Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZDJĘCIA Z BUKOWINY


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Sunia Azunia - masz już te fotki ? :naughty:

zaraz wrzucam, na końcu jest parę jak wracaliśmy ekipą na poznań :cool1:

parę widoczków i cała reszta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu i co z tymi filmikami :naughty:

:mysli: pierwsze słyszę... chyba pomyliłeś mnie z TrueOgre :naughty:

wlasnie tak :decayed::polew:

wybacz, juz po kilku piwach :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

adas był najlepszy jak stoje z Cubrem przed nim, Cuber kupuje finkę a adas do niego.... jak zobaczysz trueogra to powiedz żeby przyszedł :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adas był najlepszy jak stoje z Cubrem przed nim, Cuber kupuje finkę a adas do niego.... jak zobaczysz trueogra to powiedz żeby przyszedł :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy na zdjecia Musashiego bo widzialem, ze spoko foteczki popstrykal :good:

Wątpię czy się doczekasz przez najbliższe kilka lat, bo ja na kilka swoich ze zlotu letniego się nie mogę doczekać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le... ale kox jak Musashi wjezdzał i tekst Mirona "w poroninie też jest fajnie" i "Ty nie musisz mieć Quattro , Ty masz w piź..." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: chcesz drożdzówkę? :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁukaszR warto było latać w klapkach w nocy z butelkami :polew: :polew: :polew: :polew:

To i tak tylko część tych co nie podjechała ... niech się cieszą, że te krany były za nisko, prawda Grzesiu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Ja pier***e... ale kox jak Musashi wjezdzał i tekst Mirona "w poroninie też jest fajnie" i "Ty nie musisz mieć Quattro , Ty masz w piź..." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: chcesz drożdzówkę? :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no te teksty Mirona dają radę, powalają za każdym razem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 21:56_________________________________________________

ŁukaszR warto było latać w klapkach w nocy z butelkami :polew: :polew: :polew: :polew:

To i tak tylko część tych co nie podjechała ... niech się cieszą, że te krany były za nisko, prawda Grzesiu :polew: :polew: :polew:

no dokładnie, jakby nam podeszły wiaderka i jakby nie było nikogo na recepcji to by nikt nie wyjechał :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adas był najlepszy jak stoje z Cubrem przed nim, Cuber kupuje finkę a adas do niego.... jak zobaczysz trueogra to powiedz żeby przyszedł :polew: :polew: :polew:

hyhhyh :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TrueOgre a Mnie nie macie na filmiku na podjezdzie ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :) a my beemką wjechaliśmy bez problemu :tongue4: i to wcale nie było XD, hehe :):polew:

i co z tego :cool1: też wjechałem i to bez problemu, na końcu pierwszego filmu widać jak ruszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...