisał :good:

Opublikowano

no tak w niedziele jedziemy do ziomów :kox: a ja zapomniałem i sie wczoraj juz najebałem, no cóż w niedziele tez trzeba bedzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

O której to wybierata się do tej Czewki?? :cool1:

Opublikowano

jeszcze chyba nic nie wiadomo ani jak jedziemy ani o której :mysli:

pawcio co do tego zawiasa to musielibysmy sie spiknąć i razem zrobić oględziny bo sam do konca nie wiem która czesc jest wadliwa i rez mi trudno to ocenic samemu, mysle ze cos na dole :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.