Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pamietam pamietam. najgorsze było przywitanie a potem to juz non stop nieważkość :polew: wczoraj wróciłem i jestem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie wstepnie tak bo nie wiem czy gdzieś nie pojade i na chwile moge podjechac, wiec jak co to o 17 a jesli nie dałbym rady to prosze mnie jakimś smskiem poinformowac.

Wojtuś no i przyprowadziliście ta drugą audike?? wiesz moze juz cos o tych czujnikach parkowania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pod duktem do 17.30 i nikogo tam nie być.. :confused4:

A teraz to już się zalkoholizowałem.. :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 18:32_________________________________________________Edit.

Efcio ładnie to tak u Konrada siedzieć jak tu na spota zapraszają.. :cool1::decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 18:56_________________________________________________Edit. 2

Co tu kur** taka cisza.. :cool1:

Nie obrażam się na was, że tylko ja był na spocie :wink4::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale doj**ało śniegu :polew: :polew: :polew: a mogliśmy dzisiaj gryla robić :polew::mysli:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:10_________________________________________________A TY JAK SPEDZIŁEŚ SWOJE URODZINY I ROCZNICE UTWORZENIA FIRMY?!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło jak zawsze o możliwość transportu :naughty::wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 12:01_________________________________________________Edit.

Ewentualnie jakby pierwsze nie wchodziło w grę to możliwości konsumpcji napojów wyskokowych :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...