Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krzysiu dogadamy sie :tongue4: blotnik i kierunki tez Ci moge zostawic :gwizdanie: i ten silniczek do spriskiwaczy. Jak mozesz to wpadnij do mnie to pogadamy :wink4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 17:41_________________________________________________i przy okazji mozemy sprawdzic ten panel :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz se skrobnąłem :gwizdanie: qrrrwa. jesynie to ten zawiac i tyle[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:19_________________________________________________listew majlo to wogóle nie ma jak sie okazuje. tylko czemu w temtym szerszeniu ja miałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal siedzę na chacie.. trochę dzisiaj połaziłem po dworze, ale łeb prawie chciało urwać :confused4:

Kur** chyba trza by było czym się odkazić... :naughty:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 17:54_________________________________________________

Edit.

Krzysiek gdzie dzisiaj się bujasz?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie siedze w garazu i kompletuje śmieci :decayed: Krzychu spiesz sie i wpadaj do mnie bo na twoje graty mam kupcy :decayed: a z tego co wiem to potrzebujesz błotnik,lusterko,klimatronik,pompke do sprysków i moze białe kierunki :)[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________aaa i jak bedziecie jechac w niedziele to jak by sie dalo to mozecie mnie zabrac,mnie i blotnik dla tymka bo mi pisał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak w niedziele jedziemy do ziomów :kox: a ja zapomniałem i sie wczoraj juz najebałem, no cóż w niedziele tez trzeba bedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze chyba nic nie wiadomo ani jak jedziemy ani o której :mysli:

pawcio co do tego zawiasa to musielibysmy sie spiknąć i razem zrobić oględziny bo sam do konca nie wiem która czesc jest wadliwa i rez mi trudno to ocenic samemu, mysle ze cos na dole :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...