Skocz do zawartości
IGNOROWANY

akumulator i licznika paliwa a4b6


ciziapodróba

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Jestem w posiadaniu audi a4b6 FSI 150km 
I teraz tak, wczoraj po zgaszeniu silnika, wyjściu na papierosa ponownie wsiadłem do auta i próbowałem je odpalić i niestety padł akumulator tak sam z siebie. 
Pod klamry podpiąłem i auto odpaliło, lecz teraz na panelu pokazuje mi że mam kompletny brak paliwa, do przejechania 0 KM oraz na wskaźniku paliwa (panel) widnieje brak paliwa. 
A wczoraj było tankowane więc nie wiem jaka jest przyczyna i jak temu zapobiec. 

 

Proszę o pomoc forumowiczów :) 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ciziapodróba napisał:

Dzień dobry,

Jestem w posiadaniu audi a4b6 FSI 150km 
I teraz tak, wczoraj po zgaszeniu silnika, wyjściu na papierosa ponownie wsiadłem do auta i próbowałem je odpalić i niestety padł akumulator tak sam z siebie. 
Pod klamry podpiąłem i auto odpaliło, lecz teraz na panelu pokazuje mi że mam kompletny brak paliwa, do przejechania 0 KM oraz na wskaźniku paliwa (panel) widnieje brak paliwa. 
A wczoraj było tankowane więc nie wiem jaka jest przyczyna i jak temu zapobiec. 

 

Proszę o pomoc forumowiczów :) 
 

 

@kamil-vag Kamil przypomnij który to bezpiecznik trzeba było wyjąć? Chyba 15 albo nr 5 pomagało w tym przypadku bo wyleciało mi z głowy.

Kiedyś miałem taki przypadek po kilku tankowaniach wskaźnik sam wrócił do normy. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak Panowie, usłyszałem od mojego kolegi że warto najpierw zatankować załóżmy 20l
Zrobiłem to i po odpaleniu silnika wskaźniki i wszystko zaczęło działać, humorki haha

 

 

// do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...