Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczki od S4


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat - znaczki leżą już z 6 miesięcy w szufladzie i nie wiem czy je założyć ?? narazie mam tylko przedni zderzak i felgi od S4 i nie chcę zrobić z auta choinki. Podpowiedcie coś... Jak coś to będą do sprzedania (nówki z serwisu przednią tylko założyłem na chwilę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to znaczki od S4 są ok..... tylko w przypadku gdy się ma S4.

Zresztą, osobiście i tak wolę cichociemne auta, więc nawet w przypadku posiadania "S-ki", takowe oznaczenia bym usunął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc nawet w przypadku posiadania "S-ki", takowe oznaczenia bym usunął.

A jak nie usuniesz, to inni Ci usuną :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to znaczki od S4 są ok..... tylko w przypadku gdy się ma S4.

Zresztą, osobiście i tak wolę cichociemne auta, więc nawet w przypadku posiadania "S-ki", takowe oznaczenia bym usunął.

poieram w 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheh

ja bym nie dawal jak juz co to S-line nie masz przeciesz S4 tylko A4 tyle ze stylizowana na S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szczere odpowiedzi znaczki idąna sprzdaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najlepiej zrób jak uwazasz ja mam ,,ala RS4'' a mam znaczek S4.Wazne zeby sie podobalo tobie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie Twoj gust, jesli uwazasz, ze beda ok to zaloz, wg mnie te znaczki nie pasuja do innego silnika jak 2.2T, 2.7BiT lub 4.2 V8 :P

a to niby dlaczego nie pasuja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to udawanie S4, potem ludzie widza A4 1.6 ze znaczkiem S4 i smieja sie, ze objezdza je BMW 325 :)

jedni sciagaja ,jedni zakładaja i to nic złego moja tez wygladał na RS4 2006 a miała silnik 2.8 176 km i niedawałem sie prowokowac bo niemiałem czym :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 115 kucy ale i tak nie spotkalem nikogo na moim terenie zeby sie chcial scigac.Moze czuja Respect przed RS4 :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 115 kucy ale i tak nie spotkalem nikogo na moim terenie zeby sie chcial scigac.Moze czuja Respect przed RS4 :rotfl::rotfl::rotfl:

ja jak miałem tamten silnik to wisko sobie skleiłem i na postoju jak gazu dodałem to dzwiek był jak V12 :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak sie rusza to z RS4 wychodzi A4 1,9TDI :rotfl::lol::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...