Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] A4 Avant by Sysiek ;) Kilka nowych fotek i filmikow ;)


Sysiek

Rekomendowane odpowiedzi

No to moi drodzy nadszedl czas pokazac moja niunie :>

Jako ze sloneczko dzisiaj ladnie sobie swieci postanowilem ja umyc i pstryknac pare fotek, doslownie tylko pare bo jakos na wiecej weny nie mialem :)

Wypas:

4x Air Bag

4x El. Szyby

El. sterowane podgrzewane i skladane lusterka

Pol skora

Wnetrze od S4 (czarne wnetrze wlacznie z podsufitka, kubelkowe fotele, trojramienna kiera)

ESP

Klimatronik

Obnizone zawieszenie i napewno nie jest to 1be

reszta to juz chyba prawie to samo co kazda inna ma ;)

Prawa strona

img1721a.jpg

Lewa strona (Tak, wiem ze brakuje jednej listwy ale z czasem sie dokupi :D )

img1720s.jpg

Teraz pora na wnetrze (Nie pale w aucie :tongue4: )

img1723k.jpg

Felunek z bliska :)

img1725h.jpg

Narazie tyle, jak bede mial troche wiecej czasu i checi to popstrykam jeszcze jakies fotki i po wrzucam.

Czy jakies zmiany planuje? hm... do narodzin dziecka napewno nic grubszego nie bedzie jedynie szybki przyciemnie i popoprawiam to co jest do poprawienia a pozniej sie zobaczy. Moze jakis wiekszy felunek i cos pod maska? :evil:

Zmiany jakie sa w planach:

-Swap hamulcy na 312

-wieksze felgi na lato 17 (prawdopodobnie juz niebawem)

-Montaz fmic

-wnetrze lamp na czarno

-maska i dach w czarny mat

-poszukiwanie lotki z rs4

Zrobione:

-car audio juz prawie skonczone i w kufrze 1kW mocy :D

-sciema wszystkich szybek

-Zenony HIDa ;)

-Uzupelnione brakujace elementy ;) (Dopinka i element chromu)

-Soft by Rogalotti na 190KM i 400 niutka ;)

-Grill w czarnym macie

Nowe fotki po paru modach jeszcze na bucikach letnich ;)

audigj.jpg

audi2m.jpg

audi3c.jpg

audi4mf.jpg

1.6 sport :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=f1VkYI855Ec&feature=player_embedded

No i wkoncu autko doczekalo sie softu ;) Pierwszy pomiar pokazal 195PS ale Rogal troszke zdjal ;)

dsc00217r.jpg

__________________________________________________________________________________

Kilka (nowych/starych) fotek Czerwiec 2011 Wielkie podziekowania za sesyjke dla Janusza ;)

dsc03406u.jpg

dsc03418l.jpg

dsc03420u.jpg

dsc03421q.jpg

dsc03429b.jpg

dsc03430m.jpg

dsc03432p.jpg

dsc03454x.jpg

W miedzy czasie wskoczyl przelot do auta ;)

20110927002.jpg

20110927001.jpg

I filmiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoszka? :mysli::naughty: A poza tym ładna. Zakładaj szybko dokładkę przedniego zderzaka :wink4: Fajny wypasik, tarcze zegarów... bez komentarza :tongue4: ale poza tym ok :good: A ten chrom dookoła szyb to chyba masz jakiś niekompletny, albo dokładany? :mysli: No i te listwy ozdobne we wnętrzu to malowane? Bo ori takich nie ma, chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze zegarow juz byly nie zakladalem ich. Co do chromu na zewnatrz auta to z prawej strony jest kompletny z lewej strony natomiast brakuje jednej pod tylna szyba ale to sie dokupi razem z dopinka pod zderzak ;) Natomiast co do listw wewnatrz auta to nie wydaje mi sie aby byly malowane w dosc sporej ilosci a4 jak i a6 widzialem takie wlasnie listwy.

A gleba moze z czasem bedzie ale to delikatna bo juz teraz mi sie przytrafilo przytrzec spodem auta o kraweznik .... :( A szybki beda przyciemnione wszystkie oprocz czolowej ale to dopiero jak sprzedam stare autko ;P[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 11:54_________________________________________________Czasu troche bylo malo wiec i postep maly ale jest ;)

Sprzet grajacy wkoncu zalozony (co prawda nie na tip top jeszcze ale juz siedzi i lupie zdrowo) musze pomyslec nad zabezpieczeniem tylnej rejestracji bo trzeszczy nie ziemsko :) Macie moze jakies pomysly?? :P

Co do zawiechy to po dokladniejszym przyjrzeniu sie jest jakies -30mm na glebie, siedza jakies czerwone sprezyny i zolte amorki ale co to jest dokladnie to jeszcze nie sprawdzilem.

Po swietach jak bedzie troszke wiecej czasu to porobie troche zdjec i wrzuce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się wnętrze Zazdroszcze :slina: Moim zdaniem to oryginalne listwy wewnętrzne Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo, buehehehehe

Anglik z Wloch, nie no super ;) Nie wiedzialem ze tam mozna takie spotkac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysiek to akurat normalne :P

Goście w Gostyninie, Gnieźnie i okolicach przekładali angiki potem z powrotem do niemiec tam rejestrowane z powrotem sprzedawane u nas jako z niemiec z dokumentami czyli norma :P

pokaż fotke konsoli środkowej :P

ale na anglika mi to nie wygląda :P

autko ładne i po lifcie :kox: silnik da rade i fajnie że manual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ans, to jest 100% wloszka ;)

Cykne fotke srodka przy okazji robienia sesji zdjeciowej a taka niedlugo bedzie bo troszke innaczej autko wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka, teraz po zciemnianiu szyb to blizniak mojej :naughty: tylko te fele jakoś nie pasuja, ale o gustach sie nie dyskutuje, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...